Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja 2 drobnych zmian


bad guy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!


Gram sobie na tym serverze od jakiś 2 tygodni, po moich obserwacjach, przeżytych sytuacjach itd śmiem zaproponować kilka zmian:


 


1Skrócenie czasu dla TT na respie o połowę - na pewno sami wiecie jak jest to denerwujące gdy noobki kampią, nie wykonują celów itd. Duża część mapy po stronie terrorystów jest nazywana respem, wprowadzenie tej zmiany popchnie bardziej graczy do wykonywania celów i dynamiczniejszej rozgrywki wg mnie.


2Wprowadzenie pluginu MUTE - jak sami wiecie zdarzają się TROLE i inne istoty, które denerwują, utrudniają rozgrywkę swoim mikro itd, a nie zawsze admin jest lub nie zawsze mutuje/wyrzuca/banuje,i na STEAM ta opcja nie działa (bynajmniej u mnie). Każdy wg swojego uznania mógłby mutować.


Eeee, tutaj a propos wyzywania mam pytanko:


dlaczego admini reagują przeważnie na obrazy pisane niż mówione, lub nieraz wgl nie reagują (nie wiem czy to kolesiostwo czy co).


Są admini, którzy serio pilnują porządku, przypominają o kulturce, ostrzegają, uspokajają a są tacy, którzy trochę zlewają temat.


I tutaj proponuję wywierać większy nacisk na tą kwestię oraz trochę surowsze kary stosować.


(Na 5minutowym banie nie wiem czy zdoła ktoś ochłonąć a poza tym nieraz takie hardkorowe wiązanki wyzwisk zarzucają, że bany mogłyby być na kilka godzin wg mnie.)


 


To chyba na tyle z mojej strony, pozdróweczki i miłego piątunia. Yo.


giphy.gif


 


 


tumblr_inline_mkjzmp3F061qz4rgp.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1. uważam, że to dobry pomysł. Zresztą na większości serwerów oDD2 na których grałem Resp TT był dostępny Max 30sek i moim zdaniem taki czas byłby odpowiedni :)

Natomiast co do 2. nwm. czy dobrze zrozumiałem. Jeżeli masz na myśli komendę /mute to ostatnio została dodana na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie propozycje bardzo dobrze. TT często lubi kampić z respa wpatrzeni w anarachie z AWP oraz stać i kampić przed trupem.

/mute zawsze się przyda nie a admina a ktoś puszcza muzykę, dziecko piszczy specjalnie czy coś innego nie dość że denerwuje to jeszcze utrudnia grę.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1# Zaakceptowane,

2# Odrzucone.

 

Poprawa pkt w regulaminie + informacja dla adminów DD2 zostanie wysłana.

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie