Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na TwojaMarionetka


Goliato

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

wahałem się czy to robić ale jednak powiem to wszystkim .

jak wiadomo na serwerze odbywa się turniej :http://csowicze.pl/topic/32163-esl-5vs5-csowicze-grupy-terminy-harmonogram-turnieju/

chodzi mi konkretnie o team : Equality.pro     w którego skład wchodzi : a konkretnie ten Pan który był kapitanem :

Kapitan:TwojaMarionetka

2.Gutted
3.proxxxide
4.Sayuuu
5.AssasinSkillA

 

 

po 1 primo : skład był całkiem inny niż podał, co też powinno się zgadzać ( ale tu nie chodzi o to )

- mecz miał być o godzinie 18:00 , czekaliśmy 30 min jak nie dłużej i nikt się nie zjawił, więc powinien być walkover.

- jak sam powiedział mecz miał być poddany. ja nie ustalałem z nim że zagramy o innej godzinie z tego co on mówi.

- o godzinie 19:30 dostaje informacje od kapitana że mamy 10 minut żeby zebrać team i pojawić się na meczu który miał się odbyć 1.5h wcześniej inaczej dostaniemy walkovera. myśli że zebrać team to tak szybko... jemu się nie udało a od Nas tego wymagał.

- admin TwojaMarionetka zachował się nie 4play stąd ta skarga. nie jest słowny , nie potrafi przyjąć do faktu że musi oddać mecz za darmo

przykro mi takie rzeczy się zdarzają , ale jak się jest **** to nic na to nie poradzę .

na stronie też mecz był o 18 : 00 , a potem jakimś cudem bez żadnych ustaleń przenosi sobie na 19 : 30 , bo nie mógł temu zebrać

pozdro dla Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była moja wina, a nie drużyny Equality. Było to spowodowane tym, że się drużyna odpaliła. O 18 mieliście grać z drużyną Gimbus.pro, a drużyna Marionetki miała grać o godzinie 19:30. Postąpiłem zbyt pochopnie i zamiast Gimbus.pro na godzinę 18 wpisałem drużynę Equality.

 

Drużyna Marionetki o tym nie wiedziała, ponadto zawodnicy tej drużyny pracują do późnych godzin, więc nie mieli nawet szans zagrać o 18.

 

Tłumaczyłem Ci to na TeamSpeaku, widać jak mnie słuchałeś.

 

18:00 - Twoja drużyna vs. Gimbus.pro

19:30 - Equality.pro vs. Zwycięzca meczu Divine Club - Gimbus.pro

 

Wy wygraliście mecz o 18:00 z drużyną Gimbus.pro (walkowerem, bo zostali usunięci z turnieju) i wtedy mieliście grać o 19:30 z Equality.

 

Ja chciałem zaoszczędzić czas i wpisałem Equality na godzinę 18. Mecz się odbył bez żadnych kłopotów, więc nie widzę głębszego sensu tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nikt nie umie przyjąć meczu na klatę oprócz mnie ... Czego tyczy się ta skarga? Że byliśmy lepsi ? Normalnie mecz się odbył i graliśmy całą sprawę rozwiazalismy sobie na ts3 Ale widać jak nie umie się przegrywać to są głupie skargi . Przegralem mecz podziekowalem drużynie przeciwnej i nie szukam żadnych luk aby pisać skargi bo nie w tym desens , a właśnie przez takich ludzi jak Ty między innymi nie warto robić turnieju organizuje się w coś to jeszcze skargi piszecie , żal mi takich ludzi .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak jesteś taki cwany myślisz że my graliśmy swoim składem  ?

kurwa szukaliśmy na szybko żeby nie dostać walkovera , po 1.5 h mamy ogarnąć skład w 10 min ?

ja sie pytam jakim  kurwa cudem . od cholery lepsi, nie pierdol mi tu takich farmazonów.

i co jak ja niby miałem to zrobić ? ( gościu pół meczu graliśmy w 4).

jak się turnieju do końca nie umie zorganizować, to się nie robi.

tu nie chodzi żeby zrobić to jak najszybciej ale żeby było jak najlepiej dla każdej z drużyn .

a Ty ezovsky wiem że mi tłumaczyłeś ale to wszystko powinno się to znajdować na forum aby każdy z drużyny mógł to zobaczyć a nie .

 

18:00 - Twoja drużyna vs. Gimbus.pro

19:30 - Equality.pro vs. Zwycięzca meczu Divine Club - Gimbus.pro

 

Wy wygraliście mecz o 18:00 z drużyną Gimbus.pro (walkowerem, bo zostali usunięci z turnieju) i wtedy mieliście grać o 19:30 z Equality.

 

 

to winno się znaleźć od razu jak drużyna została usunięta .

dobra turniej nie dopracowany do końca, chcieliście za szybko wszystko a to nie w tym rzecz .

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To była moja wina, a nie drużyny Equality. Było to spowodowane tym, że się drużyna odpaliła. O 18 mieliście grać z drużyną Gimbus.pro, a drużyna Marionetki miała grać o godzinie 19:30. Postąpiłem zbyt pochopnie i zamiast Gimbus.pro na godzinę 18 wpisałem drużynę Equality.

 

Drużyna Marionetki o tym nie wiedziała, ponadto zawodnicy tej drużyny pracują do późnych godzin, więc nie mieli nawet szans zagrać o 18.

 

Tłumaczyłem Ci to na TeamSpeaku, widać jak mnie słuchałeś.

 

18:00 - Twoja drużyna vs. Gimbus.pro
19:30 - Equality.pro vs. Zwycięzca meczu Divine Club - Gimbus.pro

 

Wy wygraliście mecz o 18:00 z drużyną Gimbus.pro (walkowerem, bo zostali usunięci z turnieju) i wtedy mieliście grać o 19:30 z Equality.

 

Ja chciałem zaoszczędzić czas i wpisałem Equality na godzinę 18. Mecz się odbył bez żadnych kłopotów, więc nie widzę głębszego sensu tego tematu.


napisałem do Ciebie na steam gdzie drużyna przeciwna bo minęło 15 min (czas na spóźnienie) napisałeś że Ciebie to nie interesuje (coś w tym stylu) po czym napisałem ze jesteś organizatorem, odpisałeś dosłownie "nie wkurwiaj mnie" pozdrawiam napinacza, który ma rangę i traktuje użytkowników jak śmieci, pokazując tym swoją wyższość.
Na forum jasno było napisane że gramy o 18, Marionetka napisał że poddają mecz. 90 minut później pisze do mnie "pan" ez że mam zbierać drużynę. Zgaduję że gdybym zaprzeczył to by napisał że oddaliśmy mecz walkowerem xD

Ehh nikt nie umie przyjąć meczu na klatę oprócz mnie ... Czego tyczy się ta skarga? Że byliśmy lepsi ? Normalnie mecz się odbył i graliśmy całą sprawę rozwiazalismy sobie na ts3 Ale widać jak nie umie się przegrywać to są głupie skargi . Przegralem mecz podziekowalem drużynie przeciwnej i nie szukam żadnych luk aby pisać skargi bo nie w tym desens , a właśnie przez takich ludzi jak Ty między innymi nie warto robić turnieju organizuje się w coś to jeszcze skargi piszecie , żal mi takich ludzi .

 

Pozdrawiam


ta skarga pokazuje że administracja może więcej niż zwykły użytkownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka z tej skargi. Drużyna Marionetki też nie była w komplecie, bo to głównie oni byli poszkodowani, im narzuciłem inny termin i się na mnie trochę zdenerwowali. Do rzeczy. U nich nie grał np. proxxide, który myślał, że przegrali walkowerem i wyszedł ze steama, a potem się okazalo, że jednak muszą grać i grali bez proxa. Więc kurna, obie Wasze drużyny były w identycznych sytuacjach, a teraz płaczecie w tematach, bo mecz przegraliście. Mario, zamknij to pośmiewisko proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kurwa zamknij ? 

oni poszkodowani ?  to jak Twój błąd to nie powinieneś tak szybko tego ustalać , sam sobie kurwa drużynę ogrnij w 10 min gimbie jebany...

elo koniec mam do powiedzienia .

wy zjebaliście to a nie  my . wiec kto chciał to zobaczył jak ta administracja działa na tym serwerze . D N O !!!! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem udziału w tym turnieju więc nwm co i jak, lecz czytając tą skargę jestem rozbawiony i zdziwiony. Z Goliato zostało wszystko wyjaśnione a ten dalej się pruje  do wszystkich i robi problemy.

 

~ Goliato przypomnę Ci jedną rzecz :

 

1. To oni mają tu władzę nie ty także radzę Ci uważać na takie sformułowania :

 

" sam sobie kurwa drużynę ogrnij w 10 min gimbie jebany... " 

 

- Przeginasz z wulgaryzmami kierowanymi w stronę innych.

- To są dorośli ludzie, bądź prawie dorośli także, sformułowanie " gimbie jebane " jest na miejscu :O

- Wtf ?! Dobrze się czujesz ?! xD

 

2. Z nerwów słowa Ci się mieszają hahah xD , więcej nie pisz skarg gdy jesteś zdenerwowany bo to razi w oczy :D

3. Za przeproszeniem jesteś tępy ? Ludzie tłumaczą Ci co i jak a ty dalej swoje... .

4. A co to turnieju to nie tobie oceniać czy on jest dopracowany czy nie. Pzt. czy dopracowany czy nie, to nie ma znaczenia w tej sytuacji którą opisałeś, to nie wina organizatorów że jedna z drużyn się odpaliła i musiała zostać zawieszona w turnieju.

5. Mogę się założyć że gdybyście wygrali mecz z teamem Mario to by nie było tej skargi, tylko za bardzo Cię to boli że jesteś gorszy. 

 

~ Pzdr. Fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Ez napisał, że to jego wina tak więc zawalił po całości, w takiej sytuacji mecz nie powinien się odbyć. Z skargą nic nie zrobimy bo Marionetka nie złamał żadnego pkt regulaminu serwera/forum. 

 

PS: To są przyczyny złej komunikacji i organizacji. Jeżeli turniej był by właściwie zarządzany to nie było by takich problemów.

 

/zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie