Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] iPower


resk1z

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk

 

Data urodzenia: 6.07.1999r.

 

Nick na forum: iPower

 

Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęć zostania Moderatorem na waszej sieci, myślę że przyda się moja pomoc.

 

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Uczę się w Technikum, jestem pierwszy rok w technikum i całkiem nieźle sobie radzę.

 

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: No chyba jak każdy gdzieś jakieś konta mam :) , miałem juz nie raz takie rangi więc wiadomo że konta są

 

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie nigdy nie dostałem i nie zamierzam dostać, szanuję czyjąś pracę i nie chcę mu jej niszczyć/zabierać i dostawać bana, bo to z tym się wiąże.

 

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Mam spore doświadczenie w byciu Moderatorem, miałem wielokrotnie tę rangę na innych sieciach, miałem rangę J@, Technika oraz H@ sieci, jak i również prowadziłem własną sieć serwerów, jestem miłą, ogarniętą i chętną do pomocy osobą, szybko się uczę, jestem porządny i systematyczny, wykonuję swoje obowiązki na miarę swoich możliwości, jestem spokojny, rzadko się złoszczę, można ze mną pogadać chyba o wszystkim.

 

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): W Polsce chyba nigdy nie będzie takiego prezydenta który zrobił by coś więcej dla polaków niż każdy z tych który zawsze coś obiecywał a ,,uja" robił :) , prezydent ma małą władzę więc mało może, a poza tym im bardziej zależy na samych sobie niż na nas wszystkich, takie moje małe zdanie na ten temat :) , wiem mam dopiero 16 lat więc nie znam się na tym aż tak ale to tylko moje skromne zdanie.

 

 

Linki do 25 reklam oddzielone "enterem":

 












 

 

Resztę reklam wykonam do jutra :)

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak jakiekolwiek wymagania dyskwalifikuje Cię z tej posady !

- 250 sensownych postów,
- min. 4 miesięczny staż na forum.

Po za tym dostałeś UBT, więc wykaż się na tej randze a nie bierz za dużo na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie