Skocz do zawartości

Zablokowane Fajny na admina ? Znowu ? #2


MyŻeJeFajny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku chciałbym przeprosić TwojaMarionetka i Gutted. Dawniej starałem się o posadę admina, zdobyłem ją a po nie całym miesiącu zrezygnowałem, i znowu po kolejnym miesiącu składam podanie. Mało gram kilka h w tygodniu, lecz po prostu jak gram to chcę to wykorzystać na maxa a nie z dzieciakami się kłócić i czekać aż odpał wyjdzie.

Imię: Michał

Wiek: Za 2 miechy 15.
Nick:MysliszZeJestesFajny?
Steam: TAK

Link do banid'a:
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Tak jak pisałem mało gram i chciałbym ten czas wykorzystać na maksa zamiast kłócić się z dzieciakami i czekać aż wyjdzie cziter, oraz umilić rozgrywkę graczom :D
Mikrofon(TAK/NIE): TAK i NIE. Mam ale mało kiedy będę mógł go używać.
Czy miałeś kiedyś Admina?: Ta miesiac temu w was :D
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: TAK :D
Znajomość Komend Amxx?(0-10):7
Coś o sobie: Mam na imię Michał. Lubię cs'a, chodzić po górach, mój największy zdobyty szczyt to giewont ( jedna z najwyższych góra w Polsce :D ) , lubię jeździć dużo rowerem, do szkoły jeżdżę w dwie strony 7 km dziennie, oraz ostatnio uczę się jeździć samochodem co mnie fhuj jara, zwłaszcza że je mam nie całe 15 lat i tata mi pozwala siadać za kierownice :D
Link do gametrackera:
http://www.gametracker.com/player/MysliszZeJestesFajny%3F/91.224.117.66:27140/ Pierwszy na serwie ale widzę że Gucio mnie goni :D
Płatność(SMS/Przelew/): Tak jak dawniej, nie dysponuję środkami pieniężnymi za względu na swój młody wiek :D

 

~ Jesio raz przepraszam za kłopot, ja to taka chorągiewka na wietrze xD

 

~ Pzdr. Fajny 

 

1. Grzes 

 

Sorry na NIE!

-Brak linku do banid`a

-brak składki (serwer musi się z czegoś utrzymywać) 

-/+wiek

-zapewne nie masz steam z grą  !

 
- Brak banid bo i tak  nie grałem na koncie steam ponieważ nie mój komputer lecz siostry i ona jeśli zobaczy jakieś programy  to zjebie mnie 
- Jeśli chodzi o składkę właściciele są wyrozumiali. Mam 14 lat nie mam hajsu.. po za tym, jak mam steam składka nie obowiązuję. 
- Tak mam Counter Strike na platforme steam...
 
 
2.KuR@tOr
 
 

Jestem na nie ponieważ:

-Składka

-Wiek

-Brak linku do baind'a

 
Ziomek czytaj uważnie napisałem : " Brak banid bo i tak  nie grałem na koncie steam ponieważ nie mój komputer lecz siostry i ona jeśli zobaczy jakieś programy  to zjebie mnie   " :D

 

3. Byku 

 

 

w sumie nie wiem!

  -skladka 

 - wiek

 +znam cie 

 - brak linku do baind'a 

 

 

P.s Dobrze adminowales ale jesli nie masz stema to przydalo by sie wplacac skladke na server jak inni wplacaja.....

Bylo by nie sprawiedliwie dla innych Adminow...

 

 

- Ale ja mam steama.

- O banid już tłumaczyłem wyżej. 

 

 

 

 

Ja was ludzie nie ogarniam. Napisane jest wyraźnie COUNTER STRIKE NA PLATFORME STEAM !!! a wy dalej swoje że nie mam steama. 

 

 

4.MoSsi. 

 

 

Jak dla mnie na Nie:
-Wiek  
-Steam
-Składka! (jak dla mnie nie powinno być wyjątków, bo jest to niesprawiedliwe wobec osób co opłacają admina)
-Pozwolę sobie zacytować Twoją wypowiedz: "Mikrofon(TAK/NIE): TAK i NIE. Mam ale mało kiedy będę mógł go używać." Nie rozumiem tej wypowiedzi. Albo masz i używasz albo nie masz i tyle na temat.

I taka drobna uwaga. Masz 14 lat i umiejętności 7 ze znajomości amxx? Sprawdziłbym to. Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam MoSsi.

 
- STEAM JEST !!
- JAK MAM STEAM SKŁADKA NIE OBOWIĄZUJE !
- CO DO AMX. JAK DLA MNIE TO PYTANIE JEST ZBĘDNE. NA SERWERZE JEST TAKIE COS JAK AMXMODMENU WIESZ ? W TYM MENU ROBISZ WSZYSTKO. POTRZEBNA JEST JEDYNIE KOMENDA : amx_vote  ORAZ banconfig NA WYPADEK ZMIENNEGO IP CZITERA.
 
5.Siwucha1906
 
 

na nie

gram tam często i widzę jak ciśniesz słabszym

steam moim zdaniem bez tego nie powinno się dawać adm

składka

wiek, wiem że na wiek się nie patrzy tylko na doświadczenie ale jak dla mnie ty jesteś nie ogar !!

podanie z dupy napisane !!!

 

- CISNĘ SŁABSZYCH ? DOKŁADNIEJ ? xD

- POWIEM CI 1 ISTOTNĄ RZECZ. WIĘKSZOŚĆ ADMINÓW MA NS'Y.

- MAM STEAMA .

- GDY MAM STEAMA SKŁADKA JEST DARMOWA.

- JESTEM OGARNIĘTY, NIE OCENIAJ MNIE JAK NIE WIESZ, NWM CZY GRAŁEŚ CHOCIAŻ 1 H W MOJEJ OBECNOŚCI...

- TO ŻE CHCĘ UMILIĆ GRĘ SB I INNYM GRACZOM JEST ZBĘDNE ?

 

 

MOŻE NIE POWINIENEM TEGO MÓWIĆ ALE ... BOLI MNIE TO ŻE ADMINA DOSTAJĄ GRACZE KTÓRZY NIE MAJĄ NAWET 10 h PRZEGRANYCH, A JA MAM 300 H, STEAMA, STAŁY GRACZ, ZNAM SIĘ Z WIĘKSZOŚCIĄ GRACZY, ALE PRZYCHODZĄ LUDZIE I OCENIAJĄ MNIE CHOCIAŻ KOMPLETNIE NIE MAJĄ O MNIE POJĘCIA...

 

5. Pan NIkt

 

 

Jestem na nie ponieważ za mało masz latek to po pierwsze a po drugie  ta składka.  Za darmo nikomu nie będą admina rozdawać :P 

 
LUDZIE NO JA JUŻ NIE MAM SIŁY.
- MAM STEAM SKŁADKA NIE OBOWIĄZUJE, PO ZA TYM MAM 14 LAT, SKAD MAM WZIAC HAJS...
 
6. CS Szwagier

Na nie.

- składka 

- wiek

- słabe podanie

+ steam

- KOLEJNY RAZ. MAM STEAMA SKADKA NIE OBOWIĄZUJE, A MAM 14 LAT I NIE MAM HAJSU... .
- SŁABE PODANIE... NWM CO MASZ NA MYSLI CHOPOK
Edytowane przez MyŻeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem!

  -skladka 

 - wiek

 +znam cie 

 - brak linku do baind'a 

 

 

P.s Dobrze adminowales ale jesli nie masz stema to przydalo by sie wplacac skladke na server jak inni wplacaja.....

Bylo by nie sprawiedliwie dla innych Adminow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na Nie:

-Wiek  

-Steam

-Składka! (jak dla mnie nie powinno być wyjątków, bo jest to niesprawiedliwe wobec osób co opłacają admina)

-Pozwolę sobie zacytować Twoją wypowiedz: "Mikrofon(TAK/NIE): TAK i NIE. Mam ale mało kiedy będę mógł go używać." Nie rozumiem tej wypowiedzi. Albo masz i używasz albo nie masz i tyle na temat.

 

I taka drobna uwaga. Masz 14 lat i umiejętności 7 ze znajomości amxx? Sprawdziłbym to. Tyle z mojej strony.

 

Pozdrawiam MoSsi.

Edytowane przez MoSsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

gram tam często i widzę jak ciśniesz słabszym

steam moim zdaniem bez tego nie powinno się dawać adm

składka

wiek, wiem że na wiek się nie patrzy tylko na doświadczenie ale jak dla mnie ty jesteś nie ogar !!

podanie z dupy napisane !!!

 

 

i nie wiem po co ty sie wypowiadasz w swoim podaniu na klate nie umiesz tego przyjąć ? . Nie rozumiem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA NIE !.

Po pierwsze jest niedojrzały !
Po drugie miał już admina i nie potrafił go wykorzystać , rzucał się do każdego i pokazywał jaką on ma władzę .
Po trzecie wyzwiska , sprzeczki , dwuulicowość .

Nie potrzebujemy takich ludzi do zespołu .

Pozdrawiam , Mewa !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

# TEMAT DO ZAMKNIĘCIA. A TY MEWA NAWET SIĘ NIE WYPOWIADAJ, BO JAK NA SWÓJ WIEK SAM JESTEŚ NIEDOJRZAŁY. KURWA Z " DZIECKIEM JAK TO OKRESLIŁES SIĘ KŁÓCISZ ".  DOROSŁY, ODPOWIEDZIALNY MĘŻCZYZNA... .

Edytowane przez MyŻeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_odrzucone.png<br /><br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.66:27140[FFA] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie