Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane skarga na admina tevez


RIP

Rekomendowane odpowiedzi

nick Elite | R I P

ip Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 18523838 '

za co skarga :

dostalem bana z powodem : 

 
[AMXBans] Reason : ' obraza admina nie bedziesz mi publicznie uprawnienia podwazal dziekuje za uwage ' 
problem w tym ze to on obrazal mnie nie wiem za co chyba za to zepierwszy podalem graczowi komende amx_ip ktora pokazuje ip graczy gdyz gracz o nia prosil poszla spina za nic dostalem obraze od admina co potwierdzi thunder shadow ktory widzial sytulacie a po chwili ban tydzien za darmo :
 
[AMXBans] Reason : ' obraza admina nie bedziesz mi publicznie uprawnienia podwazal dziekuje za uwage.
 
czy to jakas zabawa admina czy jak ze dostalem bana na 
 
[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 52 minutes and 37 seconds left of your ban
za darmo prosze o szybkie rozpatrzenie sprawy oraz elite | kuratora lub osobe bronica teveza i danie mu uprawnie za nic czyli hutosia zeby zabrali mu go gdzyz on poprostu nie ogarnia z gory dziekuje pozdrawiam wszystkich 
 
                                         byly admin Elite | R I P
prosze od dowody w mojej sprawie bo to staje sie smieszne 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO MA STEAM DO GRY TO JEST RAZ PO 2 ADMINA INTERESUJE GRA NIE CO PISZE NA STEAM PO 3 CZAS GRY MIEDZY BANEM CZYLI WYSTAWILEM ILE MAM DO KONCA BANA A TERAZ 

 
[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 37 minutes and 30 seconds left of your ban NIECH kazdy zobaczy czas miedze postami a okaze sie klutnia po banie na steam a banem na servie na steam moge wyzywac robic co chce a na grze to inna bajka wiec tevez ogarnij sie i wroc do gry 
               po raz 100 pozdrawiam server byly Admin Elite | R I P 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tevez jest dobrym adminem i wątpię aby zrobił coś bezpodstawnie :) Jakiś czas jest już z nami i nie nie zauważyłem aby rozdawał bany za darmo  :yay:

 

 

A co do twojej sprawy to dowodów niema gdyż ( krótko mówiąc ) plułeś się do każdego Admina który coś źle zrobił ... Pouczasz H@ jak ma się zachowywać na swoim servie ? Również innych Adminów, ktoś dostaje bana za txt a się sadzisz, że tego nie widziałeś i mógł nie banować .. Degradacja była słuszna i oby ta decyzja się nie zmieniła :)

 

@@ Edit

  

Hahha zachowanie dziecka Rip'o :D Jednak słuszna degradacja

 

 

Tevez Screeny na pamiątkę zostaw  xD  :D  ^^

Edytowane przez ZipV16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEVEZ, Dostaje Ostrzeżenie Adminowskie, za brak odróżniania serwera od Prywatnych rozmów między osobami na Steam.

 

Następne ostrzeżenie będzie skutkować zabraniem uprawnień Administrowania serwerem COD 201.

 

 

 

 

 

za darmo prosze o szybkie rozpatrzenie sprawy oraz elite | kuratora lub osobe bronica teveza i danie mu uprawnie za nic czyli hutosia zeby zabrali mu go gdzyz on poprostu nie ogarnia z gory dziekuje pozdrawiam wszystkich

 

RIP, mam wrażenie, że zaczynasz polować na Adminów z COD 201. Co za tym idzie, próbujesz zdezorganizować Administrację.

 

Takie działanie podchodzi pod celowe szkodzenie serwerowi.

 

 

 

Ps. Pokaż mi dowód na poparcie swoich słów "danie mu uprawnie za nic czyli hutosia zeby zabrali mu go gdzyz on poprostu nie ogarnia"

Edytowane przez Hutoś
Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rip poucza każdego admina i się pruje do każdego z adminów o nic, ale tak było i za czasów jak miał admina. Teraz go nie ma ale nawyk pozostał i ból, że kurator mu admina odebrał. :D
Brawo Tevez :D Jemu to się perm należy za całokształt. :D

Edytowane przez separatysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tyle , dodam , z biegiem czasu  tylko potwierdzają się moje byłe skargi na RIPa jako admina , niczego nie żałuję , sam byłem straszony permem przez niego że go pouczam regulaminem , ale znam każdy punkt regulaminu za dużo grałem  żeby dać się zmanipulować adminom.   Akurat  w jego przypadku wziąłbym na wstrzymanie ,trochę pokory  Nie chcę przytaczać jego wypowiedzi  na forum na mój temat jak będzie trzeba to zacytuję jak jeszcze był adminem Pozdrawiam

Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze dbam o regulamin to akurat prawda hossen ty jak zawsze swoje jak dzieko nie manipuluje adminami poprostu chce by pracowali a jesli wszycy sa tace wygadani ban za pisanie na steam jest sluszny aha to spoko pierdole ten zjebany pelny zjebow server grac tu nie musze i macie pewne nie bede z zipem jebanym frajerem ktory patrzy na nick

player dla niego = frag

z idiota i pierdolonym fraherem hossenen ktory placze o slusznego bana na ktory wypowiedzialo sie  wielu graczy 

hutos byl mi przyjacielem ale daj wladze polakowi zrobi sie bossem przesadzil i stracil wszystko mimo ze znam go z innego serva

zdziebel jedyna osoba ktora gra bo gra bana da jak musi podziwiam jego spokuj stary jestes zajebisty przede wszystkim pozdrawiam ludzi ktorzy mi ufali na serveri i pochwalali mowic ze ja jestem dla nich nie oni dla mnie 

nissu liczy ze ktos cos zrobi za niego bo on wszedl i chce pogac jak kazdy z nas ja robilem ciagle a nissu to zbanuj bo co bo ciagle jeden musi 

asfas spokojna osoba jak zdziebel odznacza sie praca na luzie i zajmuje sie tym co wazne (asfas zdzielel dla was zawsze i wszystko)

kurator kurwa gowno maly gnojek chuja wie a najwiecej sie zuca wielki h@ za ktorego ludzie robia a sam nie potrafi nic taka prawda

ze wzglegu na stara przyjaz hutos on jest h@ ty opiekunem nie rob wszystkiego za te zero niech sie nauczy pozniej bedzie kims czego chce dla kuratora ma server 

moze niech sie nauczy a kiedys bedzie wielki tego mu zycze jako koledze ale trzeba chciec a nie robic innych praca 

pozatym czas na szczera prade od doroslej osoby prawda zawsze jest jedna czego nauczylem sie dzis kiedys nadchodzi dzien ze trzeba skonczyc z gra dlatego zegnam csa koncze gre wole wydac zamiast na smsa to na browara z kumplami ktorych mi nie brak 

nauka dla ludzi wy waorzycie server nie 201 lvl wiec czy zes mlody czy zes stary nie daj drzec mordy separatyscie bo jest ja radio na 100% drze morde ale to nic padnie

to placze kurwa jak no jak szybko :)

hossen ty umiesz plakac za bana co z poczuciem winny zawsze niewinny a moze pomysl ze za cos i po cos a nie mow ze ktos sie msci 

chyba poszedl glowy opis serva teraz czas ponirzyc siebie ofszem za duzo pije i za duzo czasu poswiecialem grze za duzo dbalem o ludzi w grze niz o swoich kuplach 

za duzo chcialem zmienic za duzo pomuc co wyszlo na moja szkode macie racje bylem dzieciem sam chodz tego nie widzialem ale 

dziekuje wszystkiem razem a jeszcze bardziej kazdemu z osobna za wspolna gre bylo pieknie i to wy nauczyliscie mnie faceta w wieku 25 lat ze nie warto grac w zadna gre

czas zajac sie jeszcze wiecej rodzina tevez chodz dostales admina za problem w rodzinie powiem ci nie placz na servie i nie graj zajmi sie nia tak jak ja dzieki tobie 

zrozumialem ze ona jest najwazniejsza ze zamiast zajac czas gra moge robic lepsze zeczy zwiedzac caly swiat i byc z nimi jak najblizej sie da bo to oni 

zroblil mnie kim jestem wspanialym czlowiekiem ktorym jestem ktory dbal o rodzine ale na 70% a czas dac z siebie wiecej co teraz czynie i zaufajcie mi moja kobieta jest 

ze mnie dumna tak i jak z siebie dalem rade z kolejnym nalogiem czyli gra teraz jest nam o 30% lepiej niz bylo i jako osoba ktora to zalapal powiem wam 

gra to gra a zycie to zycie dlatego zazynam zyc na 100% a nie grac w 30 dziekuje za wspolna gre oraz za nauke 

                                               kiedys admin teraz swiata OBYWATEL POZDRAWIAM CALY SERVEM MIMO ZE WIELU OMINOLEM 

                                                                                       BYLY ADMIN PRZYJACIEL KOLEGA WSPOLGRACZ 

                                                                                                             Elite | R I P 

                                                                                                   TOBIASZ ADAMCZYK

narazie zycze milej gry oraz wielu fragow wraz z kultura oraz szacunekiem do 2 gracza trzymajcie sie 

 nie do zobaczenia na grze chodz na zywo zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP w końcu dorosłeś i zrozumiałeś co jest ważniejsze. Tylko szkoda, że w tak brutalny sposób. Celowo Ci nie zdejmowałem Bana, abyś zrozumiał. Liczyłem na ostrą ripostę ;)

A tak, to brawo.

 

Muszę pomyśleć co zrobić, bo jednak obraziłeś kilku ludzi.  Na razie Zamykam

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie