Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza


Kelo320

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego/ych:ShoXu , Oy Blin
Mapa:,Pierwszej nie pamiętam,Druga bb_mhowedrewno_v3 Trzecia:bb_fiar
Dzień, Godzina:24.05.16r. godzina 17.20 - 18.10
Runda:Pierwsza mapa : 1/4 , 2/4 , 3/4 , 4/4bb_mhowedrewno_v3 1/4 , 2/4 , 3/4 , 4/4 .bb_fiar :1/4 (na mhowedrewno wszedł P0v3R)
IP Gracz/y:ShoXu: 93.95.92.43 , Oy Blin: 78.157.182.32
Opis sytuacji:A więc tak wszedł pewien gracz zupełnie nowy :ShoXu , następnie przywitaliśmy się.On zaczął mówić, że nie da się wejść do darka. Powiedziałem mu żeby się przyłożył do tego.On zaczoł krzyczeć na mnie , że mam zamknąć ryja.Powiedziałem żeby się nie denerwował i że mam twarz a nie ryj.Tak się zaczeła spina o to że mam ryja  a nie twarz blokował mnie klockami na respie Zombie wpisywałem /odb prawie przez niego wywaliło mnie na ich teren w czasie budowy.Byłem w ct nadal gadał że do mojego tym razem darka nie da się wejść.Na mapie bb_mhowedrewno_v3 budowałem darka wszystko by było ok, ale jego kolega Oy Blin gadali na skype.Zblokował mi darka wyszedłem z niego i mu zblokowałem również, gdy on wziął swoje klocki ja też wziąłem.ShoXu na wszystkich mapach mnie obrażał lecz nie mam dowodów na to bo nie wiedziałem że to się tak skończy. ShoXu powiedział że ma demko na mnie. Dalej już nie wiem bo wyszedłem napisać tą skargę na tych dwóch utrudniających grę panów.Przede wszystkim nie chciałbym tego bana z powodu że mam VIPa na 70 dni.Mam też swiadków : "Kasia ;)" oraz "wilk". Powiem tyle on się wykręcił bo nie nagrałem demka.
                                                                   
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Edytowane przez Kelo320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi. Skąd wiesz że na skype gadali? I blokowałeś kampe kasi, ShoXu dał mi demko z tym i masz bana. I mikro to 16+/mutacja. Aaaa i na ab wbiłeś tak wgl.

Wiem stąd, że pisali do siebie.Podawali skype ... Kasi nie blokowałem bo nawet z nią rozmawiałem na skype.Przepraszam, ale nie mogłem zostawić tak sytuacji bez użycia głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi koleś dał demko jak blokujesz. Jutro bd na laptopie to dam link.

Masz rację źle zrozumiałem, ale nie mogła być kara łagodniejsza, ponieważ ja mam świadków Kasie i wilka możesz ich spytać, że mnie wyzywał od karakanów, chujów,zjebów,pizd i inne obraźliwe wyzwiska (chciałbym żeby dostął tego bana na 5 dni) bo zacznie obrażać innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dowodów nikt bana nie da. Ja mogę powiedzieć np. że mi 100zł wisisz a Basia to potwierdzi. I co? Dasz mi ten hajs?

Masz rację, ale czuję się oburzony z tego powodu, że on zrobił to demko.Tylko teraz wypominam sobie czemu nie nagrałem tego dema,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśniłem sobie na priv z oskarżonym i dostał od mnie unbana.

Teraz do Pov3ra Nie dawaj mu więcej bana bo potem ludzi nie ma i nie ma z kim grać ludzie ogar trochę jeżeli człowiek który nie zna moda lub nie ogarnia nie banujcie ich za nic !!

76561198057664881.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | BaseBuilder - 91.224.117.70:27015[bB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie