Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PROPOZYCJA] !bug


oDs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: ods
  • ID*: http://steamcommunity.com/id/oskarcio/ ///\\\ STEAM_1:0:54793529
  • Propozycja: dodanie komendy !bug
  • Opis propozycji: gdy warden wyłączy przenikanie(tt się blokują) to !bug wyłącza na sekunde !przenikanie. Można to używać raz na minute

==================================================================================================================

Propozycja: ct nie ma flooda

Opis propozycji: ct nie ma flooda. Po co? Czasem warden prowadzi, a jest sprawa do wyjaśnienia, a ct nie chce przeszkadzać to, by pisało, a nie każdy ma vipa ;p

Edytowane przez oDs

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie tu i tu.

1. Sam czasem każe iść więźniom (nie tylko ja) pod schody i wyłączam przenikanie a ci by tylko !Bug lub w trakcie rundy np na kolorach !Bug i co ? Wszystko trzeba wyłączyć i co się stało.

2. Ja jestem tylko za wardenem choć ta propozycja została przyjęta jeśli ct ma sprawę ma wystarczająco dużo miejsca na napisanie dlaczego zabił nie musi pisać półsłówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie tu i tu.

1. Sam czasem każe iść więźniom (nie tylko ja) pod schody i wyłączam przenikanie a ci by tylko !Bug lub w trakcie rundy np na kolorach !Bug i co ? Wszystko trzeba wyłączyć i co się stało.

2. Ja jestem tylko za wardenem choć ta propozycja została przyjęta jeśli ct ma sprawę ma wystarczająco dużo miejsca na napisanie dlaczego zabił nie musi pisać półsłówkami.

co do 1 to propozycja wstępna. Zamiast np. co minute to np 2 razy na rundę albo raz

co do 2 to nie byłoby dużym problemem usunięcie takiego flooda... Czasem nie da się wszystkiego na raz opisac

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie w obydwu przypadkach

 

Pierwszą propozycję można zamienić na to:

!bug byłoby tym samym co !polecenia tylko, że zamiast proszenie o polecenie byłoby proszenie o odbugowanie. [czyli wyskakiwałby podobny komunikat]

 

Wydaje mi się, że to będzie lepsza inicjatywa

2015-Minions-Movie-Funny-Poster-Wallpape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | 5vs5 - 91.224.117.61:271805vs5 Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie