Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

[PROPOZYCJA] Dodanie paru punktów w regulaminie


OSA99

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle trzeba założyć najpierw temat w każdym dziale z wzorami, np.:

 

Nick: ossosky

Propozycja:Dodanie do regulaminu paru punktów.

Opis propozycji:Jest w regulaminie 1 nieścisłość, chyba że to tak miało być :

,,zakaz kampienia na respie" - zamiast,, zakqz kampienia na TT respie" - nie widziałem osobiście żeby ktoś dostał kicka za siedzenie na ct respie.

 

1. Twój nick musi zawierać conajmniej 5 liter z klawiatury QWERTY. Nie może być następujący: Admin, Moderator, Headadmin Opiekun itp. I to co jest, że nie mogą być obraźliwe, rasistowskie i wulgarne.

2.Zakaz kampienia w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund (wyj. Obrona bombsite'u, obrona rzuconej paki)

3.Na serwerze można się porozumiewać tylko i wyłącznie w języku polskim.

4.Mikro używamy od Mutacji (co jest) albo 16+ (wyjątek: znośny głos)

5.Zakaz wykorzystywania bugów serwera.

6.Zakaz przebywania z innymi graczami na komunikatorze głosowym w celu podpowiadania sobie.

7.Zakaz griefowania. Np. Rzucania fleszy dla kolegów z drużyny.

 

 

Narazie to chyba tyle, będę dodawał punkty w miarę możliwości. :)

 

 

POZDRO

/////////ossosky

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle trzeba założyć najpierw temat w każdym dziale z wzorami, np.:

 

Nick: ossosky

Propozycja:Dodanie do regulaminu paru punktów.

Opis propozycji:Jest w regulaminie 1 nieścisłość, chyba że to tak miało być :

,,zakaz kampienia na respie" - zamiast,, zakqz kampienia na TT respie" - nie widziałem osobiście żeby ktoś dostał kicka za siedzenie na ct respie.

 

1. Twój nick musi zawierać conajmniej 5 liter z klawiatury QWERTY. Nie może być następujący: Admin, Moderator, Headadmin Opiekun itp. I to co jest, że nie mogą być obraźliwe, rasistowskie i wulgarne.

2.Zakaz kampienia w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund (wyj. Obrona bombsite'u, obrona rzuconej paki)

3.Na serwerze można się porozumiewać tylko i wyłącznie w języku polskim.

4.Mikro używamy od Mutacji (co jest) albo 16+ (wyjątek: znośny głos)

5.Zakaz wykorzystywania bugów serwera.

6.Zakaz przebywania z innymi graczami na komunikatorze głosowym w celu podpowiadania sobie.

7.Zakaz griefowania. Np. Rzucania fleszy dla kolegów z drużyny.

 

 

Narazie to chyba tyle, będę dodawał punkty w miarę możliwości. :)

 

 

POZDRO

/////////ossosky

 

Twój Punkt 6 znajduję się w regulaminie i jest to ghosting, to jest to samo

Następne to punkt 7 również jest: "Na serwerze staramy się pomagać swojemu teamowi, a nie utrudniać mu grę"

Griefing odnosi się właśnie do tego punktu dlatego jest on w skróconej wersji żeby nie wypisywać wszystkiego naraz.

Ogólnie co do kampienia na respie odnosi się to do wszystkich zespołów zarówno CT jak i TT, nie wiem może nie widziałeś ale ja daje za takie coś slay'a albo kick'a, może inni admini tego nie robią.

Punkt drugi również jest opisany w oficjalnym regulaminie i 35 sekund a nie 30, myślę że powinno to zostać 

Edytowane przez derkuZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pkt. 2 regulaminu jest o respie - mi chodziło o to, że wiele osób kampi np. przed B nie w momencie kiedy np. zostają sami. Tylko odrazu po zaczeciu rundy tam siedzą. Miałem na myśli, żeby ludzie nie siedzieli zbyt długo w 1 miejscu.

 

chodziło mi o to, żeby sprecyzować regulamin. - Bo zbiory zasad powinny być treściwe i szczegółowe tak jak polskie prawo, powinno mieć jak najmniej luk.Ale patrząc z drugiej strony, to tak - są one zawarte mniej więcej.

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie