Skocz do zawartości

Zablokowane Gutted- Admin z wh.


SoKoL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym złożyć skargę na admina o nicku Gutted. Cziter nie powinien mieć admina, ponieważ nadużywa swoich przywilejów i gra na wh. Chciałem obrobić demko i tu wrzucić lecz widzę, że nie ma htlv, dlaczego? A może to celowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym złożyć skargę na admina o nicku Gutted. Cziter nie powinien mieć admina, ponieważ nadużywa swoich przywilejów i gra na wh. Chciałem obrobić demko i tu wrzucić lecz widzę, że nie ma htlv, dlaczego? A może to celowe? 

Hahhahahahhahahah Gutted ja też jebłem. 

 

~ Tej SoKoL jedna poprawka : " Chciałbym złożyć skargę na admina ( ORAZ WŁAŚCICIELA :D ) o nicku Gutted. Cziter nie powinien mieć admina, ponieważ nadużywa swoich przywilejów i gra na wh. "

Następnym razem przemyśl co chcesz napisać i upewnij się z kim masz do czynienia :D 

 

~ Pzdr. Fajny :)

 

 

~ SoKoL a teraz na kolana i błagaj o wybaczenie hahhaha xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest poza poziomem. Jasno chyba widzisz, że pod serwerem pisze, że GUTTED I TWOJAMARIONETKA  to właściciele. Właścicielowi nie wypada cheatować, dlatego skarga jak najbardziej żałosna XDD

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak by czitowali  Grali na wh   to jaką Gwarancje  dajecie  na wytłumaczenie   się    że jak by wyszło  że jednak  grał na wh    po jakimś czasie 
Głupio by wam było ?
 na jednej  sieći   chłopak miał administratora   i do piero po roku czasu   wyszło ze grał na wh  a tak to wszyscy  ,,,  są pewnie siebie że  czysty że to nie możliwe  skarga jest nie słuszna  jak to możliwe 

bez sens  jak to czytam , po to są tematy  na forum  aby je rozpatrywać! z Dokładnością !! Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: zamek

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.66:27140[FFA] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie