Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Na Rudy ^| Ak47


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy on banować nie potrafi czy jak no ale on moim zdaniem nie nadaje się na "admina". Może i przebywa często na serwerze ale ja po 5minutach na serwerze + amxbans przeraziło mnie.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Rudy ^| AK47
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'kupujesz he'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '83.11.209.98'
[AMXBans] =======================================

Nic w regulaminie nie ma że nie można kupować "Granatów", a za to ban ahahaha

 

 

359Beztytulu2.png

 

Tu dostał ziomek bana na 30min za "Repliki w przejsciu".

 

A to jego przejście 62708114601188658795.jpg

 

 

 

On dziennie daje banów pernamętnych z 20.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Po to jest kupno HE w sklepie by można było kupować HE to nie wiem dlaczego on bana dał....

2: Czy by to było przejście czy też nie i tak można tam replikę dać. Już pisałem z graczami i każdy wie ( nawet admin ) że pozwoliłem dawać repliki w przejściach...

 

Rico co ty na to odpowiesz?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche uzyje niemilych slow

 

a wiec tak , rumcajs opierdalal mnie , ze zle , zrobie jak on chce to tez zle, zrobie maly blad i wchodzi na coda i zmienia mape i zabiera adma itak w kolko , kurwa zdecydujcie co wolno , bo to robi sie nudne te wasze ciagle zmiany regulaminu coda , bo raz nie mozma he kupowac a raz mozna , bo jak ja bym kupowal to zle a jak inni to dobrze , zdecydujcie -

Ja sie nadaje na adma , tylko wy nonp stop nowr zmiany robicie a ja nie jestem informowany, a co do screena twego play to nie rozumiem tego , co do banow za he i repliki to niewiedzialem , a reszta sluszna , bo wy pozwalacie im za duzo i potem wychodzi szydlo z worka

 

 

a czemu mi zawsze robicie ssy ? Bo czlowirk wejdzie raz na jakis czas bo koze wtedy i dobrze gra i juz najlepiej zrobic ssy i sie gp pozbyc problemu -,-

 

 

Jak cos pisac gg

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu można robić ssy nieraz 1 gracz dostaje 10 razy ssy a ty się pytasz czemu ty dostajesz? I jeżeli jest he w sklepie to logiczne aha jeżeli jest to mogą.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz powiedIalen dobra zrozumialem , jaki ma sens kupowania he jak ktos ma 1/1 ? Wtedy non sens i gracze beda narzekac a ja mam im napisc "on moze kupowac he h@ pozwolilo" , a co do replikow to jak ktos ma przejsx na zwyklej bez skokow klasie graxz jal reppiki blokujac droge ?

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest ale sklep jest zrobiony za "kase", więc dużo jej nie ma się na koncie. A w regulaminie nic nie ma napisane że nie można kupować granatów i nie było napisane z tego co wiem, więc nie wiem jakim prawem dajesz komuś za to bana !! Może dlatego że cie denerwowało że zostałeś cały czas zabijany z granata bo on ma 1/1. Bo mnie też by to denerwowało.

 

Druga sprawa Repliki, Rumcajs napisał że można repliki w przejściu stawiać, a ty dałeś bana typowi co nawet to nie było przejściem że tak powiem. Bo przejść się dało obok a ty dałeś mu bana ale to też inna sprawa tego iż "Regulamin może się zmieniać" i to nie my mamy cie informować o zmianie "Regulaminu", tylko ty sam masz prawo i obowiązek zapoznania się z regulaminem i byciem nim na bieżąco.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajsowi juz mowilem i ci powiem , nie jestem na bierzaco bp komp zepsuty od wakacji , nie czytalem regulaminu bo musialem coda ogarniac bo ja sam bylem a oskarzen duzo , powiedz mi jaki ma sebs gry jal ci zablokuje przeciwnik reppikami i nie mozesz ani przejsc ani celow zrobic ?

 

Ja juz nan w dp wasze nowosci i oskarzenia bo robicie sie nudni i zalosni

 

 

tyle w temacie

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! Proponuje dać Adminowi ostrzeżenie 1/3 . Twoim obowiązkiem jest bycie z regulaminem na bieżąco . Nawet jeżeli zmiany miałyby być codziennie . . .:p . I za to za napisałeś powyżej dał bym Tobie 2/3 bo to nie jest postawa godna rangi Admina . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie wtracasz ? Zamoast piaac skargi mogli powiedziec i bym przeprosil smajgola za bana a nie skarge pisac , wy jestescie dp mnie coraz barsziej falszywi i aroganccy , czlowiek pomylic soe nie moze i juz wielkie halo robia -_-

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Pan na którego jest skarga zrezygnował z rang. Vipa na forum oraz premki zostawiam.

 

Skarga jest słuszna i Rudy o tym wie.

 

Dodam jeszcze iż my nie jesteśmy od informowania o malutkich zmianach na codzie czyli np zmiana sklepu... Twoim obowiązkiem jest dowiedzenie się co i jak i zapytanie nas czy tak wolno czy też nie.

 

Zamykam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie