Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Makumba


Makumba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na Serwerze: Makumba

Wiek: 23, tak jak pisałem w przywitaniu, kiedyś w podaniu się troszeczkę odmłodziłem, ale jeśli ktoś ma, ale do wieku który podałem ( chodzi o administrację) jak będzie trzeba zrobię skan dokumentu/dowodu.

Dlaczego właśnie Ty: Ponieważ posiadam duże doświadczenie jako admin serwerów cs 1.6, mój staż w tą grę wynosi około 7 lat,moja przygoda z stanowiskami typu administrator/opiekun serwera i tego typu innymi, wynosi około 5 lat dużego zaangażowania w wykonywane przeze mnie obowiązki na serwerach. Wracając do tego, dlaczego właśnie ja. Jestem osobą opanowaną, która lubi pomagać innym, mam dużo wolnego czasu oraz tak jak pisałem wyżej mam duże doświadczenie jeśli chodzi o tego typu pracę/wolontariat. Dodatkowym plusem, który może pomóc mi w dostaniu się na to stanowisko, to również ogromne doświadczenie jako UbTeam, siedziałem dużo w demkach i ss'ach więc na pierwszy rzut oka łapię podejrzane osoby.

Doświadczenie:Znajomość AMXX [1-10]: Między 5 a 6 na 10
TeamSpeak 3: Posiadam

Sprawny Mikrofon : Sprawny

Mutacja: Tak

Ile czasu spędzasz na serwerze: Cały wolny czas, czyli od przyjścia z pracy do godzin wieczornych, weekendy różnie, wiadomo wyjazdy i sprawy rodzinne.

Jak długo jesteś z nami: Od dobrych kilkunastu miesięcy z przerwami.

Link Do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Makumba/31.186.83.241:27166/

Dofinansowanie serwera 11,07zł [tak/nie]: Tak a jeśli będzie możliwość przelewem to nawet lepiej dla mnie i dla was ;).

Ostrzeżenie zostanie odpracowane w weekend, ponieważ tak jak pisałem wyżej, praca + granie na serwerze nie pozwalały mi zrobić tego w tygodniu.

Edit.

Reklamy Sieci:
1.


2.

3 ( Epicka reklama :D )

https://www.youtube.com/watch?v=AE3nWvzCgnc&feature=youtu.be

Edytowane przez Makumba
6291b940c013.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | JailBreak - 46.105.43.92:27395[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie