Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prosze o admina :)


Koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [K]oziol.
Wiek: 16
Doświadczenie (w byciu adminem): krótkie ale szybko sie ucze :P
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/10
Staż w CS-sie: 6lat 
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: duzo gram na serwerze jestem aktywny na steamie, dziennie jestem na tsie oczywiscie serwerowym :) znam duzo osob z serwera i znam prawie wszystkich adminow :) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-6h
Kontakt: ts i steam : http://steamcommunity.com/id/kojot21/na ts'ie jestem dziennie :)

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%5BK%5Doziol./80.72.33.61:27175/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Narazie nie ale sie zobaczy  dogadam sie jeszcze z administratorem :) ale beda takie miesciace co zapłace :)  :)

Edytowane przez Koziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Niestety nie spełniasz wymagań. Musisz mieć przegrane 12h na serwerze a masz niecałe 9. Popraw aktywność a będę na tak :)

 

@edit

 

W tej chwili jestem na stanowcze nie. W poprawieniu aktywności nie chodzi o to by wbić na serwer i schować cs'a do paska. Nie ma takiego nabijania aktywności. 2 razy wywaliłem Cię za blok slota. Za trzecim razem poszedł ban. Takich cwaniaczków nam nie potrzeba.

HxTrBmY.gif

906jim.gif

Nick pod jakim znajdziesz mnie w grze:

Wujek GoGi | pokaz to na LANie

Zapraszam na sewer Only DD2 KLASYK i życzę miłej gry!

 

Snap: siwety95tdw Insta: swiety95shayba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Aktywność taka, że można się co najwyżej pośmiać

- podanie krótko mówiąc do tyłka

- w ogóle Cie nie znam 

 

Ogromne nie.

widocznie malo grasz na serwerze :P ja tam dziennie gram :D i na tsie siedze dziennie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Niestety nie spełniasz wymagań. Musisz mieć przegrane 12h na serwerze a masz niecałe 9. Popraw aktywność a będę na tak :)

 

@edit

 

W tej chwili jestem na stanowcze nie. W poprawieniu aktywności nie chodzi o to by wbić na serwer i schować cs'a do paska. Nie ma takiego nabijania aktywności. 2 razy wywaliłem Cię za blok slota. Za trzecim razem poszedł ban. Takich cwaniaczków nam nie potrzeba.

ze co ? raz afkczylem to raz drugi raz pisalem zw ide sie zajarac 3raz pisalem zw ide z psem przyszedlem a tu ban :( ja dziennie gram na serwerze... i nie nabijam godzin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

 

 

- składka

- podanie nie przekonuje 

- wypowiadasz się we własnym podaniu

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz że jesteś aktywnym Graczem na tym serwerze   przynajmniej ze 100 godzin  powinieneś miedz tak sobie pomyślałem  na początku ,ale jak patrze na GM
to po co kłamać  że jestem aktywnym graczem ,   ja cie nie widziałem  na serwerze  przykro mi  chyba że jesteś duchem :D
moja wypowiedz brzmi  na Nie 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie