Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie


Jezus<3

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Szymon
Wiek:17
Nick:Jezus<3
Link do banid'a:STEAM_0:0:96136403  62.141.238.162  chyba to :)

Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:Bo jest ich mało nie da sie grac bo sa cziterzy uwielbiam grac na tym serverze
Mikrofon(TAK/NIE):tak
Czy miałeś kiedyś Admina?:Mialem
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Umiem
Znajomość Komend Amxx?(0-10):7
Coś o sobie:17 lat łodzkie lubie grac w cs. aktywinie spedzac wolny czas.
Link do gametrackera:http://www.gametracker.com/player/Jezus%3C3/91.224.117.66:27140/
Płatność(SMS/Przelew/):Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak.

 

Wcześniej był bym Ci jeszcze skłonny dać admina, ale dowiedziałem się, że masz konflikt z innymi adminami co Cię dyskwalifikuje.

Dodatkowo zauważyłem na mapie de_emir, że strasznie się rządzisz. Budzi to moje obawy o to, że jak coś Ci nie będzie pasowało to albo zbanujesz kogoś "bo tak", albo zmienisz mapę "bo mi nie pasuje".

Jeszcze dalej zaobserwowałem, że jak zwróci Ci się uwagę to jesteś opryskliwy, wulgarny i nerwowy - nie mówię, że sam nie przeklinam, ale ja nie obrażam innych graczy. Przerabiałem ten temat z innymi adminami i powiem szczerze, że nie chce mi sie przeprowadzać kolejnych rozmów "ustawiających do pionu", bo efekt końcowy jest taki, że i tak admini tracili funkcję.

 

Jak dla mnie to zmień się. Pokaż to, że chcesz abyś to właśnie Ty był adminem bo to jest dość odpowiedzialna fucha, a ja nie toleruje różnych wybryków - Mario tym bardziej nie.

 

Nie wiem. Może się mylę, ale nie podoba mi się to.

Poczekamy na wypowiedzi innych adminów/graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę tak jak napisał Gucio u góry nic dodać nic ująć byłem świadkiem twoich prowokacji do moich adminów co mi się nie spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam typa ale wiem że gra, szkoda że jesteście do niego negarywnie nastawieni bo aktywność "ogarniętych" adminów jest rzadkością ;)

 

Pozdrawiam Leon.

76561198235731238.png

Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem również na nie

- Nie masz szacunku do adminów

- Obrażasz 

- Prowokujesz

- Grozisz :)

Wiecznie pretensje, że banujemy po 10 minutach, a nie raczysz napisać na u@. Przypominam, że nie jesteśmy robotami, nie mamy żadnej funkcji, że jak jakiś odpal wejdzie to nam zabrzęczy, dlatego zamiast pomagać nam na u@ to wolisz shejtować, że kto jest na admina. Brawo dla ciebie. I te różne teksty, że "aż oczy bolą" jak my adminujemy i że musisz złożyć podanie, uwierz, że nie są na miejscu. Tak samo co do steama. Nie trzeba mieć cs'a ze steama, żeby zostać adminem. Nie wymądrzaj się lepiej w sprawach o których nie masz pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ponieważ:

Po pierwsze kiedy zazwyczaj z tobą gram zaczynasz się rządzić.

Po drugie jesteś nerwową osobą co było widoczne ostatnio.

Po trzecie obrażasz adminów i rozkazujesz im co mają zrobić między innymi "zmień mapę" (mogłeś grzecznie poprosić).

Takie jest moje zdanie dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.66:27140[FFA] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie