Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Forum a wersja mobilna


jacegG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Piszę do administracji z pewnym problemem, zapytaniem. Otóż chodzi o przeglądanie forum w wersji na telefonie (jeśli nie mobilnej to i pełnej wersji). Problem polega na tym, że przechodząc do okna logowania, wpisaniu danych i kliknięciu w zaloguj, oczywiście przerzuca mnie na stronę główną jako niby zalogowanego ale niestety nie ma mojego profilu. Tak jakbym poprostu nie był zalogowany. Co ciekawe zauważyłem, że jak przeglądam tematy widnieje mój nick, jednak bez opcji odpowiedzi/napisania nowego wątku.

 

Stąd też formują się moje pytania:

1. Czy jest to po prostu błąd, brak wersji mobilnej etc.?

2. Czy to forum nie może być odczytane w mojej przeglądarce mobilnej (standardowe iPhone'owskie Safari)?

 

Oczywiście dodam, że nie próbowałem instalować i sprawdzić tego na innej przeglądarce (obecna mimo wszystko mnie zadowala).

Jak w temacie posiadam telefon iPhone 6.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,

 

Mikołaj

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa poprawnie. To wina twojego telefonu, rzuć nim o ścianę, a będzie działać. A tak bez żartów to przy korzystaniu z danych mobilnych może się tak dziać. Zapamiętaj hasło na telefonie i powinno śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem tego typu na mojej poprzedniej sieci. Jest to raczej na pewno wina przeglądarki, obecnie posiadam Chrome i brak jakichkolwiek problemów, wszystko śmiga jak należy ;)

Edytowane przez Krime.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie