Skocz do zawartości

Zablokowane Anty SS


Niczym`Bot

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, jest ogólna dyskusja, żeby nie powiedzieć wulgarna, odnośnie banów jeśli ss wychodzą czyste, lecz istnieje taki program jak Anty ss, który w miarę wyłącza wh na czas robienia ss. Ogólnie myślałem że nie da się go wykryć, kiedyś trafiłem na temat na jakimś forum, który po części pojaśnił mi na jakiej zasadzie on działa. Robi on o 1 ss więcej niż jest wymagane, na 1 ss jest ciągle włączone wh, a dopiero od 2 ss wh jest wyłączone. Na tej serwerowni, może na innych także, na ss widnieje żółty napis na dole, który oznajmia komu został zrobiony ss, o której godzinie i jaki admin nadawał ss. Jeśli gracz posiada ss, to jak już wcześniej napisałem, wstawia 2 ss jako 1. Czyli 1 jego wstawiony to jest tak naprawdę 2 ss zrobiony przez admina banującego. Widnieje na nim biały napis na dole, którego być nie powinno. Według mnie jest to jedyna rzecz jaką, na tę chwile, można rozróżnić anty ss.

 

 

SS 1 : http://www41.zippysh...94968/file.html- wstawiłem tutaj specjalnie 6 ssów, żeby pokazać że 1 robi się z włączonym wh, a reszta już czysta. Lecz widać ten biały napis na dole który jest od 2 ss.

SS 2 : http://www41.zippysh...51676/file.html- tutaj już jest wszystko w porządku, napis zaczyna się od 2 ss czyli wszystkie ss są czyste i zostały prawidłowo wstawione.

 

 

SS były robione na koncie mojego kolegi właśnie na STEAM ! czyli wszystkie wasze wymówki że nie ma anty ss na steam są zbędne.

 

Myślę że po tym temacie będzie wszystko zrozumiane i nie bd takich sytuacji jak wczoraj czy dzisiaj. Nie znalazłem innych sposobów w jaki to napis pojawiał by się na 1 ss więc te wymówki też nie bd brane pod uwagę. Napis na 1 ss - Anty SS, wiem że może wydawać się to śmieszne i mało przekonujące, ale innych sposobów nie znalazłem ja i ogólnie prawdopodobnie nikt.

P.S kolega gra na imnej serwerowni z racji posiadania tam Admina to tam zostały wykonane SS'Y ;)

Edytowane przez Niczym`Bot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jest dobry i go kojarzę.

Oczywiście nie raz da się wytłumaczy parę spraw.
Ogółem ciężko wykryć anty-ss.

Dlatego demka się nie oszuka, a ss owszem.
I tak prędzej czy później cziter wpada. 
Za poradnik daję +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie