Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Admina Apoi


VensonePL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: VensonePLIP osoby:Mapa: de_dust2Na kogo chcesz złożyć skargę: Admin ApoiOpis: Od kiedy na mapie dd2 pochylnia jak idzie się na B od tt jest to resp to ja nie wiem.... według mnie niesłuszny ban, to ze padai się denerwuje to niech zachowa to dla siebie a na przyszłość niech nauczy się gdzie jest resp.Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi):

[AMXBans] Banned by Admin: Apoi

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl

[AMXBans] Reason: '1:30 resp'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1796189180'

[AMXBans] Your IP: '79.186.186.163




			
				


	Edytowane  przez VensonePL
	
	

			
		
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegałem Cie wcześniej nie słuchałeś, stałeś z AWP wpatrzony w trupa, tak to dalej jest resp, aczkolwiek nie będę robił spamu i poczekam aż Hutos przyjdzie i sam uzna czy skarga słuszna czy nie :)

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegałem Cie wcześniej nie słuchałeś, stałeś z AWP wpatrzony w trupa, tak to dalej jest resp, aczkolwiek nie będę robił spamu i poczekam aż Hutos przyjdzie i sam uzna czy skarga słuszna czP

Po pierwsze nie siedziałem na respie, byłem na pochylni. Mówiłeś owszem, tylko problem w tym, że na respie nie siedziałem, ruszałem się cały czas, wiec nie uważam żeby to była słuszna decyzja, padłeś parę razy, zdenerwowałeś się ale to nie znaczy, że bana masz mi za nic dawać. Jeszcze dla jasności powiem ci tak, to że byłem nie daleko respa to znalazłem się wyłącznie tam dlatego że druga drużyna nacierała, nie będę od nich uciekał skoro chce ich zabić, mam prawo przechodzić przez resp, jeśli ktoś biegnie słyszę go mam prawo tam się zatrzymać, to tak dla sprostowania. (Tyle co stałem wpatrzony w trupa to uwierz, że akurat mogłem, bo nie było po czasie, potem się przemieszczałem, zresztą powinieneś wiedzieć najlepiej, skoro zostałeś zabity z pochylni)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apoi wie co robi bez powodu nie jest w ub team i tak samo wie do czego służy admin ciesz się że tylko na pół godziny bo jak ja bym był to bym czasami ci dał jeszcze o pół godziny dłużej i nie płacz bo to tylko pół godziny a nie perm człowieku bany na minuty nie powiny być brane pod uwagę w skargach jeśli masz jakieś pytania to proszę zadwoń do mnie na tel i ci powiem na czym polega regulami jesli masz jakies pytania to prosze o to mój numer tel : 609887916 ja ci powiem co i jak 


// dziękuje za uwagę i pozdrawiam Admin TEVEZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga jest słuszna. W tym przypadku droga na bs "B", zachęca wręcz do czekania na graczy z AWP, tak jak pilnowanie "gali". Dodatkowo jeżeli inni gracze z jego drużyny żyją, to nadal mogą wykonywać cele mapy. Jeżeli został sam na mapie lub jego drużyna nie wykonywała celów mapy, powinien zareagować na ostrzeżenie. 

 

Pochylnia, murek z dużą skrzynią nie są traktowane jako resp.

1:30 nie jest sztywną zasadą, jeżeli gracz się porusza (nie lewo, prawo lub skacze)

 

Ban za coś takiego jest przesadzony. Jeżeli nie słucha, to poleciłbym slap/slay/kick. Ban to ostateczna forma nauczki dla gracza, aby zrozumiał, że coś źle robi.

 

 

Zostawię otwarte, jeżeli któraś ze stron sporu chcę coś dopisać.

Edytowane przez Hutoś
Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem gracz został ostrzeżony kiedy został tam sam. Nic z tego ostrzeżenia nie wyciągał, i po 2-3 rundach znowu tam siedział więc dostał bana na 30 minut co nie jest dużo. Nie raz widziałem na tym serwerze nawet jak admini ( nie będę tu podował nicków bo to zbędne ) banują TT właśnie w tamtym miejscu za resp bo to jak dla mnie zalicza się pod kampienie na respie, i zawsze banowałem tam ludzi od kiedy dostałem 1 admina w życiu.

 

Ban nie jest przesadzony, gdybym dał na 3 godziny to by był ale 30 minut to jest nic.

 

To wszystko z mojej strony.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie