Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Broń w prawej czy lewej ręce? Jak dobrac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)


 


 


Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego częśc pro plejerów ma broń w prawej albo w lewej ręce? A może sami nie wiecie po której stronie powinniście miec broń? Mam nadzieję, że ten poradnik Wam pomoże dobrac broń po właściwej stronie :) Jednocześnie jest to jedna z ciekawostek pro gamingu w cs:go.


 


 


Słyszeliście kiedyś o oku dominującym? Niekoniecznie oko dominujące jest okiem przez które lepiej widzimy ( analogicznie do bycia prawo i lewo ręcznym). Otóż prosty test oka dominującego pozwoli Wam na określenie po której stronie powinniście trzymac broń w CS ( takie samo zastosowanie ma to w bilardzie i na strzelnicy).


 


Jak wykonac taki test?


 


1. Poszukaj w pokoju jakiegoś obiektu w odległości 2-4 metrów ( lampka nocna, butelka wody, coś tych rozmiarów)


2. Ułóż ręce tak jak na załączniku, tak aby patrząc obojgiem oczu Twój przedmiot był całkowicie widoczny przez tą lukę.


3. Zamknij najpierw prawe, później lewe oko.


 


Na pewno zaobserwowałeś, że patrząc jednym z oczu przedmiot był dużo mniej widoczny albo nie był widoczny wcale.


 


Wnioski


 


Jeśli zasłoniłeś lewe oko i widziałeś cały przedmiot prawym okiem, to oznacza to, że prawe oko jest Twoim okiem dominującym i powinieneś trzymac broń w lewej ręce. Jeżeli zasłoniłeś prawe oko i lewym widziałeś cały przedmiot, to analogicznie lewe oko jest dominujące i broń powinna byc przydzielona do prawej ręki.


 


 


Tyle z mojej strony, mam nadzieję, że komuś się przyda :) ENJOY


 


post-20634-0-41469200-1462351042_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie