Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Modek] slom3k x2


Slom3K

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Data urodzenia: 2000 lipiec
Nick na forum: Slom3K
Co Cię skłoniło do napisania podania: Mało modów, rekrutacja otwarta.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: uczę się :v
Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Tak
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Tak, za reklamy.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem aktywnym użytkownikiem tej sieci. Można mnie praktycznie wyhaczyć o każdej porze za dnia. Chcę pomagać i dać z siebie 100%. Chcę by sieć rozwijała i znalazła się na 1 miejscu internetów [jak już nie jest :D]. 
Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Dotrzymujący obietnic, które zapowiedział w wyborach. Większość prezydentów nic nie robi oprócz obiecywania. Gdy odpali się wiadomości mówią tylko o problemach w sejmie, co już robi się nudne, i niestety z ich postanowień często nie przyjmowanych przez obywateli, robią się strajki. Prezydent wygłasza tylko mowy, które i tak nic nie zmieniają. Także jak mówiłem prezydent powinien stawiać na pierwszym miejscu dobro kraju ;)
Linki do 25 reklam oddzielone "enterem"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Odnośnie rang. Jak narazie świetnie zajmuje się obecnymi posadami, także proszę o sensowne powody :) reklamy też skończone....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem na nie

- Posiadasz 3 bardzo odpowiedzialne rangi ( UbTeam, Redaktor i Admin Serwera ). Powinieneś się bardziej zająć obecnymi.

- W dodatku nie spełniasz wymagania dotyczącego wieku ( minimum 17 lat ). Ty kończysz w Lipcu 16.

- Brak wszystkich reklam. Robisz wszystkie, albo w ogóle, a nie że zrobi się później.

W dodatku niektóre reklamy masz z 30.04 ( sprzed 2 dni )

 

Pomimo to widać twoje chęci, ale pchasz się gdzie popadnie.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- masz już wystarczająco wymagające rangi, więc zajmij się tym, co masz,

- albo robisz wszystkie reklamy, albo nie składasz podania, brak wszystkich świadczy tylko i wyłącznie o Twojej pracy,

- większość Twoich postów nic nie wnosi do tematu, nie formatujesz tekstu, mam po prostu wrażenie, że do podania wzór wkleiłeś najpierw do notatnika, a potem z notatnika zamiast zwyczajnie sformatować tekst

- dobiła mnie Twoja wypowiedź w podaniu iPower'a - napisałeś, że ma się wykazać w UBT, a Ty to co? :),

+ staż.

 

Wybacz, ale nie. Chciałeś koledze w podaniu zaszkodzić? Niezbyt dojrzałe zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem - konkurencja. Wypowiadasz się w podaniu iPowera na moderatora z powodem " wykaz się ubteam" Przepraszam bardzo, widzę, że masz bardzo duże mniemanie o sobie. Coś Ci powiem. Chcesz coś zmieniać, zacznij od siebie. Nie widzę, żebyś 24/7 przesiadywał na forum i sprawdzał ssy odrazy jak owe zostanął wrzucone... Ale mniejsza o to. Co do podania jestem na Nie. Wymagania spełniasz, ALE posiadasz bardzo wymagające rangi, które wymagają BARDZO dużego wkładu pracy. Nie zrobiłeś wszystkich reklam... Do tego jakoś nie jestem do Ciebie przekonany, że podołałbyś kolejnej randze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie :)

  • "Wykaż się jako UBTeam" również mógłbyś to zrobić, nie widać ideału u Ciebie :)
  • Kolejny. Zdradziłeś CSowicze z inną siecią, więc myślę, że raczej nie powinieneś otrzymać moderatora :D
  • Za dużo masz już kolorów - zajmij się nimi.

Pozdrawiam :)

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie. Jestem na TAK:

Plusy:

+Chęci

+Aktywny

+Ma pewne doświadczenie

+Wiek

Minusy:

-Reklamy

 

 

Co Do Rang to Pogięło was. Fakt ma dużo rang ^^, ale to nie powinno nikogo obchodzić. Najważniejsze są chęci, doświadczenie, Umiejętności i długość przebywania.

 

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie:
-Masz wystarczająco rang i zajmij się lepiej tymi co już posiadasz
+/- z tego co widzę to masz niewystarczająco reklam
-Wiek

Co najważniejsze to wymagania są od min.17 lat, a z tego co mi wiadomo to: "Brak jakiekolwiek wymagania dyskwalifikuje Cię z tej posady !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie