Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Szatanie podanie o Strażnika.


Szatanie

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick z serwera: Szatanie
-Wiek: 13
-Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/79.133.192.48:27024/top_players/?query=Szatanie
-Byłeś już banowany na naszych serwerach? Jeżeli tak to na ile: 30min,raz na 7dni,5min raz.
-Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwerze dziennie?: 5-7h
-Czy znasz ogólny regulamin serwera Jail Break?: Tak
-Czy posiadasz sprawny mikrofon i mutacje?: Mikrofon tak, mutacji nie
-Coś o sobie: Mam na Imię Patryk, chodzę do I klasy gimnazjum piłki ręcznej. Lubię sport, a jeszcze bardziej grać na laptopie, cały wolny czas poświęcam na granie w mta, cs. W piątek kupuję sobie nowy komputer, chciałbym pilnować serwera gdyż ostatnio jak gram na serwerze zauważam, że w ct są osoby bez mikra, robią fk coraz częściej
-Czy będziesz płacił składki 3.69 zł sms albo przelewem?: SmS

 

Gościu nie kalesony ja to pisze, nie kopiuje, i nie wklejam.

Alchemik aha, pisze podanie na Strażnika co 7 dni :) A skąd wiesz, że będę wywalać, bawić się Strażnikiem? Ja się zachowuję jak dziecko? No sry ale myślę, że się na mnie uwziołeś nawet niewiem za co. Jeśli chodzi o łamanie regulaminu co masz na myśli? Po za tym, widziałeś mnie chyba tylko raz w ct więc... Aha i w sprawie tego konta Lopek śmieszny jesteś, myślisz, że jestem tak naiwny żeby sobie robić multikonta na forum i dawać na tak pod podaniem? To się mylisz...

Edytowane przez Szatanie

5Fq2d0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

- brak mutacji

- wiek

- caly czas takie samo podanie na zasadzie kopiuj- wklej

 

Na NIE!

 

-wiek

-Mutacja

-Spam

 

Jesteś bardzo nachalny! Szatanie powinien zostać nagrodzony warnem ponieważ co 3/4 dni pisze Podanie o strażnika! 

 

P.S Jestem na nie ostatnio coraz mniej gra bo niema strażnika i niema co robić na serwerze a jak dostanie strażnika będzie się bawić i wyrzucać wszystkich graczy. Zachowuje się jak dziecko.

 

I gracz Lopek nie powinien się wypowiadać w podaniu ponieważ nie ma do tego uprawnień, w ten sposób nabija sobie posty :) . Nigdy go nie widziałem na serwerze (moim zdaniem to może być drugie konto Szatanie'na żebyście mu dali tego strażnika "

 

@Edit: po pierwsze Admin powinien mieć mutację aby mu mikrofon nie trzeszczał, po drugie powinien ogarniać CT, po trzecie trzeba znać regulamin! a tego u ciebie brakuje bo cały czas łamiesz regulamin! Ja na ciebie się nie uwziąłem tylko mówię jaka prawda!

Edytowane przez Alchemik

phHQXcO.png Pomogłem? Daj łapkę w górę!!! <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra odrzudżcie to podanie bo się wypowiem bo najwyraźniej nikt nie czyta editu na dole :) bo juz mam dość takich typów .... po 1. Nie robie spamu podaniami, piszę regularnię co tydzień, raz na 7 dni. Więc do jasn.. cho.... nie piszcie, że spamuje, po 2. I co z tego, że wiek? Oli jakoś się dostał na Strażnika a miał tyle samo lat co ja, to znaczy, że i ja niemogę spróbować? Gdybym dostał Strażnika ( a to pewnie się nie stanie ... ) to byście zobaczyli, że nie byłoby typa co robi fk, bez mikra w ct itd... Nawet nie dajecie mi szansy, gdy widze typa w ct co robi fk i niema admina, nie chcę mi się grać...

5Fq2d0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem go kilka razy i jestem na NIE:

-wiek

-mutacja

-w jego wypowiedziach widnieją rażące błędy ortograficzne typu "odrzudżcie", "uwziołeś"

 

Jak dostałeś strażnika na 2#JailBreak to zacząłeś się bawić i wygłupiać.

 

@EDIT

"Proszę o odrzucenie podania"

CO to w ogóle jest?!!

Chcesz mieć podanie odrzucone, żeby pisać następne?

To jest NONSENS! Takim sposobem w życiu tego strażnika nie dostaniesz.

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Zapraszam wszystkich na nowy serwer JailBreak CS:GO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem go kilka razy i jestem na NIE:

-wiek

-mutacja

-w jego wypowiedziach widnieją rażące błędy ortograficzne typu "odrzudżcie", "uwziołeś"

 

Jak dostałeś strażnika na 2#JailBreak to zacząłeś się bawić i wygłupiać.

Proszę o odrzucenie podania ;p

 

mito nie bawiłem się strażnikiem.... 

5Fq2d0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatanie również jestem na Nie powody Wyżej 

Ps: Mówisz że sie strażnikiem Nie bawiłeś owszem bawiłeś się wywalałeś często kogoś Ogarniętego z CT bo ty chciałeś. Spamiłeś mi na u@ bo żebrałeś o SVIPA to mało istotne. Myślałeś, że jesteś fajny xD.'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatanie również jestem na Nie powody Wyżej 

Ps: Mówisz że sie strażnikiem Nie bawiłeś owszem bawiłeś się wywalałeś często kogoś Ogarniętego z CT bo ty chciałeś. Spamiłeś mi na u@ bo żebrałeś o SVIPA to mało istotne. Myślałeś, że jesteś fajny xD.'

HSAHHAHA ŚmiesznA jesteś dziewczynko :) Wywalałem tych, którzy nie ogarnialo wogóle w ct :) A to, że ty se coś w tej twojej pustej kapuście wyobrażasz to se możesz :) Nigdy nie spamiłem na u@ :) Jesteś adminem ale nie ogarniasz go :) na strazniku tez nie ogarniałeś :)

Edytowane przez Szatanie

5Fq2d0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HSAHHAHA ŚmiesznA jesteś dziewczynko :) Wywalałem tych, którzy nie ogarnialo wogóle w ct :) A to, że ty se coś w tej twojej pustej kapuście wyobrażasz to se możesz :)

Weź, skończ ... to już się robi żałosne po co wgl komentujesz wypowiedzi... wszyscy dawają ci na nie, ponieważ zachowujesz się jak dzieciuch... i jeszcze jedno nie wypowiadaj się w swoim podaniu załatwiaj sobie te sprawy na pw.

Edytowane przez C!TRUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie skończyć ten zbędny spam, z którego i tak nic nie wyniknie?

 

Na serwerze nie gram, ale po samym podaniu na nie:

 

wiek

wypowiadasz się w podaniu

ortografia razi

Za wiekiem idzie również dziecinny głos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Przypominam, że jest to podanie a nie temat do dyskusji. Szatanie, raczej admini z drugiego jb sobie nie wymyślają, że się bawiłeś. Dziwisz się, że nie masz szans na strażnika z takim podejsciem? Zobacze, że się zmieniłeś to Cię przyjmiemy, kolejne podania będą z miejscu odrzucane.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 79.133.192.48:27024[1# JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie