Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane * Zapraszam do Lektury ... *


.Odpalamy Moc.

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Witam wszystkich zwiedzających.

 

 

Chciałbym Wam przedstawić moją ofertę map do naszego rozwijającego się serwera Zombie Plague.

 

Głównie z tego powodu iż dzisiaj stuknie mi 40 lvl postaci, co jest dla mnie osobistym rekordem na serwerach Zombie chcę Wam coś przedstawić. Z tej okazji jak i kilku innych o których wspomnę później chciałbym wam zaprezentować, a może raczej przedstawić właśnie moją listę map, które zdecydowanie powinny być grane na tym serwerze. Przedstawić dlatego że część z nich będzie przez Was znana, więc nie muszę aplikować filmów czy zdjęć.

 

Lista będzie podzielona na mapy niestandardowe, standardowe, i unikalne. 

 

Standardowe to te które gramy na co dzień, i są one budowane typowo pod mod ZP

 Niestandardowe to takie które wyróżniają się innym stylem budowania kamp/baz/bunkrów i są raczej nastawione na mody typu Zombie Infection czy Zombie Hell. Przykładem takiej mapy może być zm_colores którą wszyscy znamy.

Mapy Unikalne zaś, to takie które mają zupełnie inną strukturę budowy, ale są tworzone pod ZP, i takie które są wybrykiem danego gracza który stworzył mapę na swoje potrzeby, bądź dla zabawy. Jednak tak czy inaczej są to mapy na których gra opiera się na zarażaniu ludzi poprzez zombie.

 

Zacznijmy więc :-)

 

Mapy standardowe |

 

zm_cbble_kamp - mapa większości nam znana, średni poziom trudności dla ludzi i różnorodność kamp, głównie z nastawieniem na współpracę, jest działko i ukryte itemy. Jedna z większych map.

 

zm_energy_neon - duża mapa z przestrzenią otwartą jak i zamkniętą. Nie które kampy na wysokościach co zwiększa grywalność, ukryte itemy, dwie zbrojownie, mapa budowana pod współpracę humanów(Ludzi) poziom trudności umiarkowany dla ludzi, i raczej trudny dla zombie.

 

zm_caca - mapa myśle że wszystkim znana, jako jedna z niewielu dobrych map budynkowych, gdzie akcja przebiega niemal w całości w jednym budynku, bądź sieci budynków. Wyważona, z mnóstwem miejsc do ukrycia gdzie akcja przebiega albo w trybie drużynowym albo solowym.

 

zm_fortunaries - mapa z czterema małymi fortami  jak mówi nazwa (choć ja nazwałbym to raczej bunkrami, fort to coś dużego) jest to mała mapa i trudna dla zombie, nastawiona głównie pod teamplay humanów. (Chodzi o budowe kamp, miejsce w nich, wejścia itd.)

 

zm_houses - powinniście znać tą mapę, choć rzadko ją widywałem na serwerach. Dobra mapa z różnorodnością kamp, na wysokościach, na poziomie, na krawędziach, w budynkach, jak i również w podziemiach, jest gdzie grać. Jest zrównoważona i pół na pół jeśli chodzi o kampienie solo czy z innymi. 

 

zm_shaker- mapa zrobiona przez znanego nam Senseia polskich serwerów ZM - Shax'a. Mógłbym ją zaliczyć do niestandardowych jednak jest budowana według ściśle przyjętych reguł. Czyli typowo pod ZP.   Łatwa dla zombie, trudna dla ludzi, chyba że masz dobry skład i wiesz jak dobrze się zabunkrować. Mapa dla znających temat, jest jeden smaczek(nieskończone krowy) jak i różnorodność kamp (wysokie i normalne - czyli na średnim dystansie, na podłożu:)

 

zm_zhell - mapa o niecodziennej stylistyce budowy, lecz z zachowanymi wzorami struktur budowlanych pod nasz mod (czyli kampy tworzone są pod miny bunkrowanie się i ogólną obronę przed nadciągającymi falami) Mapa głównie z kampieniem na wysokościach co dodaje smaku, nastawiona wyłącznie pod współpracę ludzi, chyba że znajdzie sie jeden wymiatacz co skampi się sam, i wszystkich pociśnie.. (-; 

 

 i na koniec zm_trainsanity - potężna mapa z wszystkimi rodzajami kamp, od wysokościowych po te podziemne, od drużynowych po te solowe.. noż cholera jest gdzie walczyć! kilka sekretów jak i ukryta darmowa broń i kamizelki. Coś wspaniałego, gorąco polecam.

 

 

 

Mapy niestandardowe |

 

 

zm_dust_winter - przerobiony dust 1 część bsów. Zupełnie inne kampy niż wszystkie ,co daje trudny poziom dla humanów, jednak w zgranej drużynie dwu-trzy osobowej, jesteście w stanie przetrwać każdą plagę. Dwa małe sekrety i kilka ukrytych broni.

 

zm_ivoka - duża bardzo dobra mapa, i ciężka dla humanów, tworzona z myślą o współpracy ludzi w grupach jak i drużynach (grupy 5-10 osób, drużyny to 2-5 osób tak na przyszłość) świetnie nadaje się na plagę, gorzej ze swarmem, brak ukrytych broni, jeden sekret, ogólnie przesrane jeśli chcesz działać sam, ale z kumplami... miodzio, można naprawde dobrze sie bawić i zapomnieć o rutynie, żeby przetrwać tutaj rundę trzeba się naprawde postarać.

 

zm_fun_world_2 - mała mapa którą często nazywano rzeźnią, nastawiona raczej na solo, dlatego że 90% graczy pada w pierwszej minucie gry. Bez broni ani sekretów, czysta masakra.

 

zm_bunkiery - ...................... tak żartowałem. sprawdzam Waszą czujność. :)

 

zm_snowbase3 - mapa z niecodziennymi kampami. Musicie sprawdzić żeby się przekonać.. jednak wiem że się spodoba. Walka na górze jak i na średnim poziomie, wielkość mapy jest raczej mała, ale to nie przeszkadza przyjąć jej 30 graczy. Bez dodatków(broni sekretów tajnych przejść) i przy słabych humanach łatwa dla zombie.

 

 

 

 

Mapy unikalne | (tutaj pojedziemy...)

 

 

no to z grubej rury zm_zombie_apocalypse - mapa w której miałem własny udział w tworzeniu. Trudna dla ludzi o średniej wielkości, bez pierdół leżących broni i jakiś tam przejść, nastawiona na sieczke. Bez kumpla nie ogarniesz, NO CHYBA że kupisz odemnie te ****** cheaty :-)) Mehehehe. 

 

zm_fun_world_allstars - druga ulubiona mapa. Złoty fort jak ktoś kiedyś trafnie nazwał, mapa pół zamknięta pół otwarta, średniej wielkości, i unikalnej budowie i unikalnych kampach, dla laików jak i weteranów, jeśli szybko nie ogarną to przerąbana dla zombie. Mapa typowo pod solowego kozaka z flaszką w łapie i bazooką na ramieniu.

 

zm_monstro - kapitalna mapa z kampami podziemnymi, wysokimi, i w zabudowaniach. Nastawiona głównie pod drużyny jak i grupy humanów. Bardzo duża i obszerna, jeśli szybko się nie schowasz zginiesz marnie... Bez bonusów za to z dobrym wyważeniem przewagi human na zombie (czyli szanse pół na pół)

 

zm_hospital_df - Rozgrywka toczy się głównie w szpitalu... do którego nas wszystkich powinni posłać. Wąskie bądź średnio szerokie kampy z nastawieniem na solową bądź drużynową obronę. Plus jedna.. najdłuższa kampa ze wszystkich jakie tylko są (!), do tego w której można stawiać miny (!) warto zobaczyć. Poziom przerąbany dla humanów, ciemno ponuro zimno tylko słychać wrzaski i tryskającą krew. Prawie jak w psychiatryku co nie ?? kto wie ten wie... Spoko, ja widziałem na filmach.. hehe.

 

 

:-D

 

zm_forest_mgames_v2 - mapa stworzona przez jednego znajomego, kompletnie pod zabawę, dla siebie i kilku podopiecznych, jest mocno zbzikowana i taka jakaś... brzydka. Jednak spodobała się na tyle że ktoś rzucił pomysł aby wcisnąć mapę na szersze grono, i cóż przyjęła się z pozytywnymi ocenami. Trudna dla ludzi, tylko dwie trzy kampy gdzie można coś zdziałać, ALE ZA TO jedna naprawde spora, ale z dwoma wejściami, dla ogarniętych świetna zabawa w obronę bunkru. (połączonego z wieżą) do gry zalecam dropsy na ból głowy(paracetamol 500 np. chyba że wolisz te tabletki z aptek nierefundowanych.... ;)

 

zm_3rooms - mapa robiona kompletnie nie pod nasz mod, ale to nie przeszkadza nam dobrze sie na niej bawić, niech was nie zwiedzie nazwa, gra toczy się na otwartym terenie i nieco w małych pomieszczeniach(kampach) jak i po części na wysokościach. Kilka bonusów, jeden sekret. Trudna dla ludzi więc przed grą weź coś na uspokojenie.

 

zm_brambor -  świetna mapa. rzadko spotykana jeśli chodzi o rozmieszczenie punktów obrony, jak i ich rodzaj. Na środku wielka góra, ze skarpami i zboczami, wokół pas zieleni po którym można beztrosko hasać i gonić małolaty, a na obrzeżach budynki czy tunele w których trzeba będzie się schronić.. połącznie kamp z minami i tych z bez oraz takich gdzie w ogóle nie trzeba daje naprawde dobry rezultat i przyjemność z gry. Jednak mimo to, trudna dla ludzi. Bez podwójnej dawki relanium nawet nie wchodź.

 

ostatnia mapa z mojej i tak niepełnej kolekcji to zm_zax23_upgrade - mała mapa z dużą ilością kamp, są rozstawione blisko siebie więc zombie ma raczej trudno. Kampy na otwarciu jak i w zamknięciach, bez bonusów. Mapa raczej dla newbie, wszędzie postawisz mine, mało biegenia więc sie nie zgubisz i nie zaczniesz wyzywać  że głupia gra że złe buty masz. No i kampy są przeważnie długie więc nie padniesz w 5 sekund obrażając przeciwnika od jego matek haxów dzieci z bulerbyn czy innych przyjemności.

 

 

 

 

Uzasadnienie: Od jakiegoś czasu gra staje się monotonna. Mapa jak i rozgrywka niemal w niczym nie zaskoczy stałych bywalców, a i dla "młodszych" graczy staje się ona automatyczna. Nasze mapy są już przegrane do bólu, i te nowo dodane z kiedyś, jak i te stare. Potrzeba nam świeżości rozgrywki i nowych pomysłów, z swojej strony, póki co, mogę jedynie zaproponować wyżej wymienioną listę, aby polepszyć poziom rozgrywki na serwerze jak i uprzyjemnić go nowym, jak i starym graczom. Nowe mapy wprowadzą nie tylko większą chęć do gry, ale też i większe zainteresowanie nami ze strony władz..(taką mam nadzieję) nasz serwer musi się ciągle rozwijać, i nawet podczas problemów nie których administratorów, nad serwerem nadal trzeba pracować. A te całkiem nowe mapy których nie znacie, wprowadzą świeżość i ciekawość całej akcji. A co za tym idzie pojawi się więcej nowych graczy, chętnych na vipów czy stanowisko admina. Zależy mi na przyszłości tego serwera więc pozwoliłem sobie na trochę.. trudu dla naszego obopólnego dobra.

 

 

Prawnych operatorów serwera proszę o zapoznanie się z moim tematem oraz jego treścią poprzez komentarz o jego treści jak i poszczególnych map, co o tym sądzicie i czy dane propozycje wam się podobają. Załączniki (linki do pobrania map) zacznę zamieszczać jeśli w ogóle mój pomysł odniesie sukces. Poświęciłem kilka godzin na to a szukanie linków zajmie mi jeszcze sporo czasu, więc na teraz pogadajmy o tym co i jak, i o tych mapach, a potem i w trakcie rozmowy będę wklejał linki i będziemy ustalać które mapy wchodzą a które do piachu :) 

 

 

Miłego czytanka dzielni strzelcy życzy Wam wasz kochany, ulubiony, niesamowity, grzeczny kulturalny i skromny

 

 

.Odpalony.

 

 

 

 

 

 

Copyright. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©  - Kopiowanie kategorycznie zabronione pod groźbą popełnienia samobójstwa w stylu Andrzej Lepper.  

Edytowane przez .Odpalamy Moc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionka coś ci sie popierdoliło w czerepie że tak delikatnie i z litością wyrażę się na twoj temat. Jedyne mapy które mogły być to zm caca i zm cbble. Reszty absolutnie ten serwer na oczy nie widział, i jestem przekonany że ty również :) idź trolować gdzieś indziej.

 

 

 

Do reszty graczy: na jakich mapach z tych graliście a których kompletnie nie znacie ? chciałbym zrobić mały rezonans sytuacji. Które mapy was interesują i które dokładnie chcielibyście zobaczyć ? Mapy unikalne to staranna i dokładna selekcja, wybrałem tylko te na których naprawde warto grać i rzadko się nudzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę twoje starania postaram się rozpatrzyć propozycje w miare pozytywnie :)

Prawie każdą mape miałem przyjemność grać na różnych Zombie modach zauważyłem zm_3rooms

jest naprawde dużą mapą moim zdaniem uważam, że takie mapy jak ta sa złym wpływem na rozgrywke.

 

Mapy które mogą zostać dodane:

zm_caca - Była u nas grana.

zm_houses - Była u nas grana.

zm_shaker - Możliwe, że się pojawi na serwerze

zm_trainsanity - Duża mapa zaletą jest duża ilość kamp oraz tajnych kamp

zm_hospital_df - Nowa

zm_hell - Nowa

 

 

Mapy: zm_energy_neon, zm_ivoka, zm_zombie_apocalypse oraz zm_monstro były nie dawno u nas grane aktualnie są usunięte. (Mogłem parę map przeoczyć)

 

Pozostałe mapy pozostawiam wam do decyzji które będą wgrane.

Edytowane przez SDCSebeK
Dodane mapy do wgrania

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Przepraszam za zwłoki.. (zwłokę:) ale dopiero dziś o 13 odzyskałem dostęp do internetu, był problem z siecią i to u nich na centrali.

 

Widzę że wstępnie pomysł się podoba, ciesze się, ale chciałbym rozpocząć dyskusję na temat poszczególnych map, tak jak o to prosiłem w poprzednim poście.

 

Sebek: ciesze się że rozpatrzyłeś mój repertuar. Mapy Shaker i Trainsanity które oceniłeś pozytywnie gorąco polecam wszystkim. Będą rozchwytywane jak młode foczki na plaży, przez napalonych goryli. (Metaforycznie pisząc ale każdy wie Ocb.) Mapa 3rooms podejrzewam że wiem co dokładnie masz na myśli pisząc źe źle wpływa na grę, więc się z Tobą zgadzam. Możemy ją oddalić - nie brać pod uwagę. I teraz tak czy potrzebujesz mojej pomocy w odnalezieniu linków do pobrania map, gdy te zostaną już przez na wybrane ? (+ te które wybrałeś sam) czy może zajmie się tym Opiekun serwera jak na niego przystało ? Co do map które rzekomo były nie jestem w stanie się z tym zgodzić, ale biorę pod uwagę że mogę się mylić, tak więc zostawiam tą kwestię w spokoju. 

 

Cropek: gościu wracaj na serwer, kiszka bez Ciebie, teraz Ci nowi to same kalesony... hehe :) nie ma za bardzo z kim grać, a mi powoli nudzi się rola solowego bohatera, pograłbym jakiś dobry teamplay, mam też w zanadrzu pomysł na stworzenie drużyny z prawdziwego zdarzenia. Ale o tym kiedy indziej. Pomyśl o tym

 

Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niewiem czy jeszcze moje zdanie sie liczy ale spróbuje :D

 

Myślę że wszystkie mapy które są podane od Odpalnoego powinny być systematycznie dodawane jeżeli coś się nie spodoba to można zawsze usunąć :D 

 

To jest dobry pomysł :D 

 

 

Podpis: Cichy... :D :D :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, nowe mapy zdecydowanie się przydadzą, a nie w kółko jedne i te same .

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZombiePlague - 188.165.19.26:27286[ZP] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie