Skocz do zawartości

Zablokowane Jak zrobić własny spray do cs 1.6 by Arek


Arek

Rekomendowane odpowiedzi


2.Klikamy "Open Image" i wybieramy swoje zdj. które będzie później naszym spray'em.

3.Klikamy "Adjust Image" i wybieramy to na na dole to w 256 kolorach

4.Następnie "Save Tag" i wybieramy w formacie .wad i zapisujemy. jako tempdecal

5.Przerzucamy go do csstrike i klikamy prawym przyciskiem i zaznaczamy "Tylko do odczytu" dajemy zastosuj i okej.

 

 

Każda zmiana nicku  i ustawień jest równoznaczna z restartowaniem się spray'a i trzeba od nowa zrobić.No i na ns v32 i tych starszych nie działa.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                       Copyright©

                                                                                                                                                               Zakaz kopiowania bez mojej zgody.

Edytowane przez Arek
house-bunny-gif-sexy-workout-gifs.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy poradnik jaki widziałem dotyczący robienia spraya do CS 1.6

Zero screenów, zero wiedzy na dany temat. Jak myślisz po co dajemy spray tylko do odczytu?: ,,

5.Przerzucamy go do csstrike i klikamy prawym przyciskiem i zaznaczamy "Tylko do odczytu" dajemy zastosuj i okej."
a no właśnie po to, żeby nie kasował się po grzebaniu w ustawieniach, a ty piszesz pod tym: ,,Każda zmiana nicku  i ustawień jest równoznaczna z restartowaniem się spray'a i trzeba od nowa zrobić.No i na ns v32 i tych starszych nie działa."
Czy ktoś by chciał to kopiować... Wątpię.
 
 
@EDIT

 

Jeżeli mój poradnik uważasz za zły to naprawdę bardzo mało widziałeś i jesteś bezmózgiem do takiego stopnia, że nie umiesz zrobić cytatu

Najwidoczniej jesteś za głupi a Twoja wiedza o tym co robisz polega jedynie na rys. tak jak u dziecka w podstawówce. Jeżeli ktoś nie wie gdzie jest csstrike to naprawdę nie ma o czym rozmawiać, takie coś elminuje ludzi z brakiem wiedzy i umiejętności, przykro mi, że jesteś wśród nich.

 

Edytuję żeby nie było spamu (i warnów) - Tu nie chodzi o mnie i o moje zrozumienie Twojego poradnika. Robisz go dla użytkowników którzy chcieli by się tego nauczyć i prawdopodobnie są na niskim poziomie skoro nie potrafili sobie tego wygooglować sami. Dlatego też powinny być ilustracje lub bardziej przejrzyste wytłumaczenie.
Jeżeli możesz to mnie nie wyzywaj bo do Ciebie akurat nic nie mam, ale poradników pisać to ty nie umiesz. Wiem też, że z głupotą nie wygram (o czym się przekonałem w ostatnio napisanym temacie o odbanowanie) i nie zamierzam ciągnąć dyskusji z Tobą. Cytować potrafię, przykład masz wyżej.
To moja ostateczna wypowiedź.
Edytowane przez Mrufka.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba najgorszy poradnik jaki widziałem dotyczący robienia spraya do CS 1.6

Zero screenów, zero wiedzy na dany temat. Jak myślisz po co dajemy spray tylko do odczytu?: ,,

5.Przerzucamy go do csstrike i klikamy prawym przyciskiem i zaznaczamy "Tylko do odczytu" dajemy zastosuj i okej."
a no właśnie po to, żeby nie kasował się po grzebaniu w ustawieniach, a ty piszesz pod tym: ,,Każda zmiana nicku  i ustawień jest równoznaczna z restartowaniem się spray'a i trzeba od nowa zrobić.No i na ns v32 i tych starszych nie działa."
Czy ktoś by chciał to kopiować... Wątpię.

 

 

Jeżeli mój poradnik uważasz za zły to naprawdę bardzo mało widziałeś i jesteś bezmózgiem do takiego stopnia, że nie umiesz zrobić cytatu

Najwidoczniej jesteś za głupi a Twoja wiedza o tym co robisz polega jedynie na rys. tak jak u dziecka w podstawówce. Jeżeli ktoś nie wie gdzie jest csstrike to naprawdę nie ma o czym rozmawiać, takie coś elminuje ludzi z brakiem wiedzy i umiejętności, przykro mi, że jesteś wśród nich.

 

 

 

@@edit: Też Cię trochę rozumiem ale na tyle ile razy poradników na tylu forach wstawiłem to pierwszy raz zdarzyło mi się coś w stylu krytyki, pierwszy raz coś takiego.

Edytowane przez Arek
house-bunny-gif-sexy-workout-gifs.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie