Skocz do zawartości

Zablokowane Znikanie lvli


separatysta

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę na serwer, wybieram klasę, ale niestety lvla nie ma. Który to już raz? Jeśli tak dalej będzie to potracicie graczy, bo jeżeli w przeciągu tygodnia potrafi zniknąć trzy razy lvl to troche śmieszne.
Hutoś  nie może nawet pograć, bo co chwila musi komuś lvl zwracać. Zauważyłem, że graczy też gra ostatnio mniej niż wcześniej i myślę, że znikanie lvli jest jednym z powodów mniejszej liczby graczy.

Edytowane przez separatysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ja dokładam swoje 3 grosze. Sytuacja jest rozpierdalająca ( w skrócie ) wczoraj oddał mi Hutoś lv, a dziś z rana już go niema ? O co chodzi ja się pytam :D Gracze już odchodzą przez ten problem a wątpię aby Kurator coś z tym zrobił więc kieruje prośbę do Sebka i Hutosia o usuniecie zbędnego syfu jakim są klany, nie było klanów było ok, mowa o tym jest od dłuższego czasu, że usuniecie lub zmniejszycie expa za nieśmiertelniki, USUNCIE TO CAŁKIEM A NIE ZMNIEJSZACIE CO WAM I TAK NIE WYCHODZI !

 

 

 

 

Separatysta ma rację, graczy ubyło i to sporo, i pytanie Hutoś nie denerwuje Cie to ?  Porozmawiaj z Sebkiem i ogarnijcie temat nie czekajcie na Kuratora.

Edytowane przez ZipV16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Zgadzam się z wami panowie

 

 ​Moim zdaniem problem tkwi w klanach i tez w pisaniu tych slow np. ,,warszawa" lub ,,albania"

 

​NIe było klanów było wszystko w porządku

Edytowane przez wieprzoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Zgadzam się z wami panowie

 

 ​Moim zdaniem problem tkwi w klanach i tez w pisaniu tych slow np. ,,warszawa" lub ,,albania"

 

​NIe było klanów było wszystko w porządku

Pisanie tych nazw też powinno być usunięte. Na ch.j to komu? Zbędny syf i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drako strasznie monotonne dla osób które nie grały na Codzie nawet godziny :D 

 

Klany wywalić, wpisywanie tych nazw też wywalić, bo ani jedno ani drugie nie jest przydatne. 

 

Ja wywaliłbym też monety i zostawił tylko $$

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie