Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

roundsound


wuja.

Rekomendowane odpowiedzi

Wuja fajnie że w pewnym stopniu angażujesz się w rozwój serwera lecz aż trochę do przesady. Ostatnio jak wrzuciłeś na forum własnie propozycje zmiany rs'ow, to wbiłeś na serwa i pisałeś na u@@ aby wejść na forum i ocenić. : 

1. Nie na u@@ takie sprawy, nie do tego on służy, pzt. napisałeś to w połowie rundy... .

2. Większości graczy nie obchodzą rs'y.

3. To administracja ma ocenić zaakceptować odrzrzucić, także gracze nie mają zbytnio coś do powiedzenia jeśli chodzi o ten temat. :D

 

~pzdr.

Edytowane przez MyŻeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mysliszzejestesfajny

 

sie czepiles mnie jak glupi, chodzilo mi tylko o promowanie servera nic wiecej..

jesli chodzi o rs to wazny jest dla grajacych na tym servie, bo ile mozna walkowac w kolko te same utwory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, zdaje sb z tego sprawę lecz gracze którzy regularnie przeglądają ( o ile przeglądają ) forum widzą wszelkie posty związane z serwerem , także takie rozgłaszanie aby sprawdzić / ocenić jakiś post po prostu jest niepotrzebne i jak dla mnie nie na miejscu. Pzt. Marionetka już w jednym poście napisał, od zawsze jest zasada że rs'y są zmieniane na początku każdego miesiąca więc po co to zmieniać. Jak już komuś się znudzą można je wyłączyć. :D Ja np. gram bez rs'ów, może dlatego tak to oceniam xd :D #PogubiłemSię #Dureń #NieWażne xD :D 

 

~ pzdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysliszzejestesfajny ale ty na chama sie próbujesz udzielac w  kazdych postach  xD ja gralem glownie ze wzgledu na rsy na koncu rund ktore dawaly powera  ;)

 

 

 

No iii ? xD    "  mysliszzejestesfajny ale ty na chama sie próbujesz udzielac w  kazdych postach   "    Przynajmniej jestem aktywny na forum i staram się coś wnieść na serwer i wyrazić swoją opinie. Chyba nic w tym złego. Pzt. chyba każdy ma prawo ocenić... .

 

~pzdr.

 

 

dobra gosciu bo juz zaczynasz denerwowac

to jest tylko propozycja, jakby mialo dojsc do zmiany rsa nic wiecej, a ty sie zaczynasz tu produkowac

 

Ziomek weź ty trochę pomyśl zanim coś napiszesz ok ?  " a ty sie zaczynasz tu produkowac "      Wyraziłem swoją opinię na ten temat i tyle "   .   " , nie rozumiem twoich pretensji...

 

~pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.66:27140[FFA] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie