Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Nanożołnierz


separatysta

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że ta klasa powinna być usunięta, lub przynajmniej coś powinno być w niej zmienione. Jeżeli gość ma full wytrzymałości i hp przez co hity w niego są małe, to taki ktoś jest nie do ubicia na dużym lvlu, bo do tej pory kiedy trafiam on jest niewidoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym klasa niema n ic wspolnego z csem jest beznadziejna i trudna do zabicia :)

Zatem kolego powiedz mi który mod ma cokolwiek wspólnego z csem? Nie mam na myśli silnika ;)

 

Swoją drogą to klasa zeczywiscie przesadzona. Mam nadzieję ze właściciele zgodzą się na przerobienie tego serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem kolego powiedz mi który mod ma cokolwiek wspólnego z csem? Nie mam na myśli silnika ;)

 

Swoją drogą to klasa zeczywiscie przesadzona. Mam nadzieję ze właściciele zgodzą się na przerobienie tego serwera.

Kolego po co cytujesz moój post skoro zgadzzasz sie z tym tak samo jak ja że klasa jest przesadzone ???? :) :)    A poza tym to że to jest CODMOD nieznaczy że niema nic wspolnego z csem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wycofana, ale zmieniona / osłabiona. 3 sekundy niewidzialności co chwila jak dostaniesz obrażenia to przegięcie. Można zmniejszyć sekundy do 1,5 lub 1 sekundy, albo dać 3 sekundy ale raz na mape.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie