Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane ADMIN, VI


_SAMSAM

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry. 

 

Moja propozyja dotyczy ViP'a i Admina.

 

Szanowna administracjo,

 

Zmiana polega na przydzielaniu Admina osobie , ktora 'cos umie'. A przynajmniej niech zostanie wysluchana na tsie, ze faktycznie ma "18 lat" i jak ten czlowiek rozmawia, z ludzmi, jak reaguje na jakies pytania... Zdaje sobie sprawe , ze serwer z tego zyje, ale serwer zamienia sie w przedszkole. Zbyt latwo jest zdobyc na serwerze Admina. 15 minutowa rozmowa na ts powinna byc "gra wstepna" do podania. Troche gram i za duzo sie juz dzieci-adminow przewinelo. Moje obserwacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj wzór lub pisz w odpowiednim dziale to po pierwsze

 

Adminów jest co raz mniej obecnie jest ich *aż* 3 a było ich..... a raczej był* tylko jeden, większość adminów pochodziło z tego tematu ----> Konkurs Zombie Plague LOTTO, wygrali go także musiałem przedzielić im uprawnienia nie zwracając uwagi na ich wiek no cóż pobawili się coś tam narozrabiali i już po adminie mieli nikt nie jest święty ty również bawiłeś się jak ja nie patrzyłem każdy musiał kiedyś wreszcie spróbować uprawnień które miał.

Skoro obserwujesz, obserwuj dokładnie przeglądnij dział "Podania o admina" - Zobacz ile dzieci przyjąłem...  -,- a raczej ile nie przyjąłem dopiero później wyciągaj jakiekolwiek wnioski 

Każdy "małolat", że tak się wyrażę pochodził  właśnie z konkursu który podałem w moim poście 

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZombiePlague - 188.165.19.26:27286[ZP] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie