Skocz do zawartości

Zablokowane [Propozycja] Redaktorka i to wszystko.


SONGUŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż, mam propozycję, co do ogólnej redaktorki i wszystkiego.

Proponuję, aby pojawił się ktoś, kto będzie nadzorował pracę redaktorów i testował osoby, które składają podanie. Coś typu jak Opiekun UBTeam. Opiekun UBTeam ma na celu sprawdzenie użytkownika, czy potrafi sprawdzić ssy, czy też obejrzeć demko, a Redaktor główny (że tak go nazwę) ma na celu sprawdzenie umiejętności pisowni redaktora, czyli interpunkcja, ortografia, etc.

Nie wymagam żadnej rangi, ani nic, ale jeśli będzie ktoś chętny ją zrobić to nie mam nic przeciwko. Po prostu, aby ten "Redaktor główny" dostał uprawnienia do poddziału Redaktor w dziale Rekrutacja, tyle.

Jeśli propozycja przejdzie, to na ochotnika zgłaszam się ja, o ile zostanę dopuszczony. Będę mógł się zajmować redaktorami, sprawdzać ich, czy też mówić im, co mogą zmienić, a co mogą wyrzucić. Myślę, że wszystko jasno opisałem, a nawet jeśli nie to każdy zapewne trochę kuma o co biega. Dziękuję, wypowiadajcie się śmiało na ten temat.

 

 

 

 

///

eZuś, powiedzmy sobie szczerze, teraz każdy może w jakikolwiek sposób oszukiwać, także... nie zgadzam się :D

///

Destero, po co do każdej innej? Promotora się sprawdza? Nie, bo jak? Grafika sprawdzić można. :D

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak, przyda się opiekun redaktor który będzie nadzorował pracę innych z tą rangą :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie samo zdanie co eZ.

Jest to zbędne. To tak samo jakby do każdej innej dać to samo.

Nawet jeżeli by się przyjęło redaktora to można sprawdzić to wszystko jak napisze temat.

Nie ma sensu robić więcej rang i zaśmiecać forum.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie samo zdanie co eZ.

Jest to zbędne. To tak samo jakby do każdej innej dać to samo.

Nawet jeżeli by się przyjęło redaktora to można sprawdzić to wszystko jak napisze temat.

Nie ma sensu robić więcej rang i zaśmiecać forum.

Czytaj ze zrozumieniem przecież napisał, że ranga opiekuna Redaktorów może być, a nie musi. Przynajmniej będzie miał kontrolę nad tym co się dzieje w poszczególnych działach, jego opinia będzie najważniejsza w kwestii podania na Redaktora, więc nie wiem czemu tak sceptycznie do tego podchodzicie. I co tu jest do zaśmiecania forum powiedz mi ?

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie