Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane 4FuN+GTA


`Nelkaa.

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Jestem studentką medycyny. Zostały mi jeszcze 3 lata. Pewnie większość sobie myśli, skąd mam czas na prowadzenie serwera, skoro taki kierunek jest bardzo trudny. Otóż, mój czas jest idealnie podzielony, abym miała na wszystko czas. Uczę się w nocy w sumie, bo większość czasu idzie na serwer i widać tego efekty. Dopracowany serwer, nie wywala z błędami. W CS gram już 10 lat. Znam amxx bardzo dobrze. Tworzę aktualnie paczki na zamówienie, tworzę nowy plugin, który niedługo będzie widniał na moim serwerze. Po rozkręceniu aktualnego serwera, mam zamiar założyć serwer GO. Jednak nie będzie to mod, który na każdej sieci jest, np. Only DD2 czy też FFA, tylko unikat mod. Jak 4FUN+GTA. Już mam pomysł na moda  więc teraz tylko czekać aż będę miała dużo czasu, aby zacząć pracę nad paczką do serwera GO. ;)
Typ Serwera: 4FuN+GTA (CT - Strój Carla Johnsona z GTA SA | TT - Strój Tommy'iego z GTA 4).
Ilość Slotów: 21.
Link GameTracker: http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.64:27180/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Ponieważ podoba mi się administracja na tym forum, idzie się z nimi dogadać, pomagają, nie są to jacyś dzieci, jak jest na większości forum.
Rozkręcony [TAK/NIE]: Będzie wykupiona, gdy znajdę sieć. Ponieważ muszę pozmieniać parę rzeczy na nim, czyli na strojach dać logo sieci itd. Ponieważ na plecach postaci jest logo starej sieci.
Wiek właściciela serwera: 22 rocznikowo.
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak.
Przekazujesz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Nie, wole na swoim koncie go mieć bez udostępniania. ;)
Kontakt:
GG : 52655646
Steam : www.steamcommunity.com/id/studniaamelia
FB : https://www.facebook.com/amelka.rogelska94

Plusy Serwera :
- Serwer posiada wiele unikatowych pluginów, które nie znajdziecie na innych serwerach. Tworzyłam, edytowałam niektóre sama z lekką pomocą mojego kolegi.
- Unikalny mod, który był bardzo trudny do stworzenia bo bugowały się ciągle modele, Co wyłączało ciągle serwer. Ale już wszystko jest naprawione.
- Wgrywałam tylko takie pluginy, dzięki którym rozgrywka jest przyjemniejsza i zabawniejsza, np. /kosy (pod tą komendą znajduje się menu noży z mocami. unikatem tego pluginu jest to, że są to noże z csgo, np. karambit - ciche chodzenie). Niektóre pluginy wzięłam z jailbreaka, np. komenda /sraj lub /ruletka.
- Paczka dla serwera była robiona prawie 3 tygodnie.
- Serwer ma plugin, który obniża pingi, aby serwer nie lagował.

- Unikalne mapy.

Edytowane przez `Nelkaa.

~b_350_20_E0176C_BA0F0F_D1BFBF_2FA218.png~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie