Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane ESL 5vs5 CSowicze - Grupy, Terminy, Harmonogram turnieju


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

csowiczelogotyp.png

W tym temacie zapoznacie się z grupami, terminami i harmonogramem turnieju.

Losowanie grup odbyło się za pomocą strony losowe.pl

 

grupy.png

  1. Equality.Pro
  2. Team iNSANE
  3. |RG|
  4. Tzo Razem
  5. Nie Wiem
  6. Biker Boyz
  7. .Divine.Club.
  8. Gimbus.pro

Wszystkie mecze odbywają się systemem bo3, jedynie Finał jest w systemie bo5.

Bo3 - trzeba wygrać dwie mapy, żeby zwyciężyć w meczu (2-0, 2-1).

Bo5 - trzeba wygrać 3 mapy, żeby zwyciężyć w meczu (3-0, 3-1, 3-2).

 

Wszystkich zawodników zapraszamy przed meczem na naszego TS, na którym przygotowana jest specjalna strefa dla drużyn.

IP: 51.255.123.177:9276

 

IP i hasło na serwer otrzymacie na TS.

 

Mecze grupy A:

 

Poniedziałek, 25.04.2016.

18:00 - |RG| 2-0 Tzo Razem (dust2 16-2, inferno 16-7)

19:30 - Nie Wiem 2-1 Biker Boyz (dust2 4-16, nuke 16-14, inferno 16-9)

21:00 - |RG| 2-0 Nie Wiem - Mecz wygranych (mirage 16-4, dust2  16-3)

 

Wtorek, 26.04.2016.

18:00 - Tzo Razem WALKOWER Biker Boyz - Mecz przegranych - Wygrywa Tzo Razem z powodu odpalenia się gracza "Pluca" z drużyny Biker Boyz. Gracz został zbanowany na serwerach CSowicze.

19:30 - Mecz ostatniej szansy - Przegrany meczu wygranych - Nie Wiem 2-0 Tzo Razem - Zwycięzca meczu przegranych grupy A (inferno 16-1, nuke 16-3)

 

Mecze grupy B:

 

Środa, 27.04.2016.

18:00 - Team iNSANE 2-0 .Divine.Club. (mirage 16-3, inferno 16-4)

19:30 - Equality.pro WALKOWER Gimbus.pro - Wygrywa Equality.pro z powodu odpalenia się gracza "Louis3k". Drużyna usunięta.

21:00 - Team iNSANE WALKOWER Equality.pro - Mecz wygranych - Wygrywa iNSANE, drużyna Equality poddała się podczas meczu.

 

Czwartek, 28.04.2016.

19:30 - .Divine Club. 0-2 Equality.pro - Mecz ostatniej szansy - (dust2 10-16, inferno 6-16)

 

Półfinały, 3 Miejsce, Finał:

 

Piątek, 29.04.2016.

18:00 - Pierwszy półfinał - |RG| WALKOWER Team iNSANE - Drużyna |RG| posiadała odpalonego gracza w zespole, iNSANE wchodzi do finału..

20:30 - Drugi półfinał - Nie Wiem WALKOWER Equality.pro - Drużyna Equality.pro nie była w komplecie, zrezygnowali z gry i tym samym zajmują 3 miejsce w turnieju, a drużyna Nie Wiem zagra w finale.

 

Sobota, 30.04.2016.

18:00 - Finał - mecz bo5! Team iNSANE WALKOWER Nie Wiem - Jakiś "kozaczek" z "Nie Wiem" zaczął DDosować na ostatniej mapie. Turniej jedno wielkie dno.

 

GL&HF życzą @~eZ. oraz @TwojaMarionetka.

 

 

Temat będzie aktualizowany z każdym rozegranym meczem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień - Poniedziałek

 

|RG| 2-0 Tzo Razem

Mapy de_dust2 (16-2), de_inferno (16-7)

 

Screeny meczu (inferno nie zrobiłem xD)

 

 

de_dust20004.png

 

de_dust20005.png

 

 

 

Nie wiem 2-1 Biker Boyz 

 

de_dust2 4-16 dla Biker Boyz

 

 

de_dust20006.png

 

de_dust20007.png

 

 

 

de_nuke 16-14 dla Nie Wiem - niezły come back za sprawą Bezi ^^

 

 

 

de_nuke0000.png

 

de_nuke0001.png

 

 

 

de_inferno 16-9 dla Nie Wiem

 

 

 

de_inferno0000.png

 

de_inferno0001.png

 

 

 

|RG| 2-0 Nie Wiem <-- Mecz wygranych

 

de_mirage 16-4 dla |RG|

 

 

 

de_mirage0000.png

 

de_mirage0001.png

 

 

de_dust2 16-3 dla |RG|

 

 

de_dust20006.png

 

de_dust20007.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień - wtorek.

 

Drużyna Tzo Razem zwycięża walkowerem, gracz drużyny Biker Boyz się odpalił i został zbanowany na serwerach CSowicze.

 

 

 

Nie Wiem 2-0 Tzo Razem - Mecz ostatniej szansy

 

de_inferno 16-1 dla Nie Wiem

 

 

de_inferno0000.png

 

de_inferno0001.png

 

 

de_nuke 16-3 dla Nie Wiem

 

 

de_nuke0000.png

 

de_nuke0001.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 3 - środa

 

Team iNSANE 2-0 .Divine Club.

 

de_mirage 16-3 dla Team iNSANE

 

 

de_mirage0001.png

 

de_mirage0003.pngxx

 

de_inferno 16-4 dla Team iNSANE

 

de_inferno0001.png

de_inferno0003.png

 

 

Equality.pro WALKOWER Gimbus.pro - Zawodnik Gimbus.pro "Louis3k" się odpalił, gdy na inferno dostali "w dupę" 16-1. Drużyna zdyskwalifikowana z turnieju.

 

Team iNSANE WALKOWER Equality.Pro - Drużyna Equality nie była w komplecie, poddali mecz na mapie cbble po wyniku 12-1 dla iNSANE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey poddajemy

 

 

 

P.S zmiany na ostatni dzień nie są fer trzeba rozważyć to , że ludzie pracują i specjalnie się zwalniają aby zdążyć na turniej było zaplanowane , że już mieliśmy grać o 19:30 nie było do przewidzenia, że drużyna się odpalił

Pozdrawiam i życzę miłej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.

 

Nie można ustalać czegoś między sobą i (nie)powiadamiać innych osób zainteresowanych zbyt późno.

Ja widziałem, że gramy o 19:30 i na to się ustawiłem. O 18:00 bym nie mógł bo miałem inne zajęcia /po prostu życie - praca/.

 

Pzdr.

Gucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.

 

Nie można ustalać czegoś między sobą i (nie)powiadamiać innych osób zainteresowanych zbyt późno.

Ja widziałem, że gramy o 19:30 i na to się ustawiłem. O 18:00 bym nie mógł bo miałem inne zajęcia /po prostu życie - praca/.

 

Pzdr.

Gucio

Nie moj interes żeby ciebie informować o której mecz, pozdrawiam organizatorów, mimo przeszło godzinnego opóźnienia musiałem ogarniać ludzi do gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piątek, 29.04.2016.

18:00 - Pierwszy półfinał - |RG| vs. Team iNSANE

19:30 - Drugi półfinał - Nie Wiem vs. Equality.pro

21:00 - Mecz o 3 miejsce

 

 

Dzisiejszy dzień został trochę zmieniony:

 

 

 

 

Piątek, 29.04.2016.

18:00 - Pierwszy półfinał - |RG| vs. Team iNSANE

20:30 - Drugi półfinał - Nie Wiem vs. Equality.pro

22:00 - Mecz o 3 miejsce

 

 

Pierwszy półfinał i sobota bez zmian.

 

Pozdrawiam.

 

//EDIT: Mecz o 3 miejsce przełożony z piątku z godziny 22 na sobotę na godzinę 16:30. Powodem zmiany jest fakt, że mecz o 3 miejsce może potrwać (w wypadku wyrównanych drużyn) nawet do 30 minut po północy. Nie ma sensu trzymania śpiących graczy na serwerze turniejowym. 16:30 to jest ostateczny termin meczu o 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich graczy tego niby turnieju zwracam się do was ze sprawą taką iż ten płaczek powtarzam wielki płaczek

~eZ.    Dostał (sorry za wyrażenie) w dupsko 2:0 i pewnie chce nas zdyskwalifikować z tego turnieju bo niby od nas był gracz odpalony hahaha.  Nasza prozba jest taka nie grajcie w turniejach organizowanych przez niego ponieważ on przegrywać nie umie i każdego chce udupić. Nie bierzcie udziału już w tym turnieju bo to nie ma sensu a jeśli chodzi o te nagrody to my nawet je wam kupimy :). Bądzmy solidarni i nie dajmy się w konia robić. Dziękuje bardzo i pozdrawiamy.
 
                                                                           Drużyna |RG|
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich graczy tego niby turnieju zwracam się do was ze sprawą taką iż ten płaczek powtarzam wielki płaczek

~eZ.    Dostał (sorry za wyrażenie) w dupsko 2:0 i pewnie chce nas zdyskwalifikować z tego turnieju bo niby od nas był gracz odpalony hahaha.  Nasza prozba jest taka nie grajcie w turniejach organizowanych przez niego ponieważ on przegrywać nie umie i każdego chce udupić. Nie bierzcie udziału już w tym turnieju bo to nie ma sensu a jeśli chodzi o te nagrody to my nawet je wam kupimy :). Bądzmy solidarni i nie dajmy się w konia robić. Dziękuje bardzo i pozdrawiamy.

                                                                             Drużyna |RG|

 

 

Link do zgłoszenia, zapraszam do czytania:

 

http://csowicze.pl/topic/32567-wh-dill-gang-turniej-5vs5/

 

Nie mam nic do dodania. Drużyna RG zostaje zdyskwalifikowana z turnieju aktualnego i ze wszystkich kolejnych. Nie ma to jak posiadać czita w teamie i to świadomie, a potem przekupywać użytkowników VIP'ami, żeby się nie zapisywali do turnieju. Beka beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. jakim prawem ty rozpisujesz sobie demko wg które jest z dupy napisane i nie prawdą co tam było xD xD skoro grałeś na tym turnieju !! gdzie byli sędziowie ? ja się pytam po 2. płaczesz płakałeś i zawsze będziesz płakał mamy tu nawet z 10 ludzi z tej sieci że ten ziomek nigdy sie nie odpala i nie będzie bo go wszyscy osobiście znamy nie umiesz przegrywać i taka jest prawda każdy ci to powie !!!! ty i ten twoj team z dupy przegrywać nie umiecie !! w tej chwili demko będą oglądać doświadczeni ludzie nie tacy jak ty z dupy wzięty :). Proszę wyższą administracje o rozpatrzenie tego ponieważ on tego nie może robić :) co do turnieju jutro gramy z drużyną Shainy i dks :). a twoj cały turniej płaczku mamy w dupie :) Dziękuje i pozdrawiam grajcie sobie między sobą xD xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 11 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Nasza SpołecznośćKonkursy/TurniejeArchiwum konkursów"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie