Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] Crvena Zvezda


Crvena Zvezda

Rekomendowane odpowiedzi

 

- 250 sensownych postów, +

- min. 4 miesięczny staż na forum, +

- wiek min.17 lat, +

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +

- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, +

- dobra opinia wśród administracji, +

- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', +

- obowiązkowy mikrofon, +

 

 

Imię: Daniel

 

Data urodzenia: 01.07.1996

 

Nick na forum: Crvena Zvezda

 

Co Cię skłoniło do napisania podania: Skłoniło mi to, że potrzebujecie moderatorów. Mam doświadczenie w tym, ponieważ na

tej sieci, miałem moderatora po raz drugi, z powodów rodzinnych i kłopotów, musiałem zrezygnować. A zauważyłem że rekrutacja na moderatora, jest otwarta więc mówie, czemu nie? :)

 

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Skończyłem swoje technikum, napisałem maturę. Teraz idę do pracy, moja aktywność będzie bardzo dobra, ponieważ będe pracował przed komputerem.

 

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Oczywiście, że nie. Jedyną siecią serwerów na której gram, są CSowicze.

 

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):

Oczywiście, żadnego bana nie dostałem.

 

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): A więc tak, byłem moderatorem wiele razy w swoim życiu, znam się moderatorce bardzo dobrze. Jestem na forum, cały dzień dostępny. Jestem osobą kulturalną oraz miłą, ale nie dam sobie w kasze dmuchać. Administracja dobrze wie, że swoje obowiązki wykonywałem bardzo dobrze, wszelkie nieobecności, jak i problemy zgłaszałem. Posiadam bardzo dużą wiedzę, na temat forum. Na koniec, chciałbym przypomieć że moderator to osoba, która musi mieć szacunek do innych, pokazywać się z jak najlepszej strony.

 

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Myśle że przyszły prezydent, powinien być prezydentem wszystkich Polaków. Aby dbał o wszystkie sfery naszej polskiej biedoty, przede wszystkim taka osoba powinna być uczciwa, miła, sprawiedliwa oraz suwerenna. Obecny prezydent tego nie pokazuje. Po za tym prezydent musi mieć dobre serce, oczywiście taka osoba powinna być patriotą.

 

 

Linki do 25 reklam oddzielone "enterem":

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu początku, że miałeś już tutaj modka, jestem skłonny dać Tak. Wymagania spełniasz, reklamy na plusior + przekonałeś Mnie swoim jakże ładnym podanie, więc nic innego jak życzyć Ci powrotu na posadę :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie i jestem na NIE

 

+ Reklamy

+ Wymagania

+ Doświadczenie

- Dopiero wróciłeś

- Wypowiadasz się w swoim podaniu

- Złamałeś punkt 5.1 regulaminu i startujesz na Moderatora

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie malusieńkie tak :confused:.

  • Nic do Ciebie nie mam, w sumie fajnie, że wróciłeś, ale jest wiele osób, które Cię nie kojarzą. Pogadaj z nimi, daj się poznać. Wtedy najlepiej byłoby złożyć podanie  :pls:
  • Reklamy w porządku.
  • Wiek.
  • Miał tu moderatora.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym skłonny dać na tak, ale niestety jestem na nie.

Niedawno wróciłeś, więc twoja aktywność spadła przez ostatni czas.

Ostatnie tematy: Dzisiaj, wczoraj, 30 kwietnia, 29 kwietnia, 27 listopad 2015r.

W podaniu brakuje mi jednego najważniejszego zdania, ale to sam pomyśl.

Wróciłeś i pchasz się na stanowiska.

Nie chcę być nieuczciwy wobec innych, którzy są bardziej aktywni, więc mojego zdania nie zmienię.

Według mnie zanim wystartowałeś na moderatora powinieneś wykazać się wysoką aktywnością na forum.

Pokazać, że zasługujesz na ową posadę. To, że posiadałeś kiedyś moderatora u nas to już nie istnieje, bo to było kiedyś, a nie dziś.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię osobiście nie znam, więc ze strony konfliktowości lub jej braku nie mogę się wypowiedzieć, ale samo to, że dopiero wróciłeś i Cię nie kojarzę to minusy. Bodajże 2 dni temu pisałeś podanie na TS3, które także zostało odrzucone (z innego powodu, ale zostało), więc piszesz je także tutaj? Niestety to, że kiedyś byłeś w ekipie nie liczy się na tyle, by dać Ci rangę od ręki. Popraw aktywność, wróć "w pełnej postaci", daj się poznać innym i wtedy nie będę miała nic przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wiem, że nie wolno pisać we własnym podaniu, lecz zostałem niesłusznie oskarżony że jestem konfliktowy.

Na dodatek sam autor tego postu, nie ma dowodu aby to potwierdzić, ponieważ siedzę krótko na teamspeaku i siedziałem tylko ze znajomymi.

A jeżeli chodzi o moją aktywność na forum, w podaniu pisze że jestem dostepny 24/7, sama administracja wie że jestem bardzo dobrą osobą na tą rangę. Nie jestem osobą, która jest napalona na różne funkcje na forum. 

Po za tym, jeżeli chodzi o zakładanie tematów/pisanie postów - nie jestem typem spamera, który wbija sobie posty przez okrągłą dobę, panie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Crvena Zvezda
ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_odrzucone.png<br /><br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie