Skocz do zawartości

Zablokowane RIP czego mnie gnębisz


C*hossen

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: C*hossen
IP osoby: ------
Na kogo chcesz złożyć skargę: Elite RIP
Opis nie wiem o co chodzi,  nic nie zrobiłem , nikomu nie ubliżałem o co chodzi ,gatki potwierdził
[El!te] *DEAD* Gatki :  pisze nic więcej pytałem o miny w przejściu nie odpowiadał , z tego co wyczytałem z regulaminu 201 to mogą być chyba że jakieś poprawki były to sorry.To jest jawna dyskryminacja chyba odwet za skargę. Jeszcze się nie spotkałem z takim powodem bana, kto dał mu prawo wypowiadać się za innych, niech się wypowiedzą gracze, jak co to odejdę, admin nie lubi jak się wytyka błędy.Proszę o wypowiedzi , wiem że nic to nie da ale próbuję , szkoda ze sam,zaznaczam  że nikomu nie ubliżyłem nie wyzywałem , chciałem tylko pograć jak każdy, jak kogoś obraziłem wyzywałem to proszę napisać pozdrawiam
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: El!te | R I P
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'ogarnij sie ludzie maja ciebie dosyc nie koledzy tylko ludzie z gry'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_0:4:1377789043'
[AMXBans] Your IP: '94.42.98.13'
[AMXBans] ====================================
Niestety ale sobie tego nie wymyśliłem mimo tego że nie mam dowodów.
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): niestety było to mówione przez mikrofon
 
Niestety ale sobie tego nie wymyśliłem mimo tego że nie mam dowodów.
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): niestety było to mówione przez mikrofon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C*hossen moim zdaniem nikt cie nie gnębi serwer jest bardzo fajny i tylko ty masz zawsze jakiś problem ! Były na cb 3 zgloszenia przez micro że stawiasz miny w przejściu :(   

 

Za każdym razem to ty masz problem do tego jak adminuje RIP . Moim zdaniem żebyś niepouczał ADMINA to wszystko było by w porządku :) Jeżeli masz coś do adminów grających na serwerze to sam spróbuj nim zostać . Rekrutacja jest otwarta dla każdego :) Sam wielokrotnie miałem admina i powiem ci że jeżeli niemasz wprawy to sobie nie poradzisz :) 

 

Więc dam ci rade :) Nie pouczaj adminów i nie wyskakuj im z regulaminem bo oni to wiedzą (mam nadzieje) 

 

To ty tłumaczysz adminowi co ma robić??? Moim zdaniem jest na odwrót :)  Nikt niema zamiaru cie "GNĘBIĆ" zachowuj sie na serwerze tak jak każdy :)

 

 

Pozdrawiam:DarkSkull :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark,  ty się nie wypowiadaj , całe zajście to przez ciebie ty jesteś prowokatorem tego między mną a Ripem gdy tylko jestem  podburzasz RIPa przeciwko mnie i innym graczom a RIP chwyta bakcyla, twoje wypowiedzi wobec mnie  nadają się na perma ja Cię nie obrażam a ty masz satysfakcję jak mnie obrażisz  kim ty jesteś. co ja ci zrobiłem .A cha wiem kolegą admina jak i Edytka bo w was szuka świadków na coś czego nie zrobiłem ale potrzebuje powodów aby uwalić czego dowodem są pierwsze wpisy kolegów. to wyjaśnia ,bo tylko twoje wypowiedzi bez podstaw i dowodów przedstawiasz , daj chociaż jeden przykład obrazy admina.Ty ogarniasz co piszesz, po pierwsze pisałem do gracza , masz dowody że pisałem do admina, oczywiście admin podłapał że to do niego ,bo to C*hossen napisał to trzeba go uwalić, szkoda że daje sobą tak manipulować. Admin ma się trzymać regulaminu nie ma ulgi dla gracza i admina.Oj tam oj tam w miarę rozsądku wybaczcie , czasami ponosi.Aty Dark poczytaj regulamin a nie dawaj mi rad,a adminem po co mi to , za stary jestem, wchodzę wieczorami trochę pograć bo pracuję, dlatego czytam regulamin i chce tylko trochę pograć czy to żle. A po za tym z poprzedniej skargi cytuję twoją wypowiedż : przecież ja nie mam micro może jakieś dowody na podszydzanie serwera obrażanie admina  ni e mówię  przez micro to pisałem, można skopiować w konsoli nic nie masz , a to straszenie to juz przegiołeś , to są  tylko pomówienia , żadnych dowodów.

Moim zdaniem  C*hossen powinienes dostać bana minimalnie na 1tydzien dlaczego?

*podszydzanie serwera na złożenie skargi na admina (mimo że serwer był prawie pełny i nikt oprócz ciebie sie nie przyczepił )

*obrażanie admina ( mowiłeś przy wszystkich że RIP jest złym adminem ( każdy sie pod tym podpisze bo osobiscie slyszelismy )

*straszenie admina ( cały czas straszyłeś go że napiszesz to na forum )

 Gdybym ja miał admina sugerował bym tydzień :) 

 

Każdy może sie przejęzyczyć ważna jest skrucha :)     Pozdrawiam DarkSkull :)

Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem przy tej akcji i ma racje chossen ludzie na mikro mówili i powiem jeszcze jedno nie wiem jak Ty możesz mieć coś do RIP'a weźcie się jakoś dogadajcie a nie kłócicie JAK DZIECI po chu.... te skargi ?? RIP odemnie może dostać pochwałe jedynie jest adminem który jako jedyny pilnuje porządku na servie bo z tego co widze reszta starała się o Adma i nie wiem po co jak oni wejdą a tylko RIP co kolwiek robi 

 

 

Więc  wy chłopaki zgoda i bez spinania się a Admini pokażcie że jesteście nie tylko RIP !!!!

                    http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A4379988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nic nie mam do hossena gowno prawda ze go gnebie nie chodzi o mnie ale skoro ludzie cie uspokajaja chossen

daj sobie cos powiedziec a ty co prawda wyzywales czytalem co piszesz praca admina polega duzo na czytaniu

wlasnie say"u gdzyz tam znajduje sie u@ stad tez ban niestety ale nie ja cos do ciebie mialem tylko ludzie

wiec czemu ja mialbym sie mscic graj czlowieku mi tam nie przeszkadzasz a bana za miny tez ci sie naleza nie jedno krotnie

szkoda ze nie widzisz jak przymykam oko na co niektore sprawy tylko na forum skagi walisz jak chcesz

od dzis zanim hossen dostaniesz bana zawsze zrobie ssa co wyprawiasz uzbieram ssy a wtedy wywale ci juz odpowiedniego bana

nie ma sprawy zastanow sie czemu potrzebna ta skarga ban byl za darmo tak mszcze sie dziwne ze cie i chwalilem raz

pewnie to tez przez zemste eh w sumie co sie bronil bede admin nie zabawka to praca jesli robie cos zle

niech kurwator mi go wezmie zaufajcie mi w koncu bede mogl spokojnie pograc a nie co chwila na speca i sprawdzac info od severa

a mozecie mi zaufac duzo tego dotego nicki player ludzie wala czita na mikro czy na sayu a sam jako admin

jest co robic zle wam to prosze bardzo a ja sobie pogram jak panicz i bede mial bynajmniej looooz

                          ​                          

                                                         SERDECZNIE POZDRAWIAM GRACZY ORAZ PROSZE O ROZPATRZENIE SPRAWY ZEMSTY

                                                                              WIEDZIALEM ZE TAK BEDZIE :) DLATEGO KURATOR TEZ CIE HOSSEN UPOMINAL

                                                                              I MIAL NAPISANE NA STEAM ODEMNIE CO ROBISZ :)

                                                                              SKARGA Z GORY PRZEGRANA :)

                                                                                  EL!TE | R I P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie