Skocz do zawartości

Zablokowane [PROMOTOR] Krime.^


Krime.^

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Szymon

 

Data urodzenia: 16.01.1998r.

 

Czas spędzony na forum ?: 14h+

 

Dlaczego Ty powinieneś zostać Promotorem(mile widziane dłuższa wypowiedź)?: Chciałbym objąć to stanowisko głównie z tego powodu, że aktualny brak Steam'a nie pozwala mi zbytnio na staranie się o jakąkolwiek inną rangę :) A cóż jestem jaki jestem i lubię pomagać, więc chciałbym jakoś pomóc w dalszym rozwoju forum właśnie poprzez wykonywanie reklam. Stanowisko promotora posiadałem już niejednokrotnie na innych sieciach, więc potrafię sprawnie i starannie wykonywać reklamy. Posiadam również duże pokłady cierpliwości, których niektórym brakuje oraz mam wystarczająco dużo czasu aby sumiennie wykonywać obowiązki związane z tą rangą. :)

 

Opowiedz nam coś o sobie: Tak jak wspomniałem wyżej nazywam się Szymek, mam 18lat i pochodzę z woj. Świętokrzyskiego a dokładnie z okolic Kielc. Interesuję się motoryzacją, sportem, muzyką i w stopniu amatorskim grafiką komputerową :) Na forum dołączyłem mnw. 2 tygodnie temu i grywam na jednym z Waszych serwerów a konkretnie na DD2 ;) 

 

Znasz i akceptujesz zasady grupy Promotor?: TAK.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- konto pod podanie

- nie znam Cię

- mało się udzielasz 

 

w tej chwili jestem na nie :)

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm:

Plusy:

+Wiek

+Checi

Minusy:

-Nikt Cię Nie zna

- Staż na forum (Masakra)

- Widząc Po postach i po czasie mało i rzadko jesteś na forum.

-Nie posiadasz żadnej ważnej rangi a już chcesz iść na Promotora ? 

 

Niestety jestem na NIE!.

 

Pozdrawiam Radzio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie