Skocz do zawartości

Zablokowane Znikające skiny


Kielon

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Mam sprawe , mianowicie tak jak w temacie :)

ostatnie 2-3 wizyty na serwie zakonczyly sie smutnie. Za kazdym razem zostalem okradziony, ja, jako admin. Jestem smutny. Nie zly, ale smutny ze jakies glupie dzieci wlamuja sie na konta tylko po to aby komus innemu zepsuc frajde z gry.

I tutaj nasuwa mi sie na mysl jedno pytanie. Dlaczego admini lub inne osoby posiadajace vip sa w tak latwy sposob okradane ? czy te "piny" wgl dzialaja? i ja, jako admim skoro mam haslo na.setinfo. czemu ktos wchodzi na moje konto i nie zostaje z niego wyrzucony automatycznie?

Troche zaluje wydawac hajs na skiny skoro za godzine lub za dzien wiem ze je strace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi znać Twoje hasło do logowania przez konsole. Innej opcji nie wiedzę, chyba że skiny znikają po prostu. Ja miałem podszywke ale zanim dostałem hasło na nick (admina) bo ktoś pin odgadł. Podszywka wbija na serwer i dotąd wklepuje pin aż zgadnie. Fakt, pin nie był aż tak wymagający bo nie wymyślałem jakiejś trudnej kombinacji, to mój błąd.

Nie wiem czy jest jakaś blokada, ale fajnie by było gdyby wywalało po wpisaniu błędnego pinu :)

Edytowane przez magiczny `
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Znikły skiny poprzez crashe które zostały ustabilizowane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 80.72.33.58:27145COD 201 Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie