Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Bezkarność Administracji


LaitWeeD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać dlaczego Administracja ów serwera pozwala sobie na za dużo? ... Troszeczke przesadzają naprawde i jest to chamskie, bardzo chamskie wobec graczy.

 

Tak więc przechodząc do sedna dostałem kilka kicków od "nieznanego admina" gdyż nie widzę kto mnie kickuje, jak wiadomo otwierałem tabele oczywiście, nie wiem czy to było powodem tego kicku czy co ale dostawałem kilka takich wyrzutów z serwera (nie afczyłem wtedy) za nic :).

 

Dziś któryś z adminów pozwolił sobie na bezkarną zmiane mapy, a kiedy zareagowałem na to, otrzymałem bana następującej treści

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'Kultura..'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:110278601'
[AMXBans] Your IP: '83.26.175.57'
[AMXBans] ===============================================
 
 
W vote była wybrana mapa office, więc z automatu zmieniła się mapa na office, nikt nie płakał że taka a nie inna mapa, a jednak zaraz po zmianie na office ktoś zmienił na DD2 - tak totalnie z dupy... Mapa mu się nie podobała to sobie zmienił? Przepraszam Was najmocniej ale tak się chyba nie robi... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin oczywiście nie powinien zmieniać mapy od tak, bo mu się  tak podoba, lecz raczej nie dostałeś bana za nic skoro w powodzie jest " kultura ". Ta twoja " interwencja " chyba nie była zbyt delikatna i kulturalna, w końcu za coś wyrwałeś tego bana. :D

 

~ Myślę że trzeba poczekać na Naveyi aby wypowiedział się na ten temat :D

~ pzdr.

Edytowane przez MyŻeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kolega http://fastup.pl/data/Pun1sher/11111111111111111111111111111111111.png wypiera się zmieniania mapy :)

 

 

A to już wiem kto mnie kickował z serwera prawdopodobnie :) 

 

Tak apropo tematu to administrator Pan Nikt, który jak wiadomo gra na nsie chyba nie ma pojęcia w byciu adminem :) Przed chwilą na serwerze przez 6 rund siedział na spect żeby zbanować gościa, który grał na aimie i zabijał wszystkich (jakieś staty 40:3 wyrobił przed banem), gracze się strasznie denerwowali ale ten oczywiście spokojnie do tego podszedl, co tam 10 minut niech pobiega i dopiero zbanujemy :) - nie wiecie kogo bierzecie na posady administratorów, oj totalnie nie wiecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Na temat zmiany mapy nie wiem nic, nie ja zmieniałem..W tym okresie gry było o ile pamiętam 3 adminów-Ja, Arek i Assasin , Bana dostałeś to prawda ode mnie  za kulturę jak już wszyscy zauważyli , rzucałeś mięsem na kilometry.. wyzywając administracje a to ze dostałeś go na 30min , to nic :) podczas gdy Arek i Assasin chcieli Ci wlepić na 3h. Szkoda ze nie zrobiłem ss-ów z konsoli ale co nieco mi się ze steama zachowało.. ( To co kolega wyżej wstawił to prawda, i nawet tam kulturalnie nie mógł napisać :)

Oczywiście zmiana mapy = zła decyzja  fakt , ale jakiś poziom kultury trzeba prezentować . Według mnie Ban na 30min to sprawiedliwa kara , nie mam więcej nic do dodania Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam bylem wtedy na serverze..  Bana dostales slusznego jak ja bym byl adminem na pewno nie polecialbys na 30 minut ..

Sluchaj jechales tak Kur*** po nim , ze to glowa mala .. 

Jezeli nie ma dowodow all jest zapisane w logach i na demkach trzeba tylko odpowiednie osoby do tego zmobilizowac , zeby all sprawdzili tyle ode mnie placz dalej nad banem na 30 min powodzenia pozdrawia Cie dolar

t

dolarpng_wassxns.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko.

Ban słuszny - czyli skarga bezzasadna, a sam ban bym powiedział, że jest za mały....

Co do zmiany mapy. Rozmowa z adminem była - jeśli jeszcze raz coś takiego zrobi to po funkcji.

 

Pzdr.

Gucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: skarga bezzasadna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.66:27140[FFA] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie