Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza M@$K@


methoxyphencyl

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick admina/gracza:M@$K@

 

 

2. Godzina zajścia: 11:40 dzisiaj

 

 

3. Krótki opis sytuacji: Witam, może to mało interesujące ale jak dla mnie bardzo ważne, gram sobie na 2#dd2 i koles "M@$K@" ma najlepszego vipa +30 hp multijumpy i nie wiem co jeszcze, gramy 1vs1 poniewaz jest pusty serwer, strasznie mnie za przeproszeniem koles wkurwia bo nie ma kultury wygrał ze mna pare razy i co runde mi cisnie ze jestem lamą i nie umiem grac, wiem ze to błachostka ale typ mnie normalnie wkurwia tak że nie mogę sie skupić na grze, na serwerze powinna obowiązywać kultura a nie takie cos...

 

 

4. Dowody: Nie chciało mi się robić ss'ow macie z konsoli

"

 Najlepszy gracz w tej rundzie: M@$K@

 Zdobyl 1 fraga

 Ustrzelil 0 hsow

[Chorazy] [VIP] M@$K@ :  jaka lama, naucz sie grać"

 

 

5. Czego oczekujesz?: chociaz upomnienia dla tego gracza wkurwia mnie to za przeproszeniem, taka osoba nie pozwala mi się skupić na grze :)

Alee trip, pozdro mordy niech moc będzie z wami . :ninja:


giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. raz ciebie wyzwałem, jeśli to można nazwać wyzwanie, ale chyba nie :D cytat od ciebie: M@$K@ : jaka lama, naucz się grać" 2. wkurzałem sie, bo nawet jak siedziałem w najciemniejszej dziurze od razu mię widziałeś i się chwaliłeś jak nie wiem kto, że masz jakieś forum jak masz forum to moim zdaniem sieć se tam na serwerach, a nie się chwalisz ... 3. Jak masz forum, w co niewierze to byś nie grał na niku Player. Dziękuje za wysłuchanie mojej opinii :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie