Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [PROPOZYCJA] UnBan


krol cebuli

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Chciałbym przedstawić wam moją propozycję dotyczącą UB dla osób, które zaczitowały. Jak zapewne wiecie, albo chodź większośc z was wie, że osoba która posiadała czity na serwerach csowicze może dostać UB jednorazowo płacąc administracji "zadośćuczynienie" w wysokości 17 zł. 
Są takie osoby, które bardzo żałują tego co zrobiły i chcą UB na sieci. Niestety czasami jest tak, że ktoś nie ma 17 zł aby zapłacić za UB, ale za to jest bardzo ambitna. Dopowiem tylko, że wam może się wydawać,że 17 złoty to nie jest wielka suma, ale dla ludzi którzy np. licza każdy grosz to jest naprawdę dużo. 

Moją propozycją jest dania szansy właśnie takim osobą, którzy nie mają tych pieniędzy na zapłatę, ale bardzo zżyły się z siecią jaką serwerownią ale także z siecią jako osobami tworzącą tę społeczność.

Do rzeczy: Można by było wprowadzić coś innego, ale jakże wymagającego dla takich osób. Coś takiego aby ta osoba raz na zawsze przestała czitować. Przemyślałem wiele propozycji do tego, najważniejsze jest do aby było to w 100% darmowe. 

  • Pierwsza z mojej propozycji "darmowego UB" dotyczy napisania "x" liczby poradników. Nie chcę tutaj pisać powiedzmy 20 poradników, ponieważ i tak pewnie administracja stwierdziłaby ile tych poradników trzeba napisać. Poradniki miałby dotyczyć Counter Strike 1.6, CS GO, a także amx i ts :) Myślę że tylko to, gdyż taka jest "tematyka", można powiedzieć serwera
  • Kolejną moją propozycją jest nadanie osobie która stara się o UB, bez kosztów, rangi na forum (nazwa może uledz zmiane) "Twój pomocnik" (coś w tym stylu). Gracz z taką rangą na forum przez (także do ustalenia) 3 tygodnie musiałby codziennie po (także do ustalenia) 3 godziny spędzać na forum i pomgać nowicjuszą tak bardzo jak tylko może. Odbraczyło by to trochę administrację, gdyż wiem jakie jest to, wręcz uciążliwe dla osoby która musi wielie kwestii ogarnąć, tłumaczenie gdzie są ss'y, gdzie napisać prośbę o UB, jak znaleźć siebie w amx, jak wpisać hasło do VIP'a itd. 
  • Trzecią już moją propozycją jest zakaz obejmywania jakichkolwiek funkcji przez danego gracza na forum i serwerze do odwołania. Dodatkowo gracz musiałby zrobić jakąś własną reklamę serwera, próbować organizować jakieś konkursy itd. 

Powiedzcie co o tym myślicie :) 

 

Pozdrawiam, król cebuli :(

3 maj- 100 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ub za 17 zł ?. Pierwsze szłysze aby coś takiego było na sieci xD xD no chyba że o czymś nie wiem :D

 

Mieliście dawać opinie co o tym myślicie, proszę o usunięcie albo punkty dla tego pana

3 maj- 100 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak 17zł za czitowanie to i tak mało.
Poradnik można kopiować z innych for i tyle z tego będzie.

Ranga na forum to bezsens. I tak nie będziesz zawsze na forum by udzielić pomocy, a to dosłownie każdy użytkownik forum robi, czyli pomaga nowym.

Bez rangi na forum i reklama bezsens.

Trzeba było nie czitować, a 17 zł to nie majątek i nie przesadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie