Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane niby vip niby odpał


Kielon

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: go mod #1

Data(godzina i dzień): 20:24-20:50   06.05.2016
Nick podejrzanego: Ak 47
IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz "):  Ak-47               VALVE_3:4:370624310  213.108.114.133
Link do HLTV:  http://f1.hltv.org.pl/srv31012/HLTV-1605062024-css_dust2.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: wh
Podejrzane momenty:

 
 
-/+ 7 runda
od poczatku gry wbiegal rushem na rest TT, nagle zaczeli wychodzic z terro, zatrzymal sie na midzie.

 
-/+ 9 runda
taka sama sytuacja
potem 2 kille spoko, za 3 z deagla celowal po scianie

- 10 runda
juz nawet nie wbiegl, przewidzial snajperow nagle?
wbiega w trupa z granatami w lapie bez obaw ze ktos wyskoczy. pewniaczek nie ma co
13:50 nawet nie sprawdza kampy wbiegajac wcelowany z gali

- 15 runda
17:30 wbiega na resp TT wcelowany przez sciane w afk'a. ( swoja droga jestem ciekaw od kiedy "pro" gracze skracaja celujac w sciane ) po tym w 17:48 od razu wychyla na goscia z prawej ( -/+ )

- 16 runda
ktos w koncu wyszedl do trupa z TT wiec nagle z granatem sie zatrzymal w wejsciu. Przypadek?
( -/+ ) chwile potem zbiegajac na dol nawet nie sprawdzil kryjowek wybiegajac na typa na midzie

 
- 17 runda
to wbieganie w trupa z "pustymi rękoma" jest juz slabe
 
 
gość miał vipa, więc nie chciałem go banować , a potem pominąć w jakiś sposób jego odwołania i rozpisania demka. resztę zostawiam wam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 runda +B,  1 kill jeszcze spoko bo wiedział gdzie jest przeciwnik ale 2 toco inngeo. W tym smoku nic nie widzialem. Ewentualnie 16 bit

9 runda -  czysto

10 runda +b lub 16 bit, 

15 runda jedynie zastanawia mnie jego strzelanie z m4 na resp tt przez smoka, strasznie pewnie. Reszta akcji to zwykle reakcje na model. Do wyjasnienia 

16 runda - (-/+) jak dla mnie 

 

Zastanawiaja mnie te idealne skany w model przy smoku, reszta akcji do wyjasnia sa. Dla mnie troche za malo na bana. Niech ktos sie wypowie jescze z UBTeamu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za rozpiska jest lool, Ty masz mi podać czasówki, a nie jakieś rundy. xd

 

 

Zobaczę to w wolnym czasie. :v Mile widziane zainteresowanie innych UBT.

wiem, mój błąd w sumie. jednak wszystko sie działo praktycznie na początku rund i zapomniałem podawać czasówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: mało na bana

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie