Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Hej, hej!


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim.
Na wstepie - nie mam polskich znakow aktualnie poniewaz wakacje na bogato spedzam na Sycylii (Wlochy, jakby ktos nie wiedzial a potrzebna mu byla ta informacja) i nie posiadam ze soba klawiatury przywiezionej z ojczyzny. Jakos nie widzialo mi sie taszczenie klawiatury w torbie w tej metalowej, latajacej puszce.

Niektorzy mnie kojarza, przynajmniej troche i zachecali mnie do rejestracji. Serwer mi sie spodobal, ludzie sa spoko - moze poza tym jednym co caly czas denerwuje mnie latarka...
Gralem juz kiedys na Games4Live i na tazmani ale jakos sie im wzielo i upadlo. No coz. Gra ta sama a ludzie sie zmieniaja.
Bede was nawiedzal teraz przez jakis czas. Podejrzewam, ze do ewentualnego - nie daj Boze - upadku.
Slyszakem od kilku osob, ze administracja cos odwalila i, ze malo osob teraz gra, jest zle, niefajnie, nie tak jak ma byc i hamburgery jedza ludzi ale mi sie tu podoba. 

Jakby ktos sie jeszcze bardziej interesowal to mam na imie Czarek ale wole jak juz mowia na mnie *pan* (nie wiem gdzie tu jest cudzyslow), od nicku. Jakos tak sie juz przyzwyczailem.
Mieszkam w malej wsi kolo Braniewa, ucze sie w Elblagu. Licze sobie siedemnascie wiosen. 188cm wzrostu. 89 kilo zywej wagi. Numer buta 44. 

Jakby gral ktos z wczesniej wymienionych serwerowni to Nozyczki w Masle i Bogus pozdrawia ;)
To by bylo na tyle. Wiele fragow malo deadow i milych, kreatywnych wagacji. Ciao.

kvuq9.png


 


Faktycznie. Nie stał i to bardzo długo. Ale już stoi.


Stoi i będzie stał aż się nie przewróci.


A zapewniam. Nie przewróci się.


Witam raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Kojarzę nick który aktualnie posiadasz.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitany.

 

/zamek

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie