Skocz do zawartości

Zablokowane Witam prosiłbym o zwrot mojego lvl


Neo(*)

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze prosiłem o napisanie klas i lvli na u@.  Przez 4 dni nie udało Ci się tego zrobić. Zwykły gracz, w ciągu max 1 minuty odpisałby i oddałbym lvl.

 

Prawie wszyscy gracze, chcieli CI pomóc, co jest godne podziwu. Podziękuj osobie, która Ci pomogła.

 

 

Na przyszłość poczytaj o sposobie komunikacji jaka panuje na serwerach CS.

 

 

  1. Umiesz pisać na czacie ogólnym wciskając klawisz "y" po czym piszesz to co chcesz przekazać.
  2. Kombinacja klawiszy "SHIFT" oraz "2" da CI znak potocznie zwany "małpą" ( @ ). Prawidłowe użycie, to przytrzymanie prawego klawisz SHIFT i naciśnięcie 2 oraz puszczenie.
  3. Jeżeli chcesz skontaktować się z Administracją bezpośrednio wciskasz klawisz "u" (przypisany standardowo jako say_team - pisanie tylko do drużyny) oraz kombinację klawiszy z 2 punktu.   Powinno wyjść wymagane przeze mnie "u@", a widzieć powinieneś sam znak @
  4. Ostatnim punktem jest dodanie spacji po "małpie" i napisaniu tego co chce się przekazać Adminowi, przykładowo "miałem napisać"

 

Podsumowując wszystkie etapy wyjdzie coś takiego:  @ miałem napisać

Adminowi, wyświetli się to co napisałeś na zielono. Wtedy będzie mógł zareagować. Kolor zielony dlatego, aby przykuł uwagę.

 

PS. Dalej wymagam napisania na u@ klasy i lvl który utraciłeś.

Edytowane przez Hutoś
Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie