Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane SKARGA NA ADMINA


S4dam**

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną górę naszego serwera oraz resztę graczy!! Nazywam się S[4]dam** i mam lat 20. Mam przykra sprawę ponieważ dotyczy ona jednego z adminów... Dziś grając na serwerze admin EZOVSKY wlepił mi bana ponieważ zablokowało mnie na respie z AWP jak stałem. Prosiłem go (u@0 aby nie banował (SAMO TO ŻE SAM MU NAPISAŁEM JA WYGLĄDA SYTUACJA POWINNA MNIE UCHRONIĆ PRZED BANEM) ponieważ to nie moja wina i gdyby nie zablokowało mnie to bym poszedł stamtąd!!!! Sytuacja powtarza się już 3 raz ale wtedy nie zgłaszałem. Sam EZOVSKY siedzi cały czas koło swojego respa! Również ten sam admin wlepia bany za nic innym graczą. 

Podsumowując gość nie nadaje się na admina bo jego zachowanie wskazuje na to że jest jeszcze dzieckiem. POZDRAWIAM :)

Ps: Czekała mnie tylko bezczelna jak dla mnie odpowiedz!!
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 11 minutes and 28 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : S[4]dam** 
[AMXBans] Reason : ' Specjalnie wchodzisz w to miejsce , zeby Cie zablokowalo. Nie wchodz tam , nie bedzie banow , ) ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 459993043 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 31.61.137.159 ' 
[AMXBans] =======================================
Edytowane przez S4dam**

♔  S4dam**  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w to miejsce specjalnie. Co chwila Cię tam widzę i piszesz na U@ "nie banuj, zaklinowałem się". Myślisz, że jak się specjalnie zaklinujesz to Cię nie będę banował? Nie wchodź tam to nie będziesz dostawał banów. To jest Twój chyba 3 ban za to samo miejsce, a wiele Ci też odpuściłem. jak widać nie pomaga.

 

Ciekawy sposób na unikanie banów, ale to nie u mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jedynie Ty blokujesz się ciągle w tym samym miejscu. :v I to w dodatku parę razy na mapę. 

 

 

Sytuacja powtarza się już 3 raz ale wtedy nie zgłaszałem. 

 
Tutaj sam potwierdziłeś to, że ciągle pchasz się na siłę w tamto miejsce, żeby Cię zablokowało. A potem wymówka "nie możesz mnie zbanować, bo się zablokowałem". Śmiechu warte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak dalszego zainteresowania. Skarga Odrzucona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie