Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_green">Przyjęte</span> Zwiastun Na Admina


ZwiastuN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ZwiastuN
Wiek: 20
Znajomość AMXX (1/10): 8
Ile czasu spędzasz na serwerze: Dużo, teraz chcę jak najbardziej nadrobić
Link do Gametrackera z przegranymi godzinami: Mało, kilka minut, gdyż wróciłem z delegacji, ale wszystko nadrobię!
Posiadasz STEAM (tak/nie): nie
Czy miałeś kiedyś admina ? : tak
Posiadasz mikrofon (tak/nie): nie
Dlaczego ty: Chyba znacie mnie na tyle, bym nie musiał pisać żmudnych tekstów, alee jeśli trzeba:
*
* Znam się na tym, byłem już nie raz adminem na tej sieci
* Nie którzy uważają mnie za dobrego admina, potrafię pilnować 
* porządku, jestem ogarnięty i nie idę na łapówki.
*
Składka [11zł SMS / 7,50zł przelew] (tak/nie): [od przyszłego miecha]
Kontakt: GG: 46372324
5 reklam forum: Mam taki jeden -, 
1. http://cs-reklamy.pl/sieci
2. Dam link do działu, gdyż musi być potwierdzone przez moda: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?showforum=68
3.http://www.kuleczky.pl/index.php/topic/25103-csowiczepl-wyj%C4%85tkowa-sie%C4%87-serwer%C3%B3w/ 
4.http://holyshit.pl/topic/72244-csowiczepl-wyj%C4%85tkowa-sie%C4%87-serwer%C3%B3w/

5. znajduje się na cs-reklamy.pl/ tylko nwm gdzie trafiła ;/

 

 

@@BLUES Ja zrobiłem reklamy 0.0

Edytowane przez ZwiastuN

64169533912195030328.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+/-reklamy

+wiem

b_560x95.png3846.png

 

                     CSowicze.pl najlepsza serwerownia na Świecie ! ! !

                                                                                         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIe

-pograj troche

-steam

-niedawno wrociles

-mikro

+wiek

+doswiadczenie

+ogarnia

+amxx

-reklamy

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak.

- Ma doświadczenie

- Wiek

- AMX

 

A poza tym nie tylko ja tutaj znam Zwiastuna, sam miałem Admina na starym jailbreaku, on również mimo tego że nie miał mikrofonu.

Może się wydawać większości że Admin na JB MUSI mieć mikrofon, to jest zwykły mit, na tego typu serwerach admin jest głównie od ogarniania sytuacji i dbania o serwer (oczywiście grać również można bo admin to człowiek a nie robot.) Chłop ma poukładane w głowie, szkoda że teraz zdanie o tych samych osobach jest bardzo marne a kilka miesięcy temu były zajebistymi znajomymi jak i bardzo dobrymi adminami, w tej chwili dobre imię starych userów zszarzało, nie wiem co się dzieje na tym forum i serwerach z powodu mojej sytuacji z internetem ale bardzo mi szkoda tego co było jeszcze za czasów silniku MyBB, teraz jak wchodzę na to forum czuje się jak obcy, niestety to uczucie gdy wchodziłem na forum jako kumpel wielu osób z sieci dawno przeminęło, na koniec dodam tylko tyle że należy każdemu dać szanse, Zwiastun nie zasługuje na tą szanse... On jest stworzony do bycia administratorem serwera, powinno się go o to prosić.

Zwiastun, trzymaj się walcz o to na co zasługujesz, i pamiętaj: Nie przejmuj się uwagami tych, którzy nie mają nawet odwagi spróbować.

 

Tyle w tym temacie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak.

- Ma doświadczenie

- Wiek

- AMX

 

A poza tym nie tylko ja tutaj znam Zwiastuna, sam miałem Admina na starym jailbreaku, on również mimo tego że nie miał mikrofonu.

Może się wydawać większości że Admin na JB MUSI mieć mikrofon, to jest zwykły mit, na tego typu serwerach admin jest głównie od ogarniania sytuacji i dbania o serwer (oczywiście grać również można bo admin to człowiek a nie robot.) Chłop ma poukładane w głowie, szkoda że teraz zdanie o tych samych osobach jest bardzo marne a kilka miesięcy temu były zajebistymi znajomymi jak i bardzo dobrymi adminami, w tej chwili dobre imię starych userów zszarzało, nie wiem co się dzieje na tym forum i serwerach z powodu mojej sytuacji z internetem ale bardzo mi szkoda tego co było jeszcze za czasów silniku MyBB, teraz jak wchodzę na to forum czuje się jak obcy, niestety to uczucie gdy wchodziłem na forum jako kumpel wielu osób z sieci dawno przeminęło, na koniec dodam tylko tyle że należy każdemu dać szanse, Zwiastun nie zasługuje na tą szanse... On jest stworzony do bycia administratorem serwera, powinno się go o to prosić.

Zwiastun, trzymaj się walcz o to na co zasługujesz, i pamiętaj: Nie przejmuj się uwagami tych, którzy nie mają nawet odwagi spróbować.

 

Tyle w tym temacie, pozdrawiam.

Mądre słowa :)

64169533912195030328.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu, podanie słabe brak reklam, zrób reklamy, a moze damy na okres próbny.. (może)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br />68282762897495905818.png<br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6JailBreak - 31.186.82.162:27046Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie