Skocz do zawartości

Rekrutacja na Opiekuna Serwera


TwojaMarionetka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym z przykrośćią poinforrmować słabą obecność Włascicielów serwera ale mamy dużo pracy przez ostatni dni i będziemy ją mieli w ramach przeprosin możecie postarać się o stanowisko OPIEKUNA serwera zapraszam do składania podań

Wzór :

 

Imię:

Nick:

Wiek:

Dlaczego ty miałbyś zostać opiekunem ?:

Link do banid:

Umiejętność FTP (Prosze opisać):

Mikrofon:

Coś o sobie:

Składka (Obowiązkowa , Jednorazowa) 60 PSC , 50 Paypal/Przelew , 185 SMS (6x po 30,50):

 

 

*TYLKO STEAMY

*SKŁADKA OBOWIĄZKOWA

*PODANIA SKŁADAMY POD TEMATEM (Wszystkie inne odpowiedzi oprócz osoby składającej podanie oraz Własciciela/opiekuna serwera będą karane +1 Warn)

 

Zapraszam do składania podań

--------------------------------------------------------------

Powodzonka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patryk

 

Nick: ziomeczek

 

Wiek: 16

 

Dlaczego ty miałbyś zostać opiekunem ?: Chciałbym spróbować, myślę że przyda się Opiekun temu serwerowi, jak już pisałem chciałbym spróbować.

 

Link do banid: Nie mogę wejść na tę stronę :) mam AdBlocka i nie mogę tam wejść

 

Umiejętność FTP (Prosze opisać): Prawdę mówiąc nie zajmowałem się serwerem nigdy, kiedyś mysi być ten pierwszy raz, wszystko można się nauczyć, dowiedzieć

 

Mikrofon: Tak mam

 

Coś o sobie: Pochodzę z Małopolski, interesuję się sportem oraz informatyką, lubię pograć w CS:GO oraz CS 1.6 z ekipką :) , jestem miłą i ogarniętą osobą

 

Składka (Obowiązkowa , Jednorazowa) 60 PSC , 50 Paypal/Przelew , 185 SMS (6x po 30,50): Niestety nie, mogę od czasu do czasu wpłacać jakąś kasę ale :/

 

Kiedyś musi być ten pierwszy raz :)

Edytowane przez iPower

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZOMBIE + EXP - 91.224.117.27:27160ZM+EXP Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie