Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na admina RevengeST


stallioN

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: stallioN
Nick oskarżonego :RevengeST
IP/SID oskarżonego:  'RevengeST' (CT)   -- 78.99.119.39:27005 [sTEAM_0:0:2546296]
Godzina i data zdarzenia: 15.05.2016r godz. ok. 21:50
Mapa: de_inferno
Screeny/demo:

 

http://iv.pl/images/88124935229246471047.jpg

 

http://iv.pl/images/55973631165050912344.jpg

Opis sytuacji: Chodzi o admina RevengeST, brak kultury, wjazd na "starych" co na admina absolutnie nie przystało.

Zapytałem, czy ktoś ma snapchata. Gdy poprosiłem o nazwę: admin RevengST odpisał: "ruchamtwojomstarom13". Takiej nazwy nie ma.

Lubie żarty ale wjeżdżanie na starych to dziecinada. Psujesz tym opinie całego FORUM, ale pewnie Ci na tym  nie zależy bo gdyby było inaczej to byś inaczej się zachowywał...

Możesz pomyśleć, że to ja jestem dziecinny pisząc taką skargę, jak ta. Otóż nie, chce żeby każdy był równo traktowany gdyby Tobie ktoś tak napisał to dostał by bana (zakładam 1dzień do tygodnia) a Tobie co ma to ujść na sucho? To, że jesteś adminem nie zwalnia Cie z utrzymania kultury i dobrych manier, których ewidentnie Ci brakuje. To nie pierwszy raz jak łamiesz kulturę. Kilka razy, słyszałem jak wyzywasz i bluzgasz. Ale każdy może mieć słabszy dzień lub być zdenerwowany ale dzisiaj miarka się przebrała. Opinia o adminach wpływa na całokształt całej sieci która Ty psujesz.

 

W podaniu piszę:  "Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:  Mam na imię Adrian, interesuję się informatyką oraz trochu fizyką. Od 2 lat mam swoje serwery, aktualnie trzyma się jeden serwer base builder. Jestem bezkonfliktowy, spokojny i miły. Chciałbym zostać adminem z prostego powodu, naprawdę bardzo lubię łapać cheaterów i po prostu chcę ich tępić :) Na tym serwerze dosyć często ktoś lata odpalony więc dodatkowa osoba do załogi na pewno się przyda."

 

 "bezkonfliktowy, spokojny i miły"  dzisiaj tu w doskonały sposób udowodniłeś zachowując się jak małolat...

 

Chyba admin powinien dawać wzór i pilnować kultury? A Ty co robisz?

 

Kłamiesz w podaniu innych , że jesteś "bezkonfliktowy" a gdy na serwerze nie ma wyższej administracji to już nie jesteś taki "bezkonfliktowy" i "miły"co dokładnie pokazuję dzisiejsza sytuacja.

 

Nie oczekuje przeprosin lecz proszę o sprawiedliwe rozpatrzenie skargi i wyciągniecie stosownych wniosków.

 

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez stallioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy raz jak łamiesz kulturę.

WTF?!

 

Tylko dzisiaj raz sobie tak dla żartów napisałem :)

A pan "dziadek" oczywiście nie rozumie żartów i przybiegł się wypłakać.

 

Jak ty serio wszystkie żarty bierzesz na poważnie to Ci współczuje.

Tyle mam do powiedzenia, pozdrawiam i decyzję pozostawiam przełożonemu.

 

#EDIT

 

Może naucz się czytać najpierw i potem pisz skargę.

Nie "starych" tylko "starą" i nie "żartów" tylko "żart". Masz jakieś problemy z liczbą pojedynczą i mnogą? Zapraszamy do szkoły.

 

Ja znam się na żartach, więc jak by mi ktoś takie coś napisał by bana nie wyrwał.

A z tym, że wjazd na "starą" to dziecinada to masz rację, ale o to chodzi w żarcie, tego nie zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie temat jak to Ty nazwałeś "starych" to temat do żartów?

To Ci gratuluje. Myślisz, że Twoi rodzice byli by zadowoleni gdybyś mówił do nich "starzy" ?

Pomyśl czy opiekun jest zadowolony jak wchodzi na jego serwer nowy gracz i słyszy taki tekst jak Ty dzisiaj napisałeś i jaką ten gracz ma opinie o serwerze i całej sieci skoro na serwerze jest admin który na "starych" wjeżdża  i jest za to bezkarny .

 

Pisałem, że lubię żarty ale wjazd na starych to dziecinada! Ile Ty lat masz? Nie masz inteligentniejszych żartów?

 

Pisałem, że nie przyszedłem się tutaj wypłakać tylko, chcę żeby każdy był traktowany równo. Większość adminów uważa, że jak już ma admina to wszystko im wolno ( nie twierdzę, że taki jesteś ale po dzisiejszych "żartach"  wszystko na to wskazuje)

 

 

Gdybym ja coś takiego napisał albo zwykły szary gracz do admina to dostał by za to bana. To dlaczego Ty masz nie dostać? Jesteś jakiś inny od wszystkich, obowiązuję Cię inny regulamin?

 

A gdybym ja nie napisał skargi to Tobie by nikt nic nie zrobił.

 

Większości graczom nie chcę się pisać skarg. Bo po co najwyżej admin dostanie warna i będzie grał dalej. Lecz ja zawszę walczę o sprawiedliwość.

 

 

 

 

Sam wczoraj napisałeś:

 

"Tylko dzisiaj raz sobie tak dla żartów napisałem :)

A pan "dziadek" oczywiście nie rozumie żartów i przybiegł się wypłakać."

Tym właśnie potwierdziłeś liczbę mnogą.

 

Twój problem w tym, że racja po mojej stronie i nie ma się czego czepić.

 

Jak można zrozumieć w żarcie wjazd na starą?

 

Po takim "żarcie" zrozumiałem, że nie nadajesz się na admina bo zachowujesz się jak szczeniak...

 

 

Jak by ktoś coś takiego napisał to złamał by regulamin bo kultura obowiązuje wszystkich a Ty mówisz żebyś mu bana nie dał.

Potwierdzasz tym zdaniem jak nadajesz się na admina i jak znasz regulamin serwera.

Nie mówię od razu o BANIE ale dać upomnienie za pierwszym razem to Twój obowiązek.

Edytowane przez stallioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revenge Nie pisz już tak do ludzi chyba,że do znajomych.

Sam widzisz co się potem dzieje :)

 

Jak już skarga poszła to wiem, żeby następnym razem tak nie pisać :)

 

 

Widać koleś ty sie nie znasz na żartach jak sobie o starych żartujesz !! taki coś nie powinno mieć wg admina a co dopiero ubt !

 

Bo ci żyłka pęknie :)

Jeśli ktoś tak na serio napisze to jest dziecinne a żart polega na wyśmiewaniu się z dzieci które takie coś często piszą :)

Nie zrozumiałeś więc się nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle mam do powiedzenia, pozdrawiam i decyzję pozostawiam przełożonemu.

 

Skoro tyle masz do powiedzenia to po co tutaj jeszcze coś piszesz?

 

 

 

Siwucha ma absolutną rację, masz  ubt + admina i  "żarty  o starych"  w Twoim wykonaniu.

Świetnie pracujesz na złą opinie o sieci. Trzymaj tak dalej.

 

 

 

Jak już skarga poszła to wiem, żeby następnym razem tak nie pisać :)

 

 

A gdyby skarga nie poszła to byś tego nie wiedział...?

No wspaniale, wspaniale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin powinien pokazywać wysoki poziom kultury i cierpliwości. Obraza po innych dla żartów to każdy by zrozumiał,ale rodzina to rzecz święta i tego się nie tyka ;). Nikt by nie chciałbyś chyba,żeby po Twojej rodzinie pisali jakieś głupoty "w żartach" :).

 

@ Wypowiedź admina na poziomie "ruchamtwojomstarom13" To ma być admin który świeci przykładem :D. Gracz się grzecznie pyta,a otrzymuje żałosną odpowiedź od ADMINA.

Edytowane przez Drako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScooByy

 

 

Skoro obrażaliśmy to proszę bardzo przedstaw dowody przekonany się kto ma racje. A jak nie masz dowodów to nie rzucaj kłamstwami.

 

Wstępnie zakładam, że dowodów się raczej nie doczekamy... ale cóż najłatwiej powiedzieć, że ktoś coś powiedział, zrobił gdy się nie ma dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebna ?

 

To jak on się miał nauczyć na błędach skoro gdybym nie napisał skargi to nikt by mu nawet uwagi nie zwrócił.

 

Admin ma się uczyć żeby nie pisać o "starej" słyszysz siebie?

Dobra już nie płacz źle zrobił upomnienie otrzyma jeśli sytuacja się powtórzy to zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec niego do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebna ?

 

To jak on się miał nauczyć na błędach skoro gdybym nie napisał skargi to nikt by mu nawet uwagi nie zwrócił.

 

Admin ma się uczyć żeby nie pisać o "starej" słyszysz siebie?

 

 

Dobra już nie płacz źle zrobił upomnienie otrzyma jeśli sytuacja się powtórzy to zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec niego do zamknięcia

 

 

Zrobił źle i tyle a Ty od razu płaczesz :x. Ludzie uczą się na błędach ;) Myślę, że admin powinien dostać upomnienie i tyle :'). Jak dla mnie skarga nie potrzebna :))

 

Nie macie racji,gdyby gracz tak "zażartował" zapewne otrzymał by perma, więc skarga jest słuszna.

pffu.gif.26eeb6c6498f4e34bfa1874f91d41a8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już nie płacz źle zrobił upomnienie otrzyma jeśli sytuacja się powtórzy to zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec niego do zamknięcia

Nie jesteś opiekunem/modem/administratorem żeby ustalać czy temat jest do zamknięcia czy nie. Jak pisałem RODZINA rzecz święta tego się nie tyka. Szczególnie,że na SS gracz pytał o coś a otrzymał nie dość że obrazę rodziny to na dodatek dziecinne zachowanie administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie róbcie spamu.

Swoje już wnieśliście, poczekajcie na wypowiedź administracji.

 

 

Nie macie racji,gdyby gracz tak "zażartował" zapewne otrzymał by perma, więc skarga jest słuszna.

 

Ja bym wiedział, że to żart to by bana nie dostał.

Była taka sytuacja, że gracz obrażał i również takie słowa wypowiedział to od razu poleciał z banem bo tam żartów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Admin zostaje upomniany a temat zamykam by nie robić niepotrzebnego spamu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RevengeST ostrzeżenie 1/3. Skarga jest słuszna.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie