Skocz do zawartości

Zablokowane ,,Jak trafiłeś/aś na sieć"?


PepePanDziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawię wam krótki artykuł jak kilka osób trafiło na forum.Oczywiście też piszcie pod postem jak trafiliście.

 

 

KuR@tOr:Szczerzę mówiąc gdyby nie SDCSebeK bym tu nie trafił, jestem opiekunem jego serwera i zawsze z nim chodziłem na wszystkie sieci. Nie dawno postawiłem swój serwer i też jest na tej sieci. Zapraszam na COD MOD 201  :).

 

moderator.png Evix:Poprzez ban na serverze jb.

 

♕ D O R C I A ♕:Nie ma co opisywać. CSSETTI.

 

gwiazdeczka.png ` Bezimienna c::Na siec trafiłam przez serwer CS GO Mod Marionetki i xPeke.

 

Plama:To bardzo proste  :) Przyszedłem tu za serwerem Zombie Mod  :)

 

krol cebuli:Moja droga do tego serwera była trochę zawiła. Grałem dośc długo na innej sieci, na której też dorobiłem się administratora serwera CS:GO MOD. 

Serwer zmienił właściciela i dostał zastępcę no i się wszystko posypało. Serwer nie był już taki jak kiedyś. Złożyłem prośbę o odejście z posady admina aby nie zachować się jak ham i z dnia na dzień nie wchodzić na serwer. 

Potem napisałem ładne podziękowanie i opuściłem grono graczy tamtej sieci.

 

Następnie przechodziłem z serwera na serwer i tak moje eskapady trwały dzień. Na FB kolega mi podesłał ip serwera #3 GO MOD i tak tam też zostałem do dziś. Podałem ip kilku innym znajomym i się stąd nie ruszam. 

 

grafik.png KociaMama:: Po hucznym odejściu z poprzedniej sieci zostałam zaproszona do was. Tu zakręciłam, tu zaplątałam i dostałam propozycję zostania grafikiem. Zgodziłam się i zostałam. Poznałam wielu fascynujących ludzi i nie wiem, jak ja was na ten miesiąc zostawię.

 

donator.gif ★ ApeX ★:Na sieć trafiłem poprzez serwer DD2 Classic.

Grałem na serwerze i pomyślałem że założę konto. 

I tak oto właśnie w ten sposób trafiłem na sieć  xD

 

Natsu.:Na sieć trafiłem poprzez CS:GO MOD #1. Grałem na nim od września, ale po pewnym czasie postanowiłem się zarejestrować na forum i napisać podanie na admina, no i tak jestem do teraz. 

 

j.administrator.png .firewall:Odpalając przeglądarkę, pomyślałem, żeby pograć na jakimś serwerze.Otworzyłem listę serwerów i wybrałem CSowicze.pl ( bo był pełny ) no i potem zacząłem przesiadywać na forum.  ;)

 

donator.gif ♀ Gatki ♂:Nie pamiętam.

Edytowane przez Lebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trawiłeś

 

 

 

trawiles.png

 

 

Ogólnie ok, rób artykuły jakie chcesz, ważne, żeby miały też jakiś sens. Jest ok, ale staraj się poprawiać też odpowiadających, bo niektórzy piszą bez polskich znaków, a potem my to musimy czytać. Redaktor zawsze powinien poprawiać błędy drugiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Do przeczytania :) Dziękujemy, dobry pomysł. Oby tak dalej ;)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie