Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga koniec zabawy


Rekomendowane odpowiedzi

Grałem sobie na cs go mod 1 i dostalem bana za powod kulura to jest smieszne ze typ wyzywa mnie zaczyna pierwszy i on nie dostaje bana

Admin nie ogarnia :) a ja mam bana 

 

http://speedy.sh/EhTt4/20160502-181336.jpg

 

ssy jak kolega pisal 

 

Nick:Pitu    "Ale słabe pizdy" i za to nie ma bana a moje slowa to " ryj gównie" 

 

To sa chyba jakies zarty Prosze o zbanowanie gracza Pitu na co najmniej 1h i o upomnienie Admina w przeciwnym razie Prosze o degradacje to sa jakies zarty co sie odwalaja na tym cs go modzie :(

 

Link do bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=24654 to jest śmieszne :)

 

 

 

Pozdrawiam :D

Edytowane przez HuzaR No Homo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"slepe" napisał xD, ale no kolega ma racje widocznie na ss widać jak zaczął pierwszy obrażać. 

Ban niesłuszny dla kolegi zgłaszającego, miał prawo się zdenerwować, sam bym go pewnie zwyzywał i nie ma co się dziwić.

A upomnienie dla admina to tak +/- mógł nie zauważyć tamtego komentarza i zobaczyć tylko twój. 

Jeszcze dostosuj się do wzoru : http://csowicze.pl/topic/13708-wz%C3%B3r-skargi-na-ekip%C4%99/

Edytowane przez Wyimaginowany
QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy ban z "dupy" nowego admina (Magiczny`). Widziałem kłótnie 2 typa jechali po sobie, i chciałem zobaczyć jak zareaguje Magiczny, jeden z nich powiedział coś o matce drugiego dostał bana 24h (Regulamin: 30min) a ten drugi bana nie wyrwał, po za tym Magiczny gra na NR (NoRecoil) i mówi że mu wolno. I podejrzewam że ma także WH ale to już inna historia, moim zdaniem upomnienie a za kolejnym razem degradacja ze stanowiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy ban z "dupy" nowego admina (Magiczny`). Widziałem kłótnie 2 typa jechali po sobie, i chciałem zobaczyć jak zareaguje Magiczny, jeden z nich powiedział coś o matce drugiego dostał bana 24h (Regulamin: 30min) a ten drugi bana nie wyrwał, po za tym Magiczny gra na NR (NoRecoil) i mówi że mu wolno. I podejrzewam że ma także WH ale to już inna historia, moim zdaniem upomnienie a za kolejnym razem degradacja ze stanowiska.

Nie jestem nowym adminem, huzar dostał słusznego bana, mam ss z konsoli jak nasz kochany przyszły niedoszły admin obraża na say. Co do tego oskarżenia mnie to piszecie głupoty jak dzieci a nie potraficie dema wrzucić na forum. Jeśli byś tyle grał co ja to wiedziałbys jak opanować rozrzut na poszczególnych broniach. Zachęcam do wrzucenia dema.

Śmieszne, że NS oskarża mnie o czity. :)

@up nic o mnie nie wiesz więc się nie wypowiadaj na mój temat :)

Co do samej skargi, nie widziałem komentarza gracza, który zaczął obrażać. Ale Ty jako przyszły admin i wzór do naśladowania mogoles sobie darować takie słowa i zgłosić na u@ - admin też człowiek, czasem nie zauważy.

Edytowane przez magiczny `
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie