Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dlaczego dostał admina pisze że tydzień gra w podaniu


C*hossen

Rekomendowane odpowiedzi

#11 icon_share.png

Napisano 03 kwiecień 2016 - 08:38

Świeżak

  • photo-18603.jpg?_r=1459616847
  • CSowicz
  • 10 postów
    • Time Online: 5h 22m 43s

Sprawa dotycząca RIPA :)

 

A więc tak po pierwsze to RIP NA POCZATKU MAPY przejęzyczył sie i nikt nic do niego niemiał ze względuna to że odrazu przeprosił :) RIP jest dobrym,uczciwym i aktywnym graczem zarówno jak i adminem gdyby go nie było to niemoglibyśmy banować takich jak ty :)

 

 

Sprawa dotycząca ciebie :(

 

Moim zdaniem  C*hossen powinienes dostać bana minimalnie na 1tydzien dlaczego?

*podszydzanie serwera na złożenie skargi na admina (mimo że serwer był prawie pełny i nikt oprócz ciebie sie nie przyczepił )

*obrażanie admina ( mowiłeś przy wszystkich że RIP jest złym adminem ( każdy sie pod tym podpisze bo osobiscie slyszelismy )

*straszenie admina ( cały czas straszyłeś go że napiszesz to na forum )

Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hosen niechcem nic mowić ani cie obrażać o co ci chodzi? Wszystko ci przeszkadza , jak coś ci na serwerze nie pasuje to znajdz sobie inny i bedzie po problemie!!! Dziś znowu mówiłeś adminom co mają robić !!! A potem sie dziwisz że dostajesz bany! Ogarnij się chłopie bo tylko sie pogrążasz wszystko ale dosłownie wszystko ci przeszkadza!!! Jak coś ci nie pasuje pisz do właściciela serwera a nie zakładasz bezsensowne tematy na forum , Myślisz że ludzie nie mają co robić tylko twoich placzów wyslychiwać??? 

 

 

Każdy gracz na serwerze potwierdzi to że jesteś upierdliwym płaczkiem któremu wszystko przeszkadza :)

 

Jeżeli chcesz pokazać klasę w adminowaniu z chęcią zapraszam rekrutacja jest otwarta dla każdego gracza!!! 

 

 

Pozdrawiam DarkSkull :)

Edytowane przez DarkSkull :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze że gra tydzień ,a 3 go daje opinie na skargę , czy to nie ten sam dark czy oszust , dlaczego mu dajecie admina jak takie przekłamanie z jego strony.Sorry chce tylko napisać jaki to człowiek jest i co pisał wobec graczy w szczególności wobec mnie dlatego admina nie jest warty.Dlaczego kłamiesz proste pytanie nie kopiuj.Co ty piszesz jakie płacze ogarnij  się a kampienie na respie jest dozwolone jak nie wiesz ale powinieneś wiedzieć jako admin , czytam regulamin serwera 201.ty chyba nie.Przede wszystkim proste pytanie dlaczego kłamiesz w w podaniu że tydzień grasz.Ty nawet nicku poprawnie napisać nie umiesz.

Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C*hossen, możesz wyjaśnić co CI chodzi po głowie ?

 

Kopiujesz profil DarkSkull, a potem znikąd masz "duże ale" do RIP.

 

 

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi.

 

DarkSkull, dostał uprawnienia Admina, ponieważ, gracze z serwera, go zaakceptowali. Osobiście, napisałem pozytywną opinię na jego temat.

 

 

C*hossen, to co zaczynasz reprezentować sobą jest mało lubiane i wzbudza niechęć do Twojej osoby. Moja rada: Poczytaj parę razy swoje wypowiedzi, usiądź i oceń sam. Nawet dla mnie przesadzasz, tym tematem tutaj. 

 

Jeżeli się nie weźmiesz w garść (a liczę, że to zrobisz), bardzo możliwe, że nie będziesz mógł z nami zostać.  Weź, to sobie do serca i przemyśl.

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutoś ty, może zajmij się waszymi adminami ,  niech wezmą się, ja tylko dawałem  przykład że tydzień gra jak napisał w podaniu, a 3 trzeciego opinie wyraża , po prostu przez niego byłem dyskryminowany mało to obrażany, oskarżany , a każdy ma prawo grać a cha ,może się  wypowiesz  , dlaczego napisał że tydzień gra w podaniu, ja wiem że więcej, człowieku wypominam mu nie prawdę  a ty mnie chcesz wywalić zastanów się ty nad sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTATNI RAZ CI POWTARZAM PRZESTAŃ SIE PRZYCZEPIAĆ DO ADMINISTRACJI I MÓWIĆ IM CO MAJĄ ROBIĆ !!!! 

 

Nie zakładaj bezsensownych tematów bo za to grozi ci warn !!! Za warny możesz dostać perma wiec uważaj!!

 

Ogarnij sie i przestań wszystkich denerwować !!

 

Pozdrawiam DarkSkull :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie wzgledem hossena jest ostateczne ma perma i zegnamy z servera z powodu rozkazywania admina wyzywania graczy

mowienia admina co maja robic walenia skag na wszystkich gdyz sa na niego skargi na serverze i nie tylko dlatego jak admin ktory

pilnuje servera i dziala dla jego dobra wale perma hossenowi odrazu po wejscu na server jesli ub team da unbana zrobie to ponownie

gdyz to my musimy sie z nim zmagac a nie ub team zapraszam na server ub team by wiedziele co dany gracz wyrabia dla mnie temat

jest prosty dziekuje nic wiecej nie mam do dodania prucz tego by gracze podpisali sie pod moim slowem

                           POZDRAWIAM ADMIN Elite | R I P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co , masz dowody że obrażam daj tylko jeden powód że kogoś obraziłem wyzywałem pouczałem adminów jak co to tylko pisałem nie mówiłem że w regulaminie jest inaczej sorry umiem czytać . Może admini , serwera dają chociaż jeden powód poparty dowodem , że należy mi się wykluczenie zapraszam wszystkich adminów  i powód za co, ja mam że nawołujesz graczy serwera na skargę  na mnie, mam nagrane. A RIP już przesada z ty zastraszaniem gracza , ale co ja się moglem  spodziewadż z jego strony.To tyle

Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy przeczytac tak prosty post nalezacy do samego hossena jak zadzi sie na tym servie to absurd 3 adminow

i kazdemu mowi co ma robic hutos zajmij sie graczami adminami dlatego my mamy adminow zeby nami sie nie opiekowac

tylko zwyklymi graczami jak hossen dlaczego dark ma adma to proste ma steam ogarnia server ma leb na karku i wie co robi

co wiecej hossen nie twoja sprawa jest co robie ja gdyz mam 25 lat i nie zycze sobie zeby ktos mna pomiatal oprucz graczy i wszystkich

adminow zwracal ci uwage sam kurator jak widac bez efektow wiec stawiam sprawe jasno albo ja albo ty

dlaczego gdyz mam dosc twojego zachowania i bezkarnosci ale niestety jestem na tym servie potrzeby jako admin i jako

dobrze znany gracz dorosly pomagajacy ludzia a ty tylko przeszkadzasz dlatego zeganam cie z servera nawet za cene swojego

admina czy nawet zmiany servera przegioles i odpowiesz za to

                        POZDRAWIAM GRACZY ADMIN Elite | R I P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hossen dawaj na forum to nagranie szczeze bimbie mnie to gdyż mam swiadkow na ciebie nie potrzebuje nagrania

jestem na servie po 4 dniach nieobecosci bo pracowałem i już wiem co robisz jak mowilem jestem wysoko postawiony

na tym servie i jak pewnie zauwazyles a i jeszcze cos nie namawiałem graczy tylko mowilem ze jak maja cos do ciebie

zapraszam na forum wiec dawaj to twoje nagranie bo jeśli kłamiesz to tylko sie pograrzasz walczyc możesz sobie

ale nie ze mna jesteś graczem dzialajacym na szkode serwera i mimo nie obecności mogę już podac wyzywanie gracza po 2 kobiety

nick : Paulinka

jak widzisz nie musze być na servie a już wiem wiec nie pogrążaj sie i nie podważaj mojego zdania po raz kolejny

nie chcemy sie i zegnamy papa

                                        POZDRAWIAM GRACZY ADMIN Elite | R I P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę perma powinien rozstrzygnąć, ktoś wyżej od Admina.  Pisanie, że UB Team da UB i znowu go zbanujesz, nie ma sensu.

 

C*hossen podsumujmy:

 

- Masz problemy z ortografią

- Nie potrafisz napisać poprawnie zdania

- Będąc na SPEC, piszesz do żywych graczy i dziwisz się, że nie odpisują.

- Tematy, które założyłeś w 90% to bezpodstawne skargi na Admina RIP.

 

 

Możesz mi powiedzieć do czego dążysz ?

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutoś dowody , pomówienia , co ty piszesz zdania napisać poprawnie   proszę ogarnij.Następny który poprawnie nicku napisać nie umie. Nie wiem czy mogę  grać bo RIP mnie zastrasza. Poczytaj jakie problemy z ortografią ma RIP.On nawet nicku poprawnie napisać nie umie , a ty wyrzucasz mi ortografie  ochłoń..

Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie