Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane odwołanie


bolo12

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:MisPushUp3k

Serwer: +16 3 Maps
Nick admina: ezovsky 
Data i godzina: 10.18
Link do Twojego bana: nie mam wyłączyłem cs

Link do HTLV:
Opis sytuacji: to było tak gracz o nicku SKILLED odgrażał się graczom tak samo jak i do mnie to ja mu swoje powiedziałem to on do mnie napisał wiesz kim ja jestem opiekunem serwera wiec morze mi dać bana zaś wo gule się do niego nie odzywałem a co się okazało ze po 15 minutach dostałem bana 2x po 1 tydzień nikt nie jest święty na serwerze każdy wyzywa jak to wiadomo gracze to czemu ja dostałem takiego długiego bana pozdrawiam albo SKILLED ma jakieś układy z adminem ezovsky że jest taki pewny pozdrawiam 
Dodatkowe informacje:tu widać w  AMXBans http://csowicze.pl/forum/289-csowicze-4-maps-8072335827060/

Edytowane przez bolo12


C:\Users\Bolo\Desktop\0uIsgXR - Imgur.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne odwołanie.

 

Pierwsze primo, naucz się pisać, bo na pewno nie pisze się "wo gule", a w ogóle. ;) Takich byków w pisowni dawno nie widziałem.

Bana otrzymałeś za obrażanie, tłumacz się głupio, tłumacz.. Grałem z innym członkiem UB Team @nayza92, on miał nick HACKER BESTE SKILLED oN (taki jak ma zawsze), a ja sobie ustawiłem HACKER BESTE SKILLED oFF i razem otwieraliśmy tabelę i wręcz niszczyliśmy graczy. Zaś Twoja osoba zaczęła nas obrażać od szmat, rzucałeś w nas kurwami, ogólnie bardzo agresywny chłopaczek z Ciebie. Gracze Ci zwracali uwagę (tak, szarzy gracze, którzy chcieli normalnie grać), a Ty do nich "zamknij ryj, nie widzisz, że te kurwy lecą odpalone?!". Postanowiłem Ci wlepić bana na jeden dzień za brak szacunku do graczy.

 

Tak na marginesie, wahałem się z banem na tydzień, ale dałem Ci na jeden dzień. Ban już minął, jak zobaczę Cię dalej obrażającego na serwerze to wylecisz na dłużej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie