Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Bugi


FizzY

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sprawa klas premium , napisze o jaka chodzi i co jest w niej nie tak:

 

- krasnolud & invisible - psuje sie niewidzialnosc , bo padam to zamiast niewidki to normalnie widac mnie , a na invisible nie powinno mnie widac z mojego punktu widzenia mowie , nie z innego , zrozumiem oko saurona albo ee , ale jak padam to powinieniem byc nie widzialny , chociazby lekko , znowu to sie pojawia , zrobcie cos

 

- assasin - nie dziala niewidka tak samo co @up i 1/1 z awp nie dziala ;/ , potrzeba 2-3 strzaly na zabicie , naprawcie to

 

- a swoja droga , co wy na to , aby dac free premki + frakcje czy co tam od 500 lvl ?

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może odrazu damy wam 2001 level + all premki....

 

eh....

 

 

Nie rozumiem co ty tu piszesz, klasy prawidłowo działają! To że padniesz i ci niewidzialność się kasuje to tak jest i powinno być!

 

Co do assasina to zaraz zerknę.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasin działa poprawnie. On ma 50% niewidzialności i mam nim +700 lvl :D

Co do reszty klas... Były testowane + edytowane. Chodzą poprawnie także co jeszcze Ci tu napisać?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może odrazu damy wam 2001 level + all premki....

 

eh....

 

 

Nie rozumiem co ty tu piszesz, klasy prawidłowo działają! To że padniesz i ci niewidzialność się kasuje to tak jest i powinno być!

 

Co do assasina to zaraz zerknę.

 

No to może odrazu damy wam 2001 level + all premki....

 

eh....

 

 

Nie rozumiem co ty tu piszesz, klasy prawidłowo działają! To że padniesz i ci niewidzialność się kasuje to tak jest i powinno być!

 

Co do assasina to zaraz zerknę.

 

 

czlowieku jak ja gram invisible to powinienie byc nie widzialny bo mam tlyko noz i 1/1 i rakietre a jak padam czasami to widac mnie , nie mowie o perkach , ja mowie ogolem , czesto mnie widza , grajac krasnalem czy invisible , przeczytaj play dokladnie o co mi caman

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku jak ja gram invisible to powinienie byc nie widzialny bo mam tlyko noz i 1/1 i rakietre a jak padam czasami to widac mnie , nie mowie o perkach , ja mowie ogolem , czesto mnie widza , grajac krasnalem czy invisible , przeczytaj play dokladnie o co mi caman

Bo masz cien pod nogami zrozumiesz to kiedys? A jak grasz krasnalem to jak strzelasz to to widac !@!

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz cien pod nogami zrozumiesz to kiedys? A jak grasz krasnalem to jak strzelasz to to widac !@!

 

 

jezu , ale wiem , ze jest cien nog , ale non stop mnie widza , czy skacze czy biegam , a jak padam na invisible to widac normalnie psotac a choc nie powinno ,  a krasnoluda mniej widac , ale inivsible to widac ciagle -,- , wariacik , mi chodiz o free premki takie slabe a nie silne

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają software, to się zgłasza adminowi na u@....

 

Piszesz zbędne tematy że cie widać masakra, gracze mają perki i wystarczy że 1 osoba ma perk i cie widzi to "KAŻDY" cie widzi.

Jeżeli nikt nie ma perku takiego to "gracz jedzie na software", albo ma szczęście i cie rozpoznał po nicku, lub cieniu.

Albo jak kolega wyżej napisał, Jeżeli masz perk który ma "Niewidzialność" to ci się to koliduje i cie widać.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają software, to się zgłasza adminowi na u@....

 

Piszesz zbędne tematy że cie widać masakra, gracze mają perki i wystarczy że 1 osoba ma perk i cie widzi to "KAŻDY" cie widzi.

Jeżeli nikt nie ma perku takiego to "gracz jedzie na software", albo ma szczęście i cie rozpoznał po nicku, lub cieniu.

Albo jak kolega wyżej napisał, Jeżeli masz perk który ma "Niewidzialność" to ci się to koliduje i cie widać.

 

boze , mi chodzi o to , ze jak gram invisible i jak padam z mojego punktu widzenia widze postac a nie powinienem widziec postaci tylko ducha lekko , nie pisze zbedne tematy , tylko pisze bledy , bo nie ja tylko to zauwazylem , a assasin nie dziala 1/1 awp

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze , mi chodzi o to , ze jak gram invisible i jak padam z mojego punktu widzenia widze postac a nie powinienem widziec postaci tylko ducha lekko , nie pisze zbedne tematy , tylko pisze bledy , bo nie ja tylko to zauwazylem , a assasin nie dziala 1/1 awp

 

No i co że jak padniesz to cie widać ? Bo ja nie wiem... Tak klasy są napisane że gdy Padniemy to nam się "KASUJE NIEWIDZIALNOŚĆ", czy inne dodatki. Rozumiesz ?

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego temu nie da się wytłumaczyć....

 

Mówić do niego do jak do ściany.

 

Temat do zamknięcia, zbędny.

jak do sciany? oh really? jakos inni majac niewidzialnosc diabla np. 29% widzialnosci tak padaja ile maja widzialnosci a nie , ze widac cala psotac , wytlumacz mi to?

 

zrozumie na krasnalu na kucaka sie jest , ale na invisible , jak sie jest w 100% niewidzialnym + slady nog i 1/1 z kosy i rakiete to nie powinno sie widac jak padam

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br />22178788237813265097.png<br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie