Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Odwołanie się od bana ct.


MaryS^PL

Rekomendowane odpowiedzi

[*] [color=#ff8000][b]Nick:[/b][/color] MaryS^PL[/*] [*]ID: 163081869 [*]Nick banującego: qMarkusp [*]Przyczyna blokady: Brak mikrofonu [*]Wyjaśnienia: Gdy admin qMarkusp chciał spytać mię z regulaminu miałem zdjęte słuchawki i niesłyszałem gdy do mnię mówił.Oczywiście był to mój 3 dzień na serwerze lecz 1 raz w ct.Po chwili nieuwagi zauważyłem że zostałem zbanowany permanetnie na ct.Wyjaśniałem to z adminami lecz niemiałem mutacji.Teraz gdy bym miał unbanct to grałbym w ct gdy niebyłoby chętnych.Gdy będę miał już mutacje zgłoszę się do admina czy mogę już normalnie prowadzić w ct bez czekania aż niebędzie chętnych.

Edytowane przez MaryS^PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem także za UB. Mikrofon posiada. Mutacji brak. Będzie mógł wchodzić do CT gdy nie będzie chętnych.

 

Pozdrawiam, Borys_Legionista

// Mistrzem Polski jest Legia || Legia najlepsza jest || Legia to jest potęga || Legia CWKS \\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pytanie stałych graczy czy mają mikro to przesada... Jeśli ktoś jest w jakiś sposób rozpoznawalny to chyba ma mikro?

Nawet po "zabiegu" Sztangi dalej są osoby, które nie umieją korzystać ze wzoru.....

 

Reasumując jestem za ub

Edytowane przez oDs

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pytanie stałych graczy czy mają mikro to przesada... Jeśli ktoś jest w jakiś sposób rozpoznawalny to chyba ma mikro?

Nawet po "zabiegu" Sztangi dalej są osoby, które nie umieją korzystać ze wzoru.....

 

Reasumując jestem za ub

 

 

 

Dziekuje ci za wypowiedź na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować każdemu który na ten temat się wypowiedział.

 

 

 

 

                                                                                                              Pozdrawiam MaryS^PL  :D

Edytowane przez MaryS^PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie