Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane REWORK SERWERA


ChojraK

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Sprawa jest pilna i nagląca. Mianowicie monitoruje od jakiegoś czasu co dzieje się z COD 201. Niestety, sytuacja wygląda wręcz TRAGICZNIE podkreślam z naciskiem na BARDZO :] 

Serwer ma stałych graczy, ale cały czas potrzeba jest świeżego narybku więc nie może, moim skromnym zdaniem być sytuacji, że co parę dni (nawet częściej) gracze tracą lvl`e. Nie dość, że jest to irytujące to jeszcze przysparza dodatkowej pracy Hutośowi (oddaje stracone lvl).

Wychodzę więc z inicjatywą. Niech grono osób decyzyjnych odnośnie serwera pochyli się przez chwilę nad tak zwanym reworkiem. Daje sobie obie ręce uciąć, że samo usunięcie zbieraniny zwanej perkami usunęłoby problem, no może jeszcze klas. Sam chętnie poświęcę mój czas aby pomoc z perkami czy klasami, ale sam nie dam sobie z tym rady (bynajmniej nie w krótkim czasie).

Serwer może i nie podupada patrząc na ilość graczy, ale atmosfera jaka na nim panuje jest okropna.

Wychodzę więc z taka inicjatywą i czekam na jej rozpatrzenie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Chojrak ma w 95% rację !!! Serwer jest fajny i atmosfera na nim też lecz to co sie dzieję z lvlami to tragedia jakaś !!! Jeżeli chodzi o pomoc to rownież mogę poświęcić czas! A jeżeli chodzi o jakikolwiek potrzebny plugin to też moge sie tym zająć gdyż w przeszłości zajmowałem sie tym i dobrze mi to wychodzi :) 

 

Hutos ma pełne ręce roboty i czasem trafi się nieuczciwy gracz który oszuka go i to też jest nieuczciwe :( 

 

Trzeba to rozwiązać gdyż jest to jedyny problem :)

Pozdrawiamm DarkSkull :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Kuratora i jego Możliwości to (  za przeproszeniem ) chuja z tego bedzie :D Zamknie temat bo powie, że się nic nie dzieje a lv znikać będą dalej  :yay:  :D  xD

 

 

 

@@ edit

 

 

Zmieniam server na czas występowania tego błędu :) Bo to się mija z celem :)

Edytowane przez ZipV16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie