Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] ApeX. ??


SzusteR

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Daniel

Data urodzenia: 09.05.1999

Nick na forum: ApeX.

Co Cię skłoniło do napisania podania: Podanie napisałem dlatego ponieważ chciałbym wykorzystać tą wiedzę, która nauczyli mnie moi znajomi. I więc to jest główny powód, który skłonił mnie do napisania podania.

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Obecnie się jeszcze uczę.

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Posiadam.

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Chyba raczej nie dostałem bana na żadnej sieci serwerów jak i forach.

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Tak jak wspomniałem na początku. Chciałbym wykorzystać swoją wiedzę, która nauczyli mnie moi znajomi. Ale nie tylko dlatego ;) Myślę że również dlatego bo wszędzie mnie pełno i jestem aktywny ( może ostatnim czasem moja aktywność spadła ale staram się to nadrabiać). Również dlatego bo mam dobry kontakt z większością użytkowników.

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Moim zdaniem to raczej takiego prezydenta nie będzie, który miałbym szansę zmienić życie "szarych" Polaków ma lepsze. A dlaczego? A dlatego ponieważ, każdy dotychczasowy prezydent obiecywał że wprowadzi zmiany, które miały zmienić życie Polaków na lepsze. A okazało się że nie spełnił swych obietnic.

Ale gdyby jednak się znalazł taki prezydent, który byłby prawdomówny, lojalny wobec Polaków oraz spełnił swoje obietnice to myślę że zmieniłby życie Polaków na lepsze.

Linki do 25 reklam oddzielone "enterem":

Wiem że za brak reklam to jest już spory minus. Ale jednak na telefonie to trochę jest problem. Jeśli jednak dacie szansę to jak tylko już przyjdzie mi komputer to odrazu bym to nadrobił. Ale decyzja należy do was ;)

 

Ps. Jeśli są jakieś błędy w podaniu to przepraszam najmocniej.

 

Karlito masz rację ale mimo wszystko warto spróbować ;)

Jakbym leciał na rangi to bym składał podania dosłownie wszędzie ;) A to że ja mam chęci do pomocy to od razu lecę na rangi O_o

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie że coś, ale:

Składnia zdań leży.

Podanie nie przekonuje.

Brak podstawowych wymagań, rozumiem żeby to tylko reklamy.

Więc jestem na Nie.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy na NIE, więc ja będe na TAK :)

+ Chęci

+ Moderatorzy potrzebni

+ Mnie przekonałeś ;)

Lecz takie wymagania jak Ty masz spelnia co 10 CSowicz ..

 

Pozdrawiam,

CropeK.

Edytowane przez Cropek.

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

-reklamy

*podanie ładne

+wiek (o co wam chodzi ze ma za mało lat? Jak on ma 17lat. Ludzie takie brednie piszecie... Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Wy nawet podania nie czytacie tylko macie te argumenty gdzies zapisane i dajecie kopiuj wklej...)

Edytowane przez Mategros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

-reklamy

*podanie ładne

+wiek (o co wam chodzi ze ma za mało lat? Jak on ma 17lat. Ludzie takie brednie piszecie... Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Wy nawet podania nie czytacie tylko macie te argumenty gdzies zapisane i dajecie kopiuj wklej...)

Można by się kłócić, bo 17 ma rocznikowo :)

Jestem na nie, podanie mnie nie przekonuje, być moderatorem to olbrzymi obowiązek. Nie spełniasz wymagań, jeśli obowiązują takie wymagania, to obowiązują wszystkich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

- brak 250 sensownych postów,
- Brak  4 miesięcznego stażu na forum,
- Brak reklam.

 

To tak jakby było. Daj mi admina, a jak dostanę kompa to wejdę na serwer.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie. Nie będę się dużo rozpisywał, wystarczą trzy powody:
- 250 sensownych postów,
- min. 4 miesięczny staż na forum,

- 25 reklam sieci.

 

A więc cytując: "Brak jakiekolwiek wymagania dyskwalifikuje Cię z tej posady !"

Pozdrawiam MoSsi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_odrzucone.png<br /><br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie